پول نیوز

کد خبر: ۸۱۴۵۱
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۲ - ۰۳:۳۱
0

پول‌نیوز، مازیار دانیالی - مرکز تیونینگ "فاب دیزاین" برنامه ارتقا جدیدی را بر پایه خودرو مرسدس SLR مک لارن معرفی کرده و نام "دیزایر" را برای این مدل برگزیده است. بدنه این خودرو از نو طراحی شده و در ساخت آن از ماده سبک وزن و مقاوم فیبر کربن استفاده شده است.

به گزارش گروه بین الملل پول نیوز، زیر رکابی‌های جدید فاب دیزاین این امکان را فراهم کرده‌اند تا لوله‌های اگزوز دیزایر از کناره‌های خودرو خارج شوند. دیفیوزر بزرگ نصب شده در قسمت عقب به کاهش نیروی بالابر کمک شایانی می کند. همچنین، امکان انتخاب یک باله برای مشتری‌ها فراهم شده تا نیروی رو به پایین بدون محدود شدن عملکرد خودرو افزایش یابد.

رینگ‌های جدید 20 اینچی و سیستم تعلیق اسپرت SLR در ارتقا هندلینگ دیزایر نقش پررنگی داشته‌اند. استفاده از چرم در قسمت‌های مختلف داخلی نخستین نکته‌ای است که جلب توجه کرده و بر زیبایی‌های این خودرو افزوده‌اند.

نیروی موتور دیزایر از حالت استاندارد 626 اسب بخاری به 750 اسب بخار افزایش یافته و گشتاور آن نیز از 780 نیوتن‌متر به رقم قابل توجه 1080 نیوتن‌متر رسیده است. بر همین اساس، دیزایر توانایی دست یابی به بیشینه سرعت بیش از 310 کیلومتر در ساعت را دارد. فاب دیزاین تولید این خودرو را به 15 دستگاه محدود کرده و تمامی آنها به فروش رسیده‌اند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار