پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

March 2020 31 / سه‌شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹
صفحه نخست - عمومی

ترانه سرای بوی عید از خجالتِ بنیامین بهادری درآمد

شهیار قنبری در واکنش به اجرای بنیامین نوشت: آقای بنیامین بهادری به شکل گستاخانه و بی شرمانه‌ای در متن ترانه دست می‌برد و هر چه دم دستش است را ول میکند در متن ترانه: بوی لنگه کفش، بوی جارو، بوی دمپایی... ‏
آقای نوبخت در این گیرودار نمک به زخم ما نپاشید!

آقای نوبخت در این گیرودار نمک به زخم ما نپاشید!

یک فعال کارگری به پست اینستاگرامی رئیس سازمان برنامه و بودجه مبنی بر برگزاری جلسه با نمایندگان بازنشستگان کشوری و لشگری برای تعیین نحوه توزیع ۱۰ هزار میلیارد تومان بین بازنشستگان کشوری و لشگری واکنش نشان داد.
اختصاص  ۳۰ میلیون دلار برای واردات ماسک بیمارستان‌ها
مدیر توسعه سرمایه‌گذاری ایمیدروخبر داد:

اختصاص ۳۰ میلیون دلار برای واردات ماسک بیمارستان‌ها

سازمان توسعه ونوسازی معادن و صنایع معدنی ایران ( ایمیدرو) ۳۰ میلیون دلار برای واردات و تامین ۱۱ میلیون عدد ماسک مورد نیاز بیمارستان‌ها اختصاص داد که بخشی از آن وارد کشور شده و بقیه آنها نیز بزودی وارد خواهد شد.
رئیس هیات مدیره انجمن صنایع سلولزی خبر داد؛

دولت از ماسک و الکل مالیات ارزش افزوده می گیرد

نصیری گفت: چرا دولت باید 9 درصد مالیات ارزش افزوده از تولیدکننده بگیرد تا قیمت ماسک و مالیات 9 درصد گرانتر به مردم بفروش برسد؟ آیا در شرایطی که ماسک و الکل به سختی پیدا می شود مردم باید گران هم بخرند؟
دستمزد کارگران این هفته تعیین می‌شود؟
وعده یا واقعیت؟

دستمزد کارگران این هفته تعیین می‌شود؟

نماینده کارگران در شورای عالی کار احتمال تعیین دستمزد کارگران در هفته جاری را بعید دانست و گفت: به دلیل عدم تعیین دستمزد، بسیاری از کارگران نگران بستن قرارداد‌های خود در سال جدید هستند.
قدردانی مجدد رهبر انقلاب از مجموعه درمانی کشور
در نامه‌ای خطاب به وزیر بهداشت؛

قدردانی مجدد رهبر انقلاب از مجموعه درمانی کشور

رهبر معظم انقلاب در نامه‌ای خطاب به وزیر بهداشت بار دیگر از تلاش‌های مجموعه بهداشت و درمانی کشور تشکر و تاکید کردند بهره‌گیری از کمک نیروهای بسیج و داوطلبان مردمی کمک بزرگی به رهائی کشور از این عارضه همه‌گیر خواهد کرد.
در شرایط کنونی تولید کنندگان احساس امنیت نمی کنند
عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی:

در شرایط کنونی تولید کنندگان احساس امنیت نمی کنند

عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس راهکار بازگشت تولید به جایگاه اصلی خود در کشور را همدلی و انسجام تمام بخش‌های کشور اعم از مردم، روسای سه قوه و حاکمیت فارغ از مباحث سیاسی دانست و گفت: انسجام قوا و نقش کلیدی قوه قضاییه در تحقق امنیت تولیدکنندگان بسیار تاثیرگذار است.
دولت هنوز فرصت دارد به نفع مردم کار کند
منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم:

دولت هنوز فرصت دارد به نفع مردم کار کند

قالیباف با انتقاد از عملکرد دولت در مهار کرونا نوشت: با تمام وجود باور دارم که همچنان دولت برای تغییر جهت به سمت اتخاذ تصمیم درست طبق نظر کارشناسان فرصت دارد و می‌تواند به نفع مردم اقدام کند.
جنگ آمریکا با ایران وارد فاز بیولوژیک شده است
در گفت و گو با پول نیوز:

جنگ آمریکا با ایران وارد فاز بیولوژیک شده است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه تحریم‌های ایالات متحده در شرایط عادی یک جنایت است و در شرایط فعلی کشور فوق جنایت گفت: آمریکایی‌ها با ابزار ممانعت از ارسال داروبه دنبال پیشبرد اهداف سیاسی خود علیه ایران هستند و جنگ بیولوژیکی راه‌اندازی کردند.