پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

بانک‌ها در مسیر پرداخت وام ازدواج سنگ‌اندازی می‌کنند عسگری در گفت‌وگو با پول‌نیوز: بانک‌ها در مسیر پرداخت وام ازدواج سنگ‌اندازی می‌کنند
یک نماینده مجلس گفت: امروز شاهدیم که برخی بانک‌ها در مسیر پرداخت وام ازدواج سنگ‌اندازی می‌کنند و خلاف مصوبه قانونی مجلس، خواهان بیش از دو ضامن برای هر وام ازدواج 50 میلیون تومانی هستند که این امر تخلف است که باید رسیدگی شود.
عمومی | ۲۵ خرداد
دیپلماسی پارلمانی در حل بحران هایی همچون کرونا نقش مهمی دارد
بروجردی:

دیپلماسی پارلمانی در حل بحران هایی همچون کرونا نقش مهمی دارد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: دیپلماسی پارلمانی از آنجا که امکان ارتباط با نمایندگان کشور های مختلف دنیا که دارای اختیارات قانونی بالا و قدرت قابل توجهی هستند را دارد، نقش بسیار مهمی در تقویت روابط و کمک به حل بحران هایی همچون کرونا ایفا می کند.
۲۲ اسفند
مجلس یازدهم پیگیر اجرای ابلاغیه آزادسازی سهام عدالت باشد
یک نماینده مجلس:

مجلس یازدهم پیگیر اجرای ابلاغیه آزادسازی سهام عدالت باشد

منتخب مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس یازدهم تاکید کرد: با توجه به اثرات مثبتی که آزادسازی سهام عدالت بر اقتصاد کشور و نیز معیشت خانوارها دارد، لازم است مجلس جدید پیگیر اجرایی شدن ابلاغیه مربوط به آزادسازی این سهام باشد.
۱۱ ارديبهشت
تمدید اجباری ۶ ماهه اجاره‌نامه‌ غیر قانونی است

تمدید اجباری ۶ ماهه اجاره‌نامه‌ غیر قانونی است

عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس گفت: تصویب آئین نامه اجبار موجران به تمدید ۶ ماهه قراردادهای اجاره مسکن با اصل شرعی و قانونی حق مالکیت در تناقض است.
۱۰ ارديبهشت
فرابورس بهترین فرصت بازگرداندن شرکت های تولیدی به اقتصاد

فرابورس بهترین فرصت بازگرداندن شرکت های تولیدی به اقتصاد

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز در بورس اعدادی را می‌بینیم که نشان می‌دهد عطش بازار برای جذب نقدینگی بسیار بالا رفته گفت:روزانه هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان تولید نقدینگی در اقتصاد ایران است و اگر جذب بورس نشود می‌تواند بازارهای موازی ما را دچار چالش کند.
۰۹ ارديبهشت
رد صلاحیت ۹۰ نماینده مجلس به دلیل مسائل مالی رد صلاحیت ۹۰ نماینده مجلس به دلیل مسائل مالی
پول نیوز - سخنگوی شورای نگهبان گفت: از حدود ۲۴۷ نفر نماینده فعلی مجلس، صلاحیت ۹۰ نفر عمدتا به خاطر مسایل مالی تایید نشده است.
تا انتخابات | ۲۳ دی
آغاز روند بررسی بودجه 99؛  پس از انتخابات مجلس!
قوامی در گفت‌وگو با پول‌نیوز:

آغاز روند بررسی بودجه 99؛  پس از انتخابات مجلس!

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 99 از موکول شدن بررسی لایحه بودجه سال آینده در صحن پارلمان به پس از انتخابات یازدهمین دوره مجلس خبر داد.
۲۰ دی
عضو شورای شهر تهران:

توصیه بر فرصت سازی یک اصل برای رشد اقتصاد/ کرونا حداقل تا یک سال دیگر مهمان ما خواهد بود

عضو شورای شهر تهران، تهدید ویروس کرونا را عاملی برای خلق فرصت‌های جدید اقتصادی دانست و گفت: فناوری اطلاعات و ارتباطات فرصت‌های جدیدی را برای رشد اقتصادی فراهم کرده است.
عمومی | ۱۶ فروردين
عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی:

در شرایط کنونی تولید کنندگان احساس امنیت نمی کنند

عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس راهکار بازگشت تولید به جایگاه اصلی خود در کشور را همدلی و انسجام تمام بخش‌های کشور اعم از مردم، روسای سه قوه و حاکمیت فارغ از مباحث سیاسی دانست و گفت: انسجام قوا و نقش کلیدی قوه قضاییه در تحقق امنیت تولیدکنندگان بسیار تاثیرگذار است.
عمومی | ۱۱ فروردين
از سوی هیات عالی نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی نظام؛

بودجه ۹۹ تأیید شد

بودجه ۹۹ در نشست فوق العاده هیات عالی نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی نظام بررسی و پس از تایید، به شورای نگهبان ارسال شد.
عمومی | ۲۴ اسفند
هاشمی خبر داد:

نظارت مستمر مجلس بر روند تولید لوازم پیشگیری از ابتلا به کرونا

رئیس فراکسیون غذا و دارو در مجلس، از برگزاری جلسه کمیسیون متبوعش با مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت جهت ارائه گزارش از میزان و نحوه تولید ماسک، دستکش و موادضدعفونی‌کننده برای پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا خبر داد.
عمومی | ۲۲ اسفند