پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

February 2020 26 / چهارشنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۸
بازار سرمایه - بورس انرژی
عرضه  59 هزار کیلووات درهرساعت  برق

عرضه 59 هزار کیلووات درهرساعت برق

در جلسه معاملاتی امروز 6 اسفندماه ، در تابلوی قراردادهای سلف موازی استاندارد با سررسید یکسال و بیشتر در نماد "سنفت983"، تعداد 6،000 قرارداد به ارزش بیش از 59 میلیارد و 252 میلیون ریال مورد معامله قرار گرفت.
آغاز فروش اوراق «گواهی ظرفیت» ساخت نیروگاه
از هفته آینده؛

آغاز فروش اوراق «گواهی ظرفیت» ساخت نیروگاه

پول نیوز - مدیر عامل بورس انرژی ایران گفت: برای اتصال به شبکه برق، اوراقی تحت عنوان اوراق «گواهی ظرفیت» با هدف تامین مالی ساخت نیروگاه تعریف شده است که به نظر می‌رسد معاملات این اوراق تا پایان بهمن‌ماه آغاز شود.
عرضه هگزان در بورس انرژی
مدیر عامل بورس انرژی خبر داد؛

عرضه هگزان در بورس انرژی

پول نیوز - مدیر عامل بورس انرژی از آغاز عرضه دو محصول پروپیلن و کالای نرمال هگزان پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند در این بازار طی هفته جاری خبر داد و گفت:از این پس نیاز کشور برای تامین کالای نرمال هگزان از طریق منابع داخلی برطرف می شود.
عرضه انواع فرآورده هیدروکربوری در رینگ داخلی بورس انرژی ایران

عرضه انواع فرآورده هیدروکربوری در رینگ داخلی بورس انرژی ایران

پول نیوز - امروز 8 دی ماه، کالاهای آیزوریسایکل، آیزوفید، حلال ۴۰۲، حلال ۴۰۴ و ریفورمیت پالایش نفت تبریز، آیزوریسایکل، حلال ۴۰۲، نفتای سبک و نفتای سنگین پالایش نفت تهران و نفتای سبک پالایش نفت آبادان در رینگ داخلی بازار فیزیکی بورس انرژی ایران عرضه خواهد شد.
درآمد 1.7 میلیارد دلاری عرضه فرآورده در بورس
عضو کمیسیون تلفیق مجلس خبر داد؛

درآمد 1.7 میلیارد دلاری عرضه فرآورده در بورس

پول نیوز - عضو کمیسیون تلفیق مجلس گفت: در کمتر از 4 ماه حدود 2.7 میلیارد لیتر فرآورده از بورس صادر شده و 1.7 میلیارد دلار ارزآوری داشت. در نتیجه لازم است مجلس در لایحه بودجه 99 وزارت نفت را به عرضه نفت و فرآورده در بورس مکلف کند.
نفت خام در بورس خواهانی ندارد!!
مدیرعامل بورس انرژی:

نفت خام در بورس خواهانی ندارد!!

پول نیوز - مدیرعامل بورس انرژی از انتشار بالغ بر ۵۰۰۰ میلیارد تومان اوراق سلف موازی در سال جاری خبر داد و اظهار امیدواری کرد که شرکت ملی نفت برای عرضه‌های فیزیکی نفت خام و میعانات چاره‌اندیشی و مسیر را بدین منظور باز کند.