کد خبر: ۹۵۲۴۷
۱۹ آبان ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۳
0
این گروه شامل 3 قلم از انواع دستگاه‌های جوشکاری می‌باشد. مقایسه اقلام این گروه با دوره قبل نشان می‌دهد که متوسط کرایه ساعتی تمامی اقلام این گروه دارای افزایش می باشد. در این میان، بیش‌ترین افزایش متوسط کرایه ساعتی مربوط به «موتور جوش دیزلی 400 آمپر» با 24.7 درصد و کمترین افزایش مربوط به «موتورجوش دیزلی 100 تا 150 آمپر» با 12.0 درصد است.
پول‌نیوز - گزارش‌ها نشان می‌دهد در نیمه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل کرایه ماشین آلات طرح‌های عمرانی در سطح استان تهران افزایش داشته و بیشترین سهم مربوط به گروه‌های دستگا‌ه‌های جوشکاری است.

به گزارش فارس به نقل از مرکز آمار ایران کمترین و بیش‌ترین درصد تغییرات متوسط کرایه ماشین‌آلات منتخب مورد استفاده در طرح‌های عمرانی ملی و استانی در سطح استان تهران در نیمه اول سال 1392به تفکیک هر گروه، نسبت به نیمه قبل (نیمه دوم 1391) و نیمه مشابه سال قبل (نیمه اول 1391) منتشر شد.

گروه ماشین‌آلات حمل و نقل

براین اساس این گروه شامل 18 قلم از انواع ماشین‌ سواری، وانت، کامیون کمپرسی، تانکر آب‌پاش و تراکتور است.

مقایسه اقلام این گروه با دوره قبل نشان می‌دهد که متوسط کرایه ساعتی تمامی اقلام آن افزایش داشته است.

در این میان، بیش‌ترین افزایش متوسط کرایه ساعتی مربوط به «دامپر 2 تن هیدرولیکی با راننده» با 22.6 درصد و کمترین افزایش مربوط به «وانت 2 تن جفت دیفرانسیل با راننده» با 13.1 درصد است.

مقایسه نتایج حاصل از آمارگیری نیمه اول 1392 با دوره مشابه سال قبل، نشان می‌دهد که متوسط کرایه ساعتی تمامی اقلام این گروه افزایش داشته است.

در این میان، بیش‌ترین افزایش متوسط کرایه ساعتی مربوط به «دامپر 2 تن هیدرولیکی با راننده» با 51.2 درصد و کمترین افزایش مربوط به «تریلر کفی به ظرفیت حدود 5 تن بدون کشنده» با 39.1 درصد می‌باشد.

گروه جرثقیل‌ها

این گروه شامل 12 قلم از انواع جرثقیل می‌باشد. مقایسه‌ اقلام این گروه با دوره قبل نشان می‌دهد که متوسط کرایه ساعتی تمامی اقلام افزایش داشته است. بیش‌ترین افزایش متوسط کرایه ساعتی مربوط به «جرثقیل خودروی چرخ لاستیکی حدود 40 تن با راننده» با 22.8 درصد و کمترین افزایش مربوط به «جرثقیل کفی 10 تن با کامیون 16 تن راننده» با 39.6 درصد است.

گروه ماشین‌‌آلات عملیات خاکی

این گروه شامل 15 قلم از انواع بیل مکانیکی، بولدزر، لودر و گریدر می‌باشد. مقایسه اقلام این گروه با دوره قبل نشان می‌دهد تمامی اقلام این گروه دارای افزایش کرایه ساعتی بوده است. در این میان، بیش‌ترین افزایش متوسط کرایه ساعتی مربوط به «لودر چرخ لاستیکی به قدرت حدود 150 اسب بخار با راننده» با 21.2 درصد و کمترین افزایش مربوط به «بیل مکانیکی چرخ لاستیکی به قدرت حدود 100 اسب بخار با راننده» با 7.2 درصد می‌باشد.

مقایسه نتایج حاصل از آمارگیری نیمه اول 1392 با دوره مشابه سال قبل نشان می‌دهد که متوسط کرایه ساعتی تمامی اقلام این گروه افزایش داشته است. در این میان، بیش‌ترین افزایش مربوط به «بولدزر به قدرت حدود 300 اسب بخار با راننده» با 48.6 درصد و کمترین افزایش مربوط به «بیل مکانیکی چرخ لاستیکی به قدرت حدود 100 اسب بخار با راننده» با 30.3 درصد می‌باشد.

