کد خبر: ۹۵۷۷۳
۲۷ آبان ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۶
0
مديرعامل بانک اقتصادنوين در اختتاميه سومين دوره آموزشي بدو خدمت گفت: اقتصادنوين بايد پيشرو ارايه محصولات، روش‌ها و خدمات بانکي باشد.
پول‌نیوز - مراسم اختتاميه سومين دوره آموزشي بدو خدمت کارکنان جديدالورود بانک اقتصادنوين با حضور رئيس هيات مديره، مديرعامل، معاونين، مديران، روساي ادارات، اعضاي هيات علمي مرکز آموزش بانک اقتصادنوين در محل ساختمان آموزش اين بانک برگزار شد.

حسن معتمدي مديرعامل بانک اقتصادنوين در اين مراسم با تشکر از افرادي که در ارائه آموزش به همکاران نقش‌آفريني مي‌کنند، گفت: مجموعه توان‌مند و تجهيزات مدرن، ظرفيت مناسبي براي مرکز آموزش بانک اقتصادنوين فراهم کرده که توجه به بحث آموزش آينده بانک را تضمين خواهد کرد.

وي به اهميت آموزش در عرصه بانکداري اشاره کرد و گفت: بانکداري از جمله حرفه‌هاي مدرن به شمار مي‌رود که مورد احترام جامعه است، در چنين شرايطي لازم است فعالان اين عرصه توانايي و دانش خود را مطابق با سطح توقع آحاد مختلف جامعه افزايش دهند که ساده‌ترين راه آن توجه به آموزش است.

وي اظهار داشت: بانک اقتصادنوين به عنوان نخستين بانک خصوصي جمهوري اسلامي با درک اين اهميت مرکز آموزش مدرن و مجهزي راه‌اندازي کرده که استادان زبده در آن مشغول تدريس مي‌باشند.

وي در ادامه اعتبار و اعتماد جامعه به بانکداران را مورد توجه قرار داد و خاطر نشان کرد: وضعيت، شرايط و تحولات اخير، جايگاه تحويلداران را در بانک‌ها به بانکدار تغيير داده و امروز بانکداران مانند يک مدير در محيط شعبه در ارتقاي وضعيت، مواجه و حل مسائل، حفظ مشتريان، ايجاد امنيت خاطر براي مشتري و .... نقش موثري ايفا مي‌کنند.

مديرعامل بانک اقتصادنوين افزود: در دوره‌هاي آموزشي محتواي عملياتي بر مبناي آموخته‌هاي علمي و فعاليت‌هاي تيمي بايد مورد توجه باشد.

وي در ادامه بهينه‌سازي فضاي شعب بانک‌ها و مشتري‌مداري را از بديهيات حداقلي روش‌هاي بانکداري امروز دانست و افزود: همکاران بانک اقتصادنوين بايد از حداقل‌ها فراتر روند و با ارايه راهکارها، روش ها، محصولات جديد به عنوان بانک پيشگام و پيشرو به تعامل با مشتريان بپردازند و خدمات مورد نياز آنها را تامين کنند.

وي با اشاره به اينکه بانکداران به عنوان نقطه تماس با مشتري موظف به ذائقه سنجي و نيازسنجي از مشتريان و ارائه اطلاعات به ستاد هستند که با انتقال اين نيازها نظام رفت و برگشت مديريتي به محصول، روش و خدمت تبديل مي‌شود.

وي خاطر نشان کرد: مشارکت جمعي در اين خصوص در بهبود نتايج بسيار موثر است.

وي در پايان ضمن تاکيد بر لزوم توجه بيشتر به آموزش پرسنل گفت: در فضاي متغير امروز ايستايي سبب عقب‌ماندگي است بنابراين بايد به گونه‌اي حرکت کرد که نه تنها از مباحث روز غافل نبود بلکه بيشتر از آن به برنامه ريزي و بررسي شرايط پرداخت.

در ادامه اين مراسم بهرام فتحعلي رئيس هيات مديره بانک اقتصادنوين نيز با اشاره به اينکه دوره‌هاي آموزشي بانک در مسير ارتقا و بهبود در حال حرکت است، گفت: رسالت و شايستگي‌ها با آموزش‌هاي علمي و عملي در بانک اقتصادنوين تکوين شده است.

وي با اشاره به اينکه بانک اقتصادنوين بانکي اخلاق مدار است افزود: رعايت اخلاق حرفه‌اي در برخورد اجتماعي و در نظم و انضباط ما را از خطرات و لغزش‌ها حفظ خواهد کرد.

