کد خبر: ۳۶۳۸۱۱
۱۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۰
0
وبینار بین المللی بانکداری توسعه ای با رویکرد مدیریت دانش و تجربیات بانکی از سوی مرکز آموزش و پژوهش بانک توسعه تعاون برگزار شد.

برگزاری وبینار بین المللی بانکداری توسعه ای در بانک توسعه تعاون

کریم میرزاخانی مدیر مرکز آموزش و پژوهش بانک توسعه تعاون با تببین مراحل طراحی و برگزاری وبینار بین المللی بانکداری توسعه‌ای در بانک توسعه تعاون گفت: وبینار مذکور همسو با سلسله وبینار‌های مدیریتی مرکز آموزش و پژوهش بانک، با بهره گیری از دستاورد‌های بانکداری توسعه‌ای کشور ژاپن و با رویکرد مدیریت دانش و تجربیات بانکداری بین المللی عملیاتی شد.
وی در این رابطه تصریح نمود توسعه تعاملات آموزشی و پژوهشی با بانک‌های توسعه‌ای در سطح بین المللی با تمرکز بر بانک‌های توسعه‌ای موفق و پیشرو و همچنین کشور‌های دارای تجربیات زیسته مشابه، راهبرد اصلی مرکز آموزش و پژوهش در طراحی و اجرای چنین وبینار‌های آموزشی بوده است.
مدیر مرکز آموزش و پژوهش با اشاره به الگو‌های توسعه در سطح جهانی، گفت: سهم اقتصاد همواره در توسعه برجسته بوده و برای حرکت به سوی توسعه پایدار نیاز است در کنار توسعه فرهنگی، اجتماعی و سیاسی به مولفه اقتصادی توسعه توجه جدی شود.
وی افزود با چنین نگاه و فلسفه فکری، نقش بانک‌ها در توسعه پایدار به عنوان تسهیل گران پولی و مالی اقتصاد کشور برجسته بوده و رسالت و ماموریت بانک‌های توسعه‌ای در این مسیر برای توسعه فراگیر کشور حیاتی قلمداد می‌شود.
میرزاخانی تشریح نمود: همسو با رسالت توسعه‌ای بانک توسعه تعاون، مرکز آموزش و پژوهش بانک وبینار «بانکداری توسعه ای: دستاورد‌های ژاپن و کشور‌های توسعه یافته و راهکار‌هایی برای ایران و بانک توسعه تعاون» را پیش بینی و اجرا نمود.
میرزاخانی با اشاره به جامعه هدف وبینار که مدیر عامل، اعضای هیات مدیره، معاونین مدیرعامل و مدیران امور ستادی بودند، گفت برگزاری وبینار در سطح مدیران ارشد بانک به منظور ترویج فرهنگ بانکداری توسعه‌ای با محوریت انتقال دانش، فناوری و تجربیات بانک‌های توسعه‌ای موفق به ویژه کشور ژاپن به بانک توسعه تعاون بوده است.
وی با اشاره به سوابق و تجربیات مدرس و تسهیل گر وبینار گفت: دکتر فرهاد تقی زاده حصاری عضو هیات علمی و دانشیار اقتصاد در دانشگاه توکای ژاپن می‌باشند که در این وبینار با ارایه و گزارش علمی زمینه توسعه دانش و نگرش مدیران ارشد بانک توسعه تعاون در زمینه بانکداری توسعه‌ای کشور ژاپن و زمینه‌های کاربست نوآوری‌ها با محوریت بانکداری توسعه‌ای در بانک توسعه تعاون هموارتر شد.
حسن عاشقی رییس اداره کل آموزش در زمینه برگزاری وبینار به برخی از سرفصل‌های وبینار اشاره کرد و گفت: محور‌های اصلی بحث متمرکز بر ساختار و فعالیت بانک مرکزی ژاپن و بانک توسعه ژاپن، ماموریت و رسالت‌های بانک توسعه ژاپن، خدمات و محصولات بانک توسعه ژاپن براساس ابعاد توسعه پایدار، مقایسه خدمات ارائه شده توسط بانک