گروه ماشین‌آلات تراکم سطح زمین

این گروه شامل 7 نوع غلتک می‌باشد. مقایسه اقلام این گروه با دوره قبل نشان می‌دهد که متوسط کرایه ساعتی تمامی اقلام این گروه افزایش داشته است. در این میان، بیش‌ترین افزایش متوسط کرایه ساعتی مربوط به «غلتک ویبره خودرو کمرشکن چرخ آهنی لاستیکی حدود 10 تن با راننده» با 18.7 درصد و کمترین افزایش مربوط به «غلتک ویبره کششی حدود 8 تن با راننده»‌با 13.9 درصد می‌باشد.

مقایسه نتایج حاصل از آمارگیری نیمه اول 1392 با دوره مشابه سال قبل نشان می‌دهد که تمامی اقلام این گروه دارای افزایش متوسط کرایه ساعتی بوده‌اند. در این میان، بیش‌ترین افزایش متوسط کرایه ساعتی مربوط به «غلتک ویبره خودرو کمرشکن چرخ آهنی لاستیکی حدود 10 تن با راننده» با 46.3 درصد و کمترین افزایش مربوط به «غلتک چرخ لاستیکی آسفالت حدود 16 تا 20 تن با راننده» ‌با 39.2 درصد می‌باشد.

گروه ماشین‌آلات تهیه و اجرای بتن

این گروه شامل 3 قلم از انواع مخزن و بتونیر می‌باشد. مقایسه اقلام این گروه با دوره قبل نشان می‌دهد که متوسط کرایه ساعتی تمامی اقلام آن افزایش داشته است.

در این میان، بیشترین افزایش متوسط کرایه ساعتی مربوط به «بتونیر 500 لیتری با اپراتور» با 18.5 درصد و کمترین افزایش مربوط به «بتونیر 750 لیتری با اپراتور» با 16.7 درصد است.

مقایسه نتایج حاصل از آمارگیری نیمه اول 1392 با دوره مشابه سال قبل، نشان می‌دهد که تمام اقلام این گروه از افزایش متوسط کرایه ساعتی برخوردار می‌باشند. بیشترین افزایش متوسط کرایه ساعتی، همچنان مربوط به «بتونیر 500 لیتری با اپراتور» با 48.0 درصد و کمترین افزایش مربوط به «مخزن متحرک بتن - ترک میکسر- 6 متر مکعبی با راننده» با 42.7 درصد است.

گروه ماشین‌آلات تهیه و اجرای آسفالت

این گروه نیز شامل 2 قلم می‌باشد. کرایه ساعتی هر دو قلم این گروه در این دوره نسبت به دوره پیش دارای افزایش بوده‌اند که کرایه ساعتی هر 2 قلم «ماشین آلات پخش کنی - فینیشر - چرخ زنجیری با راننده» و «قیرپاش حدود 5000 لیتری با راننده» دارای 16.7 درصد افزایش بوده‌اند.

مقایسه نتایج حاصل از آمارگیری نیمه اول 1392 با دوره مشابه سال قبل نشان می‌دهد که هر 2 قلم این گروه دارای افزایش متوسط کرایه ساعتی هستند. در این میان، بیش‌ترین افزایش مربوط به «قیرپاش حدود 5000 لیتری با راننده» با 40.7 درصد بوده است.

گروه دستگاه‌های جوشکاری

این گروه شامل 3 قلم از انواع دستگاه‌های جوشکاری می‌باشد. مقایسه اقلام این گروه با دوره قبل نشان می‌دهد که متوسط کرایه ساعتی تمامی اقلام این گروه دارای افزایش می باشد. در این میان، بیش‌ترین افزایش متوسط کرایه ساعتی مربوط به «موتور جوش دیزلی 400 آمپر» با 24.7 درصد و کمترین افزایش مربوط به «موتورجوش دیزلی 100 تا 150 آمپر» با 12.0 درصد است.

در مقایسه نتایج حاصل از آمارگیری نیمه اول 1392 با دوره مشابه سال قبل «موتورجوش دیزلی 400 آمپر» با 60.6 درصد دارای بیشترین افزایش متوسط کرایه ساعتی بوده و کمترین افزایش مربوط به «موتورجوش دیزلی 100 تا 150 آمپر» با 55.5 درصد بوده است.

در جداول 1 تا 4 این نشریه، حداقل، حداکثر و متوسط کرایه ساعتی ماشین‌آلات منتخب مورد استفاده در طرح‌های عمرانی برحسب گروه‌های مختلف و درصد تغییرات ان نسبت به نیمه قبل (نیمه دوم 1391) و نیمه مشابه سال قبل (نیمه اول 1391) ارایه شده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
نظرسنجی
به نظر شما در آینده نزدیک شاخص بورس بهتر خواهد شد؟
بله
خیر
مشاهده نظرات
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
تعطیلی همه مشاغل به جز سطح 1 در ۲۵ مرکز استان و همه کلانشهرها
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: حداقل ۲۵ مرکز استانی و نیز همه کلانشهرها شامل دور جدید محدودیت‌های شدید خواهند شد.