کد خبر: ۴۴۷
۲۲ آبان ۱۳۸۷ - ۱۵:۴۱
0
فيلم‌هاي سينمايي «صخره سرخ»، «دنياي وارونه»، «تسخير شده»، «پرواز يك رويا»، «جزيره اسرار آميز»، «مهمانخانه‌اي در برف»، «دل و دشنه»، «جري»، «كين»، «پيتر بل» و «گشت مرزي» در روزهاي پاياني هفته پنجشنبه و جمعه 23 و 24 آبان ماه از شبكـه‌هاي سيما روي آنتن مي‌رود.
به گزارش فارس : شرح فيلم‌هاي سينمايي كه براي پخش در روزهاي پاياني هفته در نظر گرفته شده‌اند، به شرح زير است:

*«صخره سرخ»

به گزارش روابط عمومي سيما،فيلم سينمايي «صخره سرخ» ساخته جـان وو پنجشنبه شب ساعت 22 از برنامه «سينما يك» پخش مي‌شود.

فيلم بر اساس رمان مشهور چيني سه امپراطوري، نوشته لوئو گوان جونگ ساخته شده است.

ماجراي فيلم در اواخر دوره سلسله هان چين در سال 208 روي مي‌دهد. نخست وزير تائو تائو از امپراطور شيئن درخواست مي‌كند تا به اواجازه لشكركشي و حمله به فرمانده ان ليوبي و سون چوان درچين جنوبي را بدهد. امپراطور در ابتدا مردد است، ولي تائوتائوبا صحبت درباره فداكاري‌ها و وفاداري‌هايش به سلسله هان مانند نجات امپراطور در زماني كه در تبعيد بود و متحد كردن چين شمالي، او را قانع مي‌كند.

لئونگ چيو واي، تاكشي كانشيرو و جانگ فنگ‌يي به عنوان بازيگران اصلي در پرخرج ترين فيلم تاريخ سينماي آسيا، توليد سال 2008 كشور چين به ايفاي نقش پرداخته‌اند.

*«دنياي وارونه»

عصر روز جمعه ساعت 15:40فيلم سينمايي «دنياي وارونه» به كارگرداني «شهريار بحراني» و تهيه كنندگي سيد احمد ميرعلايي از شبكه يك سيما پخش مي‌شود.

در اين فيلم با بازي محمد كاسبي، حسين ياري، مهتاب نصيرپور، محمود پاك‌نيت، فرج الله سلحشور و ابراهيم آبادي مي‌بينيم رئيس يك موسسه توليد مواد دفع آفات نباتي از مهندس مسئول آزمايش مي‌خواهد كه مواد غير استاندارد را تاييد كند، اما مهندس قبول نمي‌كند و با همدستي مسئول فني هواپيماهاي سمپاشي به جاي مواد سمي، آب وارد مخزن هواپيما مي‌كنند، آنها بعد از مدتي متوجه مي‌شوند كه گاز مواد غير استاندارد باعث شده كه آنها نتوانند دروغ بگويند و دربرخورد با همه ازجمله رئيس، راستگو مي‌شوند و همين امر موجب اخراج هر دو از شركت مي‌شود.

*«تسخير شده»

فيلم سينمايي «تسخـيـر شـده» به كارگرداني جان دي بونت، پنجشنبه شب ساعت23:30 از شبكه دو سيما پخش مي‌شود.

در خلاصه داستان فيلم آمده: دكتر ديويد روانشناس و محقق معروفي است كه در زمينه ترس و عوامل موثر بر آن در انسان‌ها فعاليت‌هاي زيادي دارد. او در تازه‌ترين كار تحقيقي خود 3 نفر از بيماران خاص خود را كه هركدام از نوعي بيماري رنج مي‌برند، به بهانه‌هاي مختلفي دعوت مي‌كند تا به خانه‌اي به نام هيل هاوس بيايند و چند شب را در آن مكان دور هم باشند. دكتر قصد دارد با ترساندن اين سه نفر واكنش‌هاي آنها را ثبت و سپس در محل مورد تجزيه و تحليل قرار دهد.

لي لي تيلور، ليام نيسون، كاترين زتا جونز و آون ويلسون در فيلم سينمايي «تسخـيـر شـده» به تهيه كنندگي سوزان آرنولر محصول سال 1999 آمريكا ايفاي نقش كردند.

*«پرواز يك رويا»

فيلم سينمايي «پرواز يك رويا» به كارگرداني «فرهاد عليزاده آهي» و تهيه كنندگي «محمد رضا تخت‌كشيان» جمعه 24 آبان ماه ساعت 17:50 از شبكه دو سيما پخش مي‌شود.

داستان درباره زن جواني به نام الهه ساداتي است كه صاحب يك پسر پنج ساله است و در خانه قديمي مادربزرگ مريض احوالش زندگي مي‌كند. اطرافيان، همسايه‌ها و زن‌هاي غريبه معتقدند الهه داراي انرژي و نيرويي است كه دعايش در حق ديگران مستجاب مي‌شود و از همين رو بسيار به او توجه مي‌كنند. اما با وجود اين مساله، رضا پسر كوچك الهه از بيماري قلبي رنج مي‌برد و توسط اكسيژن و ماسك در شرايط سخت زندگي مي‌كند.

رضا تنها كسي است كه الهه نمي‌تواند در حق او دعا كند يا چيزي از خداوند بخواهد. الهه در يك مطب سونوگرافي كار مي‌كند و زن‌هاي زيادي به خاطر نفس گرم و دعا و نيايش او به آنجا مراجعه مي‌كنند. در اين بين به وي خبر مي‌دهند كه براي رضا قلبي پـيــدا شده است.

ستاره اسكندري، بهرام ابراهيمي، فرشته سرابندي، دانيال نوروش، ساقي زينتي، منظر لشگري، پروانه احمدي، مينو شيخيان و علي بحرالعلومي فيلم سينمايي «پرواز يك رويا» محصول سال جاري گروه فيلم و سريال شبكه دو سيما ايفاي نقش كردند.

*«جزيره اسرار آميز»

فيلم سينمايي «جزيره اسرار آميز» ساخته راسل مولكاي پنجشنبه ساعت 20 از شبكه سه سيما پخش مي‌شود.

فيلم بر اساس داستان جزيره اسرار آميز اثر ژول ورن و برداشتي ديگر از اين داستان ساخته شده است.

در خلاصه داستان فيلم آمده:چند آمريكايي در بحبوحه جنگ داخلي آمريكا با يك بالن فرار مي‌كنند و به طور اتفاقي در جزيره‌اي مرموز فرود مي‌آيند كه داراي شرايط خطرناك با حيواناتي عجيب و غول پيكر است و فردي به نام كاپيتان نيمو كه يك مخترع است در آنجا زندگي مي‌كند و با كشيدن يك ديوار عظيم به دورخانه خود، خود و خدمتكارش جوزف را در منطقه امني قرار داده است. كاپيتان نيمو از كاپيتان سايروس اسميت يكي از گمشدگان جزيره مي‌خواهد به او در تمام كردن طرح‌هاي علمي و ساخت يكي از سلاح‌هاي خطرناكش كمك كند، ولي اسميت نمي‌پذيرد و نيمو هم او و دو دوستش را در جزيره رهـا مي‌كـند.

كيل مك لالن، دانيل انور و پاتريك استيوارت در فيلم سينمايي «جزيره اسرارآميز» به ايفاي نقش پرداختند.

*«مهمانخانه‌اي در برف»

فيلم سينمايي «مهمانخانه‌اي در برف» به كارگرداني «سعيد سلطاني» جمعه 24 آبان ساعت10 از شبكه سه سيما پخش مي‌شود.

در خلاصه داستان فيلم آمده سامان و آهو زوجي جوان كه براي مراسم ازدواج خود عازم كشور تركيه هستند در بين راه دچار تصادفي مي‌شوند كه مجبور به ترك خودرو خود مي‌شوند و ناچار به يك مهمانخانه پناه مي‌برند كه در آن مكان زن مهمانخانه‌دار و مردي كه به نظر دستيار و كمك اوست از آنها پذيرايي مي‌كنند. آنها به نظر آدم‌هاي عجيبي مي‌آيند. در آن مهمانخانه اتفاق‌هاي ترسناكي رخ مي‌دهد كه زوج جوان را تحت تاثير قرار مي‌دهد.

حسين ياري، يكتا ناصر، لاله اسكندري و هادي قميشي در فيلم سينمايي«مهمانخانه‌اي در برف» به تهيه كنندگي «مجيد مولائي» بازي دارند.

*«دل و دشنه»

جمعه 24 آبان ماه ساعت 22:30 فيلم سينمايي «دل و دشنه» ساخته «مسعود جعفري جوزاني» از برنامه «صد فيلم» شبكه سه سيما پخش مي‌شود.

در اين فيلم با بازي شهرام زرگر، ساغر باصري، محمد متوسلاني و فردوس كاوياني مي‌بينيم:گروهي تبهكار به رهبري ريش قرمز، براي دست يافتن به اشياء باستاني راهي منطقه‌اي ايلاتي مي‌شوند. مراسمي در محل برپاست به نام «سياه بردارون»، كه در آن مراسم قرار است دختري به‌نام سحربانو پس از هفت سال سياه پوشيدن براي برادران مقتولش با خواستگاران خود كه فرد مورد علاقه او يعني«سياوش» نيز در ميان آنها است به رقابت بپردازد.

*«جري»

فيلم سينمايي «جــري» به كارگرداني گاس‌ون سنت پنجشنبه 23 آبــان ماه ساعت 15:30 از شبكه چهار سيما پخش مي‌شود.
در خلاصه داستان اين فيلم 103 دقيقه‌اي آمده:دو مرد كه هر دو يكديگر را جري صدا مي‌زنند، در اثر خراب شدن اتومبيلشان در بيابان، بي‌آب و غذا، ماشين را رها مي‌كنند و حال بايد با تلاش و كمك به يكديگر مسيري طولاني را در بيابان بپيمايند تا راهي براي نجات پيدا كنند.

مت ديمون و كيسي افلك بازيگران اصلي اين فيلم هستند كه در سال 2002 توليد شده است.
فيلم سينمايي «جـري» محصول مشترك آمريكا و آرژانتين است.

*«كين»
فيلم سينمايي «كيـن» محصول سال 2004، جمعه 24 آبان ماه ساعت 20:30 از برنامه «سينـما 4» پخش مي‌شود.

در خلاصه داستان اين فيلم سينمايي 90 دقيقه‌اي آمده: كين مرد جواني است كه به تنهايي در مسافـرخانه زندگي مي‌كند و سرگـردان و آشفته در شلوغي شهر به دنـبال دختر گمـشده‌اش مي‌گردد و بر سر عابران و ماشين‌ها فرياد مي‌كشد و سراغ دخترش را مي‌گيرد و برايش لباس و عروسك مي‌خرد.

او دچار شوك‌هاي عصبي و رواني است تا اينكه يك روز متوجه مي‌شود در اتاق مجاور مسافرخانه زني به نام «لن بديك» با دختر كوچكش سكونت دارند و با مشكلات مالي بسياري روبرو هستند.

ديمين لوييس، ابيگيل برسلين و امي رايان در فيلم سينمايي «كـيـن» به كارگرداني و نويسندگي لوج مريگان به ايفاي نقش پرداختند.

*«پيتر بل»
فيلم سينمايي «پيتر بل» ساخته ماريا پيترز 40 دقيقه بامداد از شبكه تهران پخش مي‌شود.

در خلاصه داستان فيلم آمده پيتر بل پسر بچه‌اي بازيگوش است كه شيطنت‌هايش در محله و مدرسه باعث دردسرهاي كوچكي مي‌شود.اما پدر پيتر نسبت به رفتارهاي بازيگوشانه پيتر ديد مثبتي دارد و آن را برخاسته از روح پاك و بي‌آلايش كودكانه وي مي‌بيند، هرچند اين مخالف با نظر معلم مدرسه، ژوزف است كه مرد بداخلاق، خسيس و حسودي است كه به مارتا خواهر پيتر، علاقه‌مند است و قصد دارد با وي ازدواج كند.

پيتر به خاطر شيطنت‌هايش مورد توجه خبرنگار روزنامه‌اي قرار مي‌گيرد و از اين به بعد عناوين صفحه اول اين روزنامه به شيطنت‌هاي بل اختصاص داده مي‌شود و باعث مي‌شود روزنامه از ورشكستگي درآمده و فروش خوبي داشته باشد. اما اين موفقيت طولي نمي‌كشد وقتي كه ژوزف شروع به خرابكاري‌هايي مثل واژگون كردن يك ترامواي شخصي مي‌كند...

كوئنتين شرام، فرنچ دي گروت، اسجورد متز و جوردي مال در فيلم سينمايي «پيتربل» محصول سال 2002 آلمان و هلـنـد ايفاي نقش كردند.

*«گشت مرزي»
عصرجمعه ساعت13:30 فيلم سينمايي «گشت مرزي» از شبكه تهران روي آنتن مي‌رود.

در اين فيلم با بازي ژان كلود ون دام، استفان لورد، ناتالي جي راب و گري‌مك دونالد مي‌بينيم: جك مامور پليسي است كه سال‌ها پيش حين عملياتي عليه يك باند موادمخدر دختر خود را از دست داده و اكنون به گشت مرزي منتقل شده است . اما رفتار غير متعارف او مثل درگيري‌هاي فردي و نگهداري يك خرگوش موجب اعتراض رئيسش مي‌شود. ماموريت عمده ديويد به همراه گروه پليس گشت مرزي تعقيب گروهي است كه به شكل گسترده‌اي اقدام به پخش مواد مخدركرده‌اند و از جانب سناتورها و سياستمدارهاي شاخص با پشتوانه‌هاي قوي حمايت مي‌شوند.

فيلم سينمايي «گشت مرزي» محصول سال 2007 مكزيك و آمريكا است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
نظرسنجی
با تعطیلی 2 هفته ای تهران به دلیل جلوگیری از شیوع کرونا موافقید؟
بلی
خیر
مشاهده نظرات
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
تعطیلی همه مشاغل به جز سطح 1 در ۲۵ مرکز استان و همه کلانشهرها
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: حداقل ۲۵ مرکز استانی و نیز همه کلانشهرها شامل دور جدید محدودیت‌های شدید خواهند شد.