کد خبر: ۴۹۲۱۷
۲۰ مهر ۱۳۹۰ - ۱۴:۳۰
0
در ادامه عنوان شده: همچنين با توجه به افزايش غيرمترقبه ظرفيت پذيرش، در جهت ايجاد تسهيلات بيشتر از نظر فضاي خوابگاهي و انجام به موقع تعميرات موجود، برنامه ريزي لازم به عمل آيد.
مديريت دانشگاه صنعتي اميركبير با صدور بيانيه‌اي در خصوص حادثه‌ فوت دانشجو «آمنه زنگنه» از تشكيل كميته ايمني و بهداشت در دانشگاه و عزم جدي براي برخورد با عوامل خاطي و سهل‌انگار در اين حادثه خبر داد.

به گزارش ايسنا، در اين بيانيه آمده است: «در هفته گذشته حادثه ناگواري در يکي از خوابگاه‌هاي دانشگاه اتفاق افتاد که منجر به درگذشت تأثرانگيز يکي از دانشجويان خانم مهندس «آمنه زنگنه» که از خانواده‌ي معزز شهدا نيز بود شد كه مديريت و اقشار مختلف دانشگاه از اين حادثه دردناک بشدت متأثر شدند و تألم خود را به اشکال مختلف بروز دادند.

در ادامه اين بيانيه با بيان اينكه مديريت دانشگاه اميركبير اعتقاد و عزم جدي در پيگيري اين رخداد و تعيين علل بروز حادثه و برخورد جدي با عوامل خاطي و سهل انگار را دارد، آمده است: علاوه بر مراجع قضايي که به طور جدي در حال رسيدگي و بررسي موثر موضوع هستند، دانشگاه اميركبير نيز با تشکيل يک کميته‌ اجرايي عوامل بروز حادثه را به دقت بررسي و پيگيري مي‌كند. همچنين کميته‌اي با شرکت جمعي از اساتيد و دانشجويان از هفته گذشته فعال شده و با تشکيل جلسات منظم علل بروز حادثه را بررسي و دنبال مي‌كند.

در بيانيه اين دانشگاه با اشاره به فعال شدن يک کميته ايمني و بهداشت به منظور بازديد منظم و تعيين مشکلات و عوامل حادثه‌خيز در خوابگاه‌ها و سپس در سطح آزمايشگاه‌هاي دانشگاه، عنوان شده: اين كميته در قالب يک برنامه کوتاه و سپس درازمدت اشکالات و عوامل حادثه‌ساز را بررسي و استخراج كرده که با يک برنامه مستمر در جهت رفع مشکلات مربوطه اقدام شود. همچنين کميته ديگري به مسئوليت اعضاي هيأت علمي براي بازديد ادواري از خوابگاه‌ها و تبادل نظر تشکيل شده است.

در ادامه با اشاره به بررسي مسائل مرتبط با اين حادثه توسط مديريت دانشگاه در طي جلسات متعدد با حضور روساي دانشکده‌ها، اساتيد و اقشار مختلف دانشجويان، آمده است: به عنوان نمونه در تاريخ 18مهر ماه جلسه‌اي با شرکت نمايندگاني از دانشجويان تشکيل شد که اين گروه نظرات مختلف دانشجويان از جمله مشکلات رفاهي و تعميرات ناقص خوابگاه‌ها، نواقص موجود در برنامه‌هاي ورزشي، فرهنگي، آموزشي، دانشجويي و پيشنهاد تسهيلات در برنامه‌هاي آموزشي، پيش‌بيني ساز و کار جهت برگزاري جلسات ادواري وانتقال نقطه نظرات دانشجويان و غيره را ارايه كردند که مقرر شد پيگيري لازم به عمل آمده و در جلسات بعدي تعاملات ادامه يابد.

در ادامه عنوان شده: همچنين با توجه به افزايش غيرمترقبه ظرفيت پذيرش، در جهت ايجاد تسهيلات بيشتر از نظر فضاي خوابگاهي و انجام به موقع تعميرات موجود، برنامه ريزي لازم به عمل آيد.

همچنين مديريت دانشگاه اميركبير آمادگي خود را جهت کسب پيشنهادات و نظرات سازنده دانشجويان به منظور بهبود امکانات رفاهي اعلام مي‌نمايد.

در پايان اين بيانيه با اشاره به اهداف عالي و موقعيت علمي دانشگاه صنعتي اميرکبير، به تداوم فعاليت آموزشي و پژوهشي، حفظ نظم و پيشگيري از هر نوع فعاليت يا تجمع غير قانوني در دانشگاه تأکيد شده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: