پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

بازار سرمایه - فرابورس

عملیات بازار باز برای نخستین بار در کشور کلید خورد

پول نیوز - معاون بازار فرابورس از مهم‌ترین اهداف بانک مرکزی را اجرای سیاست‌های پولی بازار محور عنوان کرد و افزود: بانک مرکزی در راستای اعمال سیاست‌های خود، اگر قصد تزریق پول در اقتصاد را داشته باشد، اقدام به خرید اوراق مالی اسلامی و اگر بخواهد پول را جمع‌آوری کند، اقدام به فروش این اوراق در سطح بانک‌ها می‌کند.
ماجرای واگذاری سرخابی‌ها به کجا رسید؟

ماجرای واگذاری سرخابی‌ها به کجا رسید؟

پول نیوز - مدیرعامل فرابورس به تشریح آخرین وضعیت واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی و عرضه سهام این دو باشگاه در فرابورس پرداخت و گفت: تلاش می‌شود سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تا پایان سال در فرابورس عرضه شود.
آن روی سکه «غگز» برای سهامداران
۳۵۶ ریال زیان از دیار زاینده رود رسید؛

آن روی سکه «غگز» برای سهامداران

پول نیوز - «غگز» که با زیان وارد بازار سرمایه شد و امید داشت خود را به سودآوری برساند، همچنان بر مدار زیان می‌چرخد و مشمول ماده ۱۴۱ قانون تجارت است.
عرضه دو نماد اسناد خزانه اسلامی
در فرابورس رخ می‌دهد؛

عرضه دو نماد اسناد خزانه اسلامی

پول نیوز - دو نماد اسناد خزانه اسلامی با ۴۰ میلیون اوراق قابل معامله از سوی وزارت اقتصاد در سامانه پس از معاملات درج شد.
رشد ۸ درصدی آیفکس
در هفته دوم دی ماه رخ داد؛

رشد ۸ درصدی آیفکس

پول نیوز - آیفکس شاخص کل فرابورس با رسیدن به ۵۰۳۱ واحد، رشد ۸ درصدی را در هفته گذشته به ثبت رساند و در عین حال ارزش بازار نیز با رسیدن به رقمی بیش از ۵ میلیون و ۲۲۱ هزار میلیارد ریال، کار خود را پایان داد.