پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۴۱۲۵۲
۱۵ تير ۱۳۹۰ - ۱۰:۲۷
0
اين كارگاه براي تمام دانش‌آموختگان دانشگاهي جوياي كار و علاقمندان به راه‌اندازي كسب و كار اينترنتي و استفاده از ظرفيت‌هاي فضاي الكترونيكي براي ايجاد اشتغال برنامه‌ريزي شده است.
پول‌نیوز - سازمان همياري اشتغال دانش‌آموختگان (جهاد دانشگاهي) در راستاي كمك به صاحبان كسب و كار و دانش‌آموختگان جوياي كار، كارگاه راه‌اندازي كسب و كارهاي اينترنتي برگزار مي‌كند.
 
به گزارش پول‌نیوز، اين كارگاه براي تمام دانش‌آموختگان دانشگاهي جوياي كار و علاقمندان به راه‌اندازي كسب و كار اينترنتي و استفاده از ظرفيت‌هاي فضاي الكترونيكي براي ايجاد اشتغال برنامه‌ريزي شده است.
همچنين تمام صاحبان كسب و كارهاي بزرگ و كوچك و مديران بازاريابي و فروش شركت‌هاي صنعتي، بازرگاني و خدماتي مي‌توانند با شركت در اين دوره، فرآيند الكترونيكي كردن كسب و كار و فروش الكترونيكي را بصورت كاربردي فرا گيرند.

در برگزاري اين كارگاه از اساتيد باتجربه و توانمند در حوزه كسب و كارهاي اينترنتي استفاده خواهد شد.

شركت‌كنندگان در اين كارگاه با دريافت منابع آموزشي از اين سازمان، ضمن آشنايي با مفاهيم اساسي اينترنت و مدل‌هاي كسب و كارهاي الكترونيك و انواع اين نوع كسب و كار، اصول و روش‌هاي متعدد راه‌اندازي كسب و كارهاي اينترنتي را بصورت تكنيكي و كاربردي فرا خواهند گرفت.

آموزش مكانيزم راه‌اندازي كسب و كار اينترنتي و عوامل موفقيت در اين كسب و كار و همچنين بهره‌مندي از مشاوره‌هاي مستمر و رايگان اين سازمان در راه‌اندازي كسب و كار از مزاياي شركت در اين دوره است. 
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: