پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کسب و کارهای نوین - استارت‌آپ‌ها
کلاهبرداران در شمایل کارآفرینان اینترنتی
مراقب سودجویان باشیم

کلاهبرداران در شمایل کارآفرینان اینترنتی

در اقدامی جدید سوءاستفاده از روزهای قرنطینه، کلاهبرداران، افراد را به انجام کسب‌وکارهایی که قابلیت انجام در منازل را دارند، تشویق می‌کنند و با اطلاعات نادرستی از حجم و زمان کار فریب می‌دهند و از آنها برای اقلامی که مورد استفاده نیست، هزینه‌هایی را دریافت می‌کنند.
کسب‌وکاری که کرونا هم سکه‌اش نکرد

کسب‌وکاری که کرونا هم سکه‌اش نکرد

کرونا کمبودها و کاستی‌های مربوط به خرید اینترنتی را آشکار کرد و بخش زیادی از راهی که دولت و حاکمیت باید در دوره پساکرونا به‌سوی آن حرکت کند را عیان کرد.
بازار داغ  فروش اینترنتی با تب کرونا
کسب و کارهای آنلاین، علاج اقتصاد ایران اگر...!

بازار داغ فروش اینترنتی با تب کرونا

در حالی که این روزها ویروس کرونا با آهنگی تصاعدی در حال انتشار بوده و بسیاری از مشاغل را دچار رکود و تعطیلی کرده و در شرایطی که شهروندان برای رعایت بیشتر اصول بهداشتی کمتر به بازارهای فیزیکی مراجعه می ‌کنند اما؛ بخشی از کسب و کارهای اینترنتی به خوبی رونق گرفته اند.
استارت‌آپ چیست؟

استارت‌آپ چیست؟

استارتاپ به یک کسب‌و‌کار نوپا گفته می‌شود که با هدف پیدا کردن مدل کسب‌و‌کار راه‌اندازی می‌شود و هیچ تضمینی برای به موفقیت رسیدن آن وجود ندارد.
با خلاق‌ترین شرکت‌های جهان آشنا شوید

با خلاق‌ترین شرکت‌های جهان آشنا شوید

در تازه‌ترین لیست از خلاق‌ترین شرکت‌های جهان نام شرکت‌های تکنولوژی و استارت‌آپی بیشتر به چشم می‌خورد. مجله FastCompany در تازه‌ترین شماره خود براساس شاخص‌های متعدد از جمله نحوه تبلیغات گرفته تا فضای کاری و همچنین عملکرد، خلاق‌ترین شرکت‌های جهان را انتخاب کرده است.
صدور کدپستی ۱۰ رقمی برای استارتاپ‌ها

صدور کدپستی ۱۰ رقمی برای استارتاپ‌ها

با هدف توسعه تبادل الکترونیکی اطلاعات و پاسخگویی الکترونیکی به استعلامات مورد نیاز دستگاه‌های اجرایی از طریق شبکه ملی تبادل اطلاعات، شرکت‌های استارتاپی مستقر در فضاهای اشتراکی، مراکز رشد و شتاب‌دهنده‌ها کد پستی ۱۰ رقمی دریافت می‌کنند.
رشد و پرورش نوآوری‌های نانو
در قالب نانو استارت اپ؛

رشد و پرورش نوآوری‌های نانو

گسترش خلاقیت و پرورش ایده‌ها و تبدیل آن به نمونه اولیه یک محصول فناورانه در حوزه نانو فناوری اقدامی است که در برنامه نانو استارت اپ دنبال می‌شود.