رئيس هيات مديره بانک اقتصادنوين آموزش را اساسي‌ترين مسئوليت سازمان عنوان کرد و گفت: قطع ارتباط با مباحث آموزشي به معناي کسب تجربه بدون پشتوانه علمي است که اين روش آينده بانک را متزلزل خواهد کرد.

وي در پايان به کاورزان و بانکداران جديد بانک اقتصادنوين خيرمقدم گفت و از همکاراني که در ايجاد فضاي آموزشي بانک نقش‌آفرين بوده‌اند تشکر کرد.

علي‌اکبر حدادزادگان معاون سرمايه انساني و پشتيباني بانک اقتصادنوين نيز در مراسم اختتاميه سومين دوره آموزشي بدو خدمت کارکنان جديدالورود بانک اقتصادنوين با بيان اينکه بانکداران اولين نقطه تماس مشتريان با بانک هستند گفت: اولين ارزشيابي و ديدگاه مشتريان بر اساس رفتار بانکداران شکل مي‌گيرد و از اين منظر نقش بانکداران در ايجاد تصور درست ذهني در مشتريان بسيار ظريف و حساس است.

وي با اشاره به اينکه رفتار، گفتار، کردار، شيوه پاسخ‌گويي در اين بخش و پوشش همکاران در ساختن تصوير ذهني در مشتريان اثرگذار است تصريح کرد: در شرايط رقابتي امروز که بانک‌ها ابزارهاي متعدد رقابتي در اختيار ندارند، تنها امتياز ارزش‌آفرين براي جلب مشتري نحوه سرويس‌دهي و ارائه خدمت به مشتريان است که اين مهم با هنر بانکداران تجلي مي‌يابد.

حدادزادگان ارائه مشورت و همراهي با مشتريان را به عنوان راهکارهايي در اين زمينه عنوان کرد و افزود: شان، منزلت، اعتبار و جايگاه بانک اقتصادنوين در طول ساليان بسيار و با همت و پشتکار بسياري از مديران و همکاران در جاي جاي بانک ساخته شده و امروز ما وام دار همه اين تلاش‌ها هستيم و شايسته است در حفظ اين جايگاه ارتقاي آن نهايت تلاش را به کار گيريم.

در اين مراسم عليرضا لشگري‌پور مدير آموزش و توسعه انساني بانک اقتصادنوين نيز با ارائه گزارش از فعاليت‌هاي آموزشي با اشاره به اينکه از اول اسفند سال 1390 که مرکز آموزش در ساختمان خيابان فردوسي استقرار يافته تاکنون 3 دوره بدو خدمت در آن برگزار شده است، گفت: حدود 183 نفر از همکاران در 3 گروه سازمان‌دهي شده و دوره‌هاي بدو خدمت را گذرانده اند.

لشگري‌پور گفت: 164 ساعت آموزش براي دوره‌هاي بدو خدمت در قالب 14 عنوان درسي برنامه‌ريزي شده است.

مدير آموزش و توسعه انساني بانک اقتصادنوين با اشاره به اينکه در دوره اخير از پيش کسوتان صنعت بانک داري، اساتيد دانشگاه بهره گرفتيم، افزود: از اساتيد و همکاران در برگزاري اين دوره‌هاي آموزشي تشکر دارم و بايد عنوان کنم که همکاران دوره اخير در نظم و انضباط در مجموع گروه شايسته‌اي ارزيابي شده اند.

در پايان اين مراسم از نفرات برتر دومين دوره آموزشي بدو خدمت در در گروه تجليل شد.

در گروه اول رحيم شريف رضويان از شعبه سجاد مشهد مقدس به مقام نخست دست يافت. در اين گروه رحيم شهسوارپور از شعبه فلکه گاز شيراز و مرتضي پهلواني از شعبه فرهنگ ساري به ترتيب دوم و سوم شدند.

در گروه دوم نيز مهتاب پناهي‌فرد از شعبه ابهر به مقام نخست دست يافت و امين ساعدي از شعبه کيانپارس اهواز و سيده صنم بهمن از شعبه گلسار رشت دوم و سوم شدند.

اختتاميه مراسم با تحليف و سوگند دانش‌آموختگان اين دوره بانک اقتصادنوين به پايان رسيد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
تعطیلی همه مشاغل به جز سطح 1 در ۲۵ مرکز استان و همه کلانشهرها
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: حداقل ۲۵ مرکز استانی و نیز همه کلانشهرها شامل دور جدید محدودیت‌های شدید خواهند شد.