کد خبر: ۷۰۶۳۷
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۳
0
برای آگاهی از اتفاقات مهم پیش روی خود در روز پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ فال روزانه را بخوانید.
فال روزانه: فال امروز جمعه ۵ شهریور ۱۴۰۰
 
به گزارش پول نیوز،
تقریبا به صورت اتوماتیک عمل می‌کند، اما ممکن است در برخی مواقع به دلیل عدم دسترسی به منابع خارجی، بعضی از بخش‌های فال روزانه خالی باشد که امکان پر کردن آن به صورت دستی وجود دارد، اما به دلیل آنکه ممکن است اینکار درستی فال را به خطر بی اندازد ما در مواقعی که بخش‌هایی از فال خالی هستند، فال را تغییر نمی‌دهیم.

فال روزانه فروردین (پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰)
فال روزانه ایران حافظ در خصوص روابط عاطفی و احساسی برای متولدین فروردین ماه می‌گوید: ممکن است در انجام کار‌ها ماهر باشی، اما این دلیل نمی‌شود که در حوزه عشق و دوست داشتن هم چنین مهارتی را داشته باشی.

در خصوص توصیه‌های اجتماعی امروز نوشته شده است: تو فرد بااستعدادی هستی. کافی است از این استعداد و توانایی در زمینه‌های مختلف استفاده کنی تا هم تغییری در زندگیت رخ دهد و هم پرنشاط و فعال باشی.

امروز درباره سلامتی متولدین این ماه گفته شده است: بهتر است سری به پزشک خود بزنی. چون نگرانی‌های تو را نسبت به بعضی از عوارض جسمی برطرف خواهد کرد. خستگی و افسردگی بیشتر دلایلی روحی دارد و آن‌ها را باید بطرف کرد.

درباره کار و تجارت و اقتصاد نیز توصیه شده است: یک مشکل اداری و یا دعوای حقوقی پایان می‌گیرد، هر چند ممکن ایت تو از نتیجه آن راضی نباشی. به زودی شرایطی برای پیشرفت و توسعه کارت فراهم می‌شود.

متولدین فروردین
رنگ شانس: قرمزملایم
اعداد شانس: ۶، ۹، ۱۵ و ۳۴۳

روز اقبال: سه شنبه
همراهان مناسب: مرداد، خرداد، آذر


فال روزانه اردیبهشت (پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰)
فال روزانه ایران حافظ در خصوص روابط عاطفی و احساسی برای متولدین اردیبهشت ماه می‌گوید: دچار یک حالت روحی می‌شوی که برایت غریب است. دوست داری خیلی کار‌ها انجام دهی و در خود انرژی فوق‌العاده‌ای می‌بینی که باید در راه درست خرج کنی. اگر با خودت رو راست باشی منبع این انرژی هم پیدا می‌شود؟!

در خصوص توصیه‌های اجتماعی امروز نوشته شده است:

امروز درباره سلامتی متولدین این ماه گفته شده است: همیشه خوردن غذا‌های پختنی می‌تواند به بدن تو آسیب برساند. در هر وعده غذایی سبزیجات و میوه‌جات را هم بگنجان تا ویتامین مناسب هم به بدنت برسد.

درباره کار و تجارت و اقتصاد نیز توصیه شده است: در زمینه کاری یا درسی به موفقیتی می‌رسی که در آینده برایت منفعت مالی زیادی خواهد داشت.

متولدین اردیبهشت
رنگ شانس: صورتی وآبی روشن
اعداد شانس: ۵، ۶، ۱۳، ۱۸۸، ۴۵۲۴

روز اقبال: جمعه
همراهان مناسب: تیر، شهریور، دی، اسفند

فال روزانه خرداد (پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰)
فال روزانه ایران حافظ در خصوص روابط عاطفی و احساسی برای متولدین خرداد ماه می‌گوید: نمی‌شود بعضی چیز‌ها را در خود پنهان کرد. زیرا آثار و علائم آن از قیافه ظاهری و بخصوص چشم‌ها بیرون می‌زند. یاس و نومیدی را از خود دور کن، چون برای خود تقدیری داری و آن را دنبال می‌کنی.

در خصوص توصیه‌های اجتماعی امروز نوشته شده است:

امروز درباره سلامتی متولدین این ماه گفته شده است: در شرایط ایده‌آلی از لحاظ سلامتی قرار داری. پس باید مراقب باشی و با ورزش و خوردن غذای مناسب، سلامتی‌ات را تضمین کنی.

درباره کار و تجارت و اقتصاد نیز توصیه شده است: وضعیت اقتصادی تو در حد نرمال است و فعلا مشکلی وجود ندارد. باید همیشه هوشیار و آماده باشی تا دچار بحران نشوی.

متولدین خرداد
رنگ شانس: نارنجی
اعداد شانس: ۳، ۵، ۲۴، ۴۳۳، ۲۵۴۵

روز اقبال: چهارشنبه
همراهان مناسب: مرداد، فروردین، مهر، بهمن

فال روزانه تیر (پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰)
فال روزانه ایران حافظ در خصوص روابط عاطفی و احساسی برای متولدین تیر ماه می‌گوید: دوباره فرصت خوبی در اختیار تو گذاشته خواهد شد که این بار نباید آن را از دست بدهی. کسی که فرصت‌ها و موقعیت‌های عاطفی زندگیش را از دست می‌دهد فقط در زندگی حسرت نصیبش می‌شود. از وقت‌های استفاده کن.

در خصوص توصیه‌های اجتماعی امروز نوشته شده است:

امروز درباره سلامتی متولدین این ماه گفته شده است:

درباره کار و تجارت و اقتصاد نیز توصیه شده است: بهتر است فکر سود‌های بزرگ را فعلا از سرت بیرون کنی، چون الان زمان مناسبی برای اجرای برنامه‌های تو برای بدست آوردن سود مالی نیست. در این مدت به کار‌های عقب‌افتاده‌ات برس و فعلا به همین اوضاع رضایت دهی.

متولدین تیر
رنگ شانس: سفید نقره‌ای، آبی نیلی
اعداد شانس: ۲، ۴، ۱۲، ۴۵۶ و ۹۷۴۲

روز اقبال: دوشنبه
همراهان مناسب: اردیبهشت، اسفند، آبان

فال روزانه مرداد (پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰)
فال روزانه ایران حافظ در خصوص روابط عاطفی و احساسی برای متولدین مرداد ماه می‌گوید: سوال‌های مهمی مطرح می‌شود که در حال حاضر جوابی برای آن‌ها نداری. کسی از تو درخواستی می‌کند که فعلا باید خوب به آن فکر کنی و بعد جواب بدهی. زندگی عاطفی تو به زودی دچار تغییرات چشم‌گیری می‌شود.

در خصوص توصیه‌های اجتماعی امروز نوشته شده است:

امروز درباره سلامتی متولدین این ماه گفته شده است: به رغم آنکه توانمندی خوبی در حل مشکلات و تحمل سختی‌ها داری با این حال بعضی وقت‌ها از کوره در می‌روی و به این و آن پرخاش می‌کنی. این نوع برخورد‌ها هم دیگران را می‌رنجاند و هم سلامتی‌ات را به خطر می‌اندازد.

درباره کار و تجارت و اقتصاد نیز توصیه شده است: به فکر خریدن کفش و کلاه آهنی باش، چون یک بحران مالی در راه است که خود را باید برای مقابل با آن آماده کنی.

متولدین مرداد
رنگ شانس: زرد، طلایی
اعداد شانس: ۱، ۴، ۳۴، ۶۵۳ و ۶۷۴۳

روز اقبال: یکشنبه
همراهان مناسب: فروردین، آذر

فال روزانه شهریور (پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰)
فال روزانه ایران حافظ در خصوص روابط عاطفی و احساسی برای متولدین شهریور ماه می‌گوید: با یک تماس تلفنی و یا فرستادن یک پیغام یا نامه می‌توانی به او بفهمانی که به فکرش هستی. خاطرات گذشته، همیشه منبع و ذخیره‌ای روحی و معنوی است که باید از آن به خوبی استفاده کرد.

در خصوص توصیه‌های اجتماعی امروز نوشته شده است:

امروز درباره سلامتی متولدین این ماه گفته شده است: احتیاج به کمی استراحت داری. فرصتی باید پیدا کرد تا این خستگی را از تنت دور کنی و با آرامش و انرژی به برنامه‌های بلندمدت فکر کنی.

درباره کار و تجارت و اقتصاد نیز توصیه شده است: پول و ثروتی بدست می‌آوری، اما در نحوه خرج کردن آن باید دقت داشت. این ثروت بادآورده نیست که با بذل و بخشش‌هایت آن را به باد دهی.

متولدین شهریور
رنگ شانس: قهوه‌ای وکرم
اعداد شانس: ۰، ۵، ۱۶، ۸۸۸، ۶۸۴۸

روز اقبال: چهارشنبه
همراهان مناسب: دی، اردیبهشت

فال روزانه مهر
فال روزانه ایران حافظ در خصوص روابط عاطفی و احساسی برای متولدین مهر ماه می‌گوید: حکایت امروز تو مثل روز‌های گذشته است. باز هم رفتار گذشته را تکرار می‌کنی، فرصت‌های طلایی را از بین می‌بری و بعد، مدتی را به حسرت آن می‌نشینی! به این ترتیب فرصت‌های دیگری هم نفله می‌شود!

در خصوص توصیه‌های اجتماعی امروز نوشته شده است: اخبار خوشحال کننده و دیدار‌های سودمندی در انتظار توست. روش زندگیت را عوض کن تا از این حالت تنش و التهاب خارج شوی. باید به آینده‌ات امیدوار باشی.

امروز درباره سلامتی متولدین این ماه گفته شده است:

درباره کار و تجارت و اقتصاد نیز توصیه شده است: در حال حاضر اوضاع اقتصادی تو ثابت است. اما روند کار‌ها ناگهان تغییر خواهد کرد. این حوادث برعکس آن چیزی جریان دارد که تو انتظارش را داشتی. باید با صبر و حوصله تصمیمی اتخاذ کرد تا دوباره اوضاع روبراه شود.

متولدین مهر
رنگ شانس: بنفش وقهوه‌ای
اعداد شانس: ۲، ۶، ۱۶، ۴۳۲، ۹۱۴۳

روز اقبال: جمعه
همراهان مناسب: آذر، بهمن، خرداد


فال روزانه آبان (پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰)
فال روزانه ایران حافظ در خصوص روابط عاطفی و احساسی برای متولدین آبان ماه می‌گوید: این تردید‌های توست که اراده‌ات را ضعیف کرده و باعث می‌شود تا فرصت‌های مهمی را از دست بدهی. پس این تردید‌ها را باید از خودت دور کنی.

در خصوص توصیه‌های اجتماعی امروز نوشته شده است: حواست را جمع کن، چون همین روز‌ها شانس در خانه‌ات را به صدا درمی‌آورد. مشکل ذهنت را مشغول کرده که به خوبی و خوشی تمام می‌شود. یک نفر از اعضای سالمند خانواده در مسئله مهمی کمکت می‌کند.

امروز درباره سلامتی متولدین این ماه گفته شده است:

درباره کار و تجارت و اقتصاد نیز توصیه شده است: دچار رکود اقتصادی شده‌ای. احتیاجی به خشم و خروش نیست. بر اعصابت مسلط باش، چون تو با خونسردی و عقلانیت بهتر میتوانی خود را از این تنگنا نجات داده و روز‌های بهتری را تجربه کنی.

متولدین آبان
رنگ شانس: قرمزروشن وسیاه
اعداد شانس: ۳، ۵، ۷، ۸، ۹، ۸۳ و ۶۵۹

روز اقبال: سه شنبه
همراهان مناسب: تیر و اسفند
 

فال روزانه آذر (پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰)
فال روزانه ایران حافظ در خصوص روابط عاطفی و احساسی برای متولدین آذر ماه می‌گوید: با احساسات دیگران نمی‌شود بازی کرد. کسی که با آتش بازی می‌کند خودبخود طعمه آن خواهد شد. شاید تو در این باره حق داشته باشی، اما هر کاری عواقبی دارد که باید آنرا در نظر داشت.

در خصوص توصیه‌های اجتماعی امروز نوشته شده است: در خود انرژی فوق‌العاده‌ای می‌بینی. دوست داری کار‌های زیادی بکنی، اما نمی‌دانی چه کاری در درجه اول قرار دارد. باید آن را در بهترین راهی که تشخیص می‌دهی صرف کنی تا موفق گردی.

امروز درباره سلامتی متولدین این ماه گفته شده است: کمی لبخند و تفریح در این برهه از زمان برای تو لازم است. می‌توانی انرژی خود را در کنار کار و تلاش به تفریح و سرگرمی هم اختصاص دهی. اما به خاطر داشته باش که زیاده‌روی نکنی، چون به ضررت خواهد بود.

درباره کار و تجارت و اقتصاد نیز توصیه شده است: اوضاع مالی تو همچنان روال عادی خود را دارد، اما با کمی تلاش و کوشش و حوصله بیشتر می‌توانی تحولی در وضعیت مادی خود ایجاد کنی.

متولدین آذر
رنگ شانس: آبی وسفید
اعداد شانس: ۳، ۱۲، ۵۸۲، ۹۳۴ و ۲۳۴۳

فال روزانه دی (پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰)
فال روزانه ایران حافظ در خصوص روابط عاطفی و احساسی برای متولدین دی ماه می‌گوید: باید نسبت به آینده‌ات مطمئن باشی. لزومی ندارد که همیشه دیگران این تضمین را به تو بدهند که همه چیز درست و روبراه است! وقتی خودت در مورد انتخابت یقین داشته باشی و با خود صادقانه رفتار کنی، کافی است و حالا این تو هستی که به خودت روحیه می‌دهی.

در خصوص توصیه‌های اجتماعی امروز نوشته شده است: یک موفقیت کوچک هم کافی است تا این فضا را عوض کرده و دوباره تو را سرحال و شادمان کند. می‌توانی از این موفقیت کوچک نردبانی بسازی برای رشد و رسیدن به موفقیت‌های بزرگ.

امروز درباره سلامتی متولدین این ماه گفته شده است: با استرس و اضطراب، اعصاب و جسم تو را تحلیل می‌رود پس به خودت مسلط باش و اعتماد به نفس داشته باش. صحبت با یک مشاور خوب و باتجربه می‌تواند به تو کمک کند.

درباره کار و تجارت و اقتصاد نیز توصیه شده است: در خرج کردن پول کمی متعادل باش. آنقدر خرج می‌کنی که کم می‌آوری، در صورتی که بیشتر مخارج در اصل غیرضروری بوده. باید کمی صرفه‌جویی کنی.

متولدین دی
رنگ شانس: سفید و قهوه‌ای
اعداد شانس: ۸، ۹، ۶۲، ۱۲۲، ۷۵۴۴

روز اقبال: شنبه
همراهان مناسب: شهریور، اردیبهشت

فال روزانه بهمن (پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰)
فال روزانه ایران حافظ در خصوص روابط عاطفی و احساسی برای متولدین بهمن ماه می‌گوید: باید زمان بیشتری را صرف بازنگری اعمال و رفتار خود در گذشته کنی. باید تجربه‌های گذشته‌ات را به دقت مرور کنی تا دوباره دچار همان مشکلات نشوی و انتخاب درستی داشته باشی.

در خصوص توصیه‌های اجتماعی امروز نوشته شده است: می‌توانی نامه‌ای برای یک دوست عزیز بفرستی. هرچند امروزه این رسم برافتاده و جایش را به تماس تلفنی و ایمیل داده، اما نوشتن یا خواندن یک نامه لذت دیگری دارد. هم تو را سرذوق می‌آورد و هم دوستت را خوشحال می‌کند.

امروز درباره سلامتی متولدین این ماه گفته شده است: به طور متوسط هر فرد حداقل به مدت نیم ساعت در روز به ورزش هوازی با شدت کم (پیاده روی، باغبانی، کار در خانه) و ورزش هوازی با شدت متوسط (پیاده روی تند، حرکات موزون، دویدن، شنا) نیازمند است. تو در چه مرحله‌ای هستی!

درباره کار و تجارت و اقتصاد نیز توصیه شده است: باید کاری داشته باشی یا پیدا کنی که مطابق با شان و مقام تو باشد. رضایت شغلی فقط به درآمد و یا حقوق آخر ماه نیست. وقتی کاری را دوست نداشته باشی با عشق و علاقه به آن نمی‌پردازی.

متولدین بهمن
رنگ شانس: آبی تیره
اعداد شانس: ۴، ۸، ۱۰، ۸۴، ۹۱۵ و ۹۹۹

روز اقبال: یکشنبه
همراهان مناسب: خرداد، آذر، مهر

فال روزانه اسفند (پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰)
فال روزانه ایران حافظ در خصوص روابط عاطفی و احساسی برای متولدین اسفند ماه می‌گوید: فرصت‌ها را نباید از دست داد. کسی که اول فرصتهایش را از دست می‌دهد و بعد برای از دست دادنش غصه می‌خورد، دچار جهل مرکب شده. اگر تو از این گروه هستی برایت دعا می‌کنم تا حالت خوب بشه؟!

در خصوص توصیه‌های اجتماعی امروز نوشته شده است: تا پایان روز احساس خوشبختی خواهی کرد، چون بعضی امور، که فکرت را مشغول کرده بود، روبراه می‌شود. در یک میهمانی خبر‌های امیدبخشی خواهی شنید.

امروز درباره سلامتی متولدین این ماه گفته شده است: اگر در روز بین چهار تا شش فنجان چای یا قهوه مصرف می‌کنی، از حدمجاز فراتر رفته‌ای. کافئین بیش از حد تو را بی‌قرار و عصبی می‌کند

درباره کار و تجارت و اقتصاد نیز توصیه شده است: روز‌های خوشی در انتظار توست. وضعیت مالی تو رو به بهبودی است. پس مراقب باش که دست به ماجراجویی نزنی، چون فرصت‌های خوبی را از دست می‌دهی.

متولدین اسفند
رنگ شانس: آبی آسمانی وقهوه‌ای روشن
اعداد شانس: ۷، ۱۱، ۷۳ و ۳۵۴

روز اقبال: پنجشنبه

همراهان مناسب: اردیبهشت، تیر، دی، آبان

فال روزانه فروردین
فروردین
فال روزانه اردیبهشت
اردیبهشت
فال روزانه خرداد
خرداد
فال روزانه تیر
تیر
فال روزانه مرداد
مرداد
فال روزانه شهریور
شهریور
فال روزانه مهر
مهر
فال روزانه آبان
آبان
فال روزانه آذر
آذر
فال روزانه دی
دی
فال روزانه بهمن
بهمن
فال روزانه اسفند
اسفند
فال روزانه فردا
آیا میخواهید فال روزانه فردا را از هم اکنون بدانید؟ روی تصویر زیر کلیک کنید..


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: