کد خبر: ۶۲
۰۲ آبان ۱۳۸۷ - ۱۰:۱۳
0
سرپرست شرکت ملی گاز ایران گفت: در بخش مصرف گاز و ابزارهای کنترلی نیز با اقدام هایی که تا کنون انجام گرفته است، پیش بینی می شود امسال مشکلی نداشته باشیم اما این به منزله آن نخواهد بود که آمادگی در همه بخش ها را حفظ نکینم
سرپرست شرکت ملی گاز ایران روز چهارشنبه (اول آبان) در جمع مدیران شرکت های گاز استانی، گفت: وظیفه این شرکت بنابر شرح وظیفه تعریف شده برای آن، توسعه گازرسانی است که به دلیل موازنه منفی تولید و مصرف گاز در کشور، این مهم در مواقعی با رسالت تعیین شده، مغایر است؛ از اینرو اگر هدف، ایجاد رفاه برای مشترکان است، باید این مشکل به طریقی حل کرد ضمن آنکه به قواعد خاص توسعه گازرسانی نیز توجه شود.

وی با بیان این که بخش خانگی و تجاری با ۴۱ درصد، بیشترین سهم را درمصرف گازطبیعی دارند، اظهار داشت: در خدمت رسانی به مردم باید تلاش کرد ضمن انجام دقیق مسئولیت محول شده، مانع بروز مشکل برای مشترکان شد.

رمضانی تاکید کرد:خدمات رسانی مطلوب وظیفه اصلی شرکت ملی گاز ایران است وبراین اساس، در ۹۰روز پیش رو در زمستان امسال، باید به طور شبانه روز مراقبت سستم های بالادست و پایین دست بود تا بتوان این مهم را به خوبی انجام داد.

سرپرست شرکت ملی گاز ایران گفت: امسال ۷۰ تا ۷۵ میلیون مترمکعب گازطبیعی را از طریق فازهای ۶،۷ و ۸ پارس جنوبی و شرکت نفت مناطق مرکزی در اخیتار خواهیم داشت ضمن آنکه با ترکمنستان نیز توافق هایی شده است که بزودی نهایی خواهد شد.

وی تصریح کرد:در بخش احداث خطوط انتقال گاز نیز فعالیت های مفیدی انجام گرفته از جمله احداث خط پنجم سراسری تهران، خط شمال و شمالغرب و خط لوله انتقال گاز شمال شرق که بخشی از آن آماده شده است و بخشی دیگر نیز آماده خواهد شد و همه این موارد در زمستان امسال کمک چشمگیری برای خدمات رسانی خواهند بود.

سرپرست شرکت ملی گاز ایران گفت: در بخش مصرف گاز و ابزارهای کنترلی نیز با اقدام هایی که تا کنون انجام گرفته است، پیش بینی می شود امسال مشکلی نداشته باشیم اما این به منزله آن نخواهد بود که آمادگی در همه بخش ها را حفظ نکینم.

رمضانی با بیان این که فرهنگ سازی مصرف گاز از جمله موارد مهم و تاثیر گذار در ترویج رفتار منطقی مشترکان برای مصرف گازطبیعی است، گفت: در این ارتباط، دفتر ائمه جمعه، استانداری ها، فرمانداری ها و مدارس، اعلام آمادگی کرده اند و آماده تا با برنامه هایی که شرکت ملی گاز به آنها خواهد داد، این شرکت را با توجه به حوزه مسئولتی خود در امر ترویج فرهنگ مصرف بهینه گازطبیعی یاری دهند.


وی افزود:روابط عمومی های شرکت های تابعه نیز می توانند با بهره گیر یاز ابزارهای تبلیغی، این فرهنگ را با ساخت برنامه های مربوط به این حوزه با استفاده از گویش ها و لهجه های محلی، توسعه داده و آن را در میان مشترکان نهادینه سازند.


سرپرست شرکت ملی گاز ایران بر هماهنگی و تعامل هرچه بیشتر مدیران شرکت های گاز استانی با سازمان ها و مقامات محلی تاکید کرد و گفت: بواسطه این هماهنگی ها درصورت لزوم باید برای فراهم سازی سوخت دوم، وسائل گرمازا و اطلاع رسانی های لازم برای کاهش حجم گاز در یاقطع آن در بخش صنایع اقدام های لازم صورت گیرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: