کد خبر: ۹۴۶۶۱
۱۳ آبان ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۸
0
گمرک ایران در بخشنامه‌هایی به مدیران کل و مدیران گمرکات اجرایی کشور خواستار تعیین ارزش گمرکی 5 مدل خودروی خارجی ساخت فرانسه، ترکیه، کره، ژاپن و چین شد.
گمرک ایران در بخشنامه‌هایی به مدیران کل و مدیران گمرکات اجرایی کشور خواستار تعیین ارزش گمرکی 5 مدل خودروی خارجی ساخت فرانسه، ترکیه، کره، ژاپن و چین شد.

به گزارش  مهر، گمرک ایران در بخشنامه ای خطاب به مدیران کل و مدیران گمرکات اجرایی کشور اعلام کرد: در اجراي تبصره 6 قانون خودرو و بر اساس مفاد صورتجلسه شماره 514 مورخ 23 مهرماه 92 كميته مشترک گمرک ايران و وزارت صنعت، معدن و تجارت ارزش دو نوع خودرو سواري RENAULT SAFRANE سال 2014 ساخت كشور فرانسه - تركيه و كره ارسال می شود. خواهشمند است ارزشگذاري خودروهاي سواري وارداتي مربوطه با توجه به ارزش هاي اعلام شده و با در نظر گرفتن بيمه انجام گيرد.

در بخشنامه دیگری آمده است: در اجراي تبصره 6 قانون خودرو و بر اساس مفاد صورتجلسه شماره 514 مورخ 23 مهرماه 92 كميته مشترک گمرک ايران و وزارت صنعت، معدن و تجارت ارزش سواري تويوتا هايس و وانت هايلوكس سال 2014 ساخت ژاپن ارسال می شود. خواهشمند است دستور فرماييد ارزشگذاري خودروهاي سواري وارداتي مربوطه با توجه به ارزش هاي اعلام شده و با در نظر گرفتن كرايه حمل و بيمه انجام گيرد.

گمرک ایران در بخشنامه دیگری اعلام کرد: در اجراي تبصره 6 قانون خودرو و بر اساس مفاد صورتجلسه شماره 514 مورخ 23 مهرماه امسال كميته مشترک گمرک ايران و وزارت صنعت، معدن و تجارت يک برگ پرايس ليست ماشين آلات راهسازي SOILMEC سال 2013 ساخت ايتاليا ارسال می شود. خواهشمند است دستور فرماييد ارزشگذاري ماشين آلات راهسازي وارداتي مربوطه با توجه به ارزش هاي اعلام شده و با در نظر گرفتن كرايه حمل و بيمه انجام گيرد.

از سویی اعلام شد: با توجه به تصميمات متخذه در كميته ارزش گمرک طي صورتجلسه 98 - چهارم آبانماه امسال، ارزش انواع جرثقيل هاي ZOOMLION سال 2013 ساخت چين ارسال می شود. خواهشمند است دستور فرماييد ارزشگذاري جرثقيل هاي وارداتي مربوطه با توجه به ارزش هاي اعلام شده و با در نظر گرفتن كرايه حمل و بيمه انجام گيرد.

گمرک در قالب بخشنامه دیگری مطرح کرد: در اجراي تبصره 6 قانون خودرو و بر اساس مفاد صورتجلسه شماره 514 مورخ 23 مهرماه امسال كميته مشترک گمرک ايران و وزارت صنعت، معدن و تجارت ارزش كاميونت هاي ISUZU سال 2013 ساخت چين ارسال می شود. خواهشمند است دستور فرماييد ارزشگذاري كاميونت هاي وارداتي مربوطه با توجه به ارزش هاي اعلام شده و با در نظر گرفتن كرايه حمل و بيمه انجام گيرد.

همچنین آمده است: در اجراي تبصره 6 قانون خودرو و براساس مفاد صورتجلسه شماره 513 مورخ 9 مهرماه امسال كميته مشترک گمرک ايران و وزارت صنعت، معدن و تجارت ارزش انواع ماشين آلات SHANDONG KADEKOR سال 2013 ساخت چين ارسال می شود. خواهشمند است دستور فرماييد ارزشگذاري ماشين آلات راهسازي وارداتي مربوطه با توجه به ارزش هاي اعلام شده و با در نظر گرفتن بيمه انجام گيرد.

گمرک ایران بخشنامه کرد: در اجراي تبصره 6 قانون خودرو و براساس مفاد صورتجلسه شماره 513 مورخ 9 مهرماه 92 كميته مشترک گمرک ايران و وزارت صنعت، معدن و تجارت دو برگ پرايس ليست ماشين آلات راهسازي CHANGLIN سال 2013 ساخت چين ارسال می شود. خواهشمند است دستور فرماييد ارزشگذاري ماشين آلات راهسازي وارداتي مربوطه با توجه به ارزش هاي اعلام شده با در نظر گرفتن كرايه حمل و بيمه انجام گيرد.

گمرک در دستور دیگری اعلام کرد: در اجراي تبصره 6 قانون خودرو و بر اساس مفاد صورتجلسه شماره 514 مورخ 9 مهرماه 92 كميته مشترک گمرک ايران و وزارت صنعت، معدن و تجارت ارزش انواع سواري هاي ون ريفاين JAC سال 2013 ساخت چين ارسال می شود. خواهشمند است دستور فرماييد ارزشگذاري سواري هاي وارداتي مربوطه با توجه به ارزش هاي اعلام شده و با در نظر گرفتن كرايه حمل و بيمه انجام گيرد.

در بخشنامه آخر نیز آمده است: در اجراي تبصره 6 قانون خودرو و براساس مفاد صورتجلسه شماره 513 مورخ نهم مهرماه 92 كميته مشترک گمرک ايران و وزارت صنعت، معدن و تجارت يک برگ پرايس ليست ماشين آلات راهسازي SHANDONG LINGONG سال 2013 ساخت چين ارسال می شود. خواهشمند است دستور فرماييد ارزشگذاري ماشين آلات راهسازي وارداتي مربوطه با توجه به ارزش هاي اعلام شده و با در نظر گرفتن كرايه حمل و بيمه انجام گيرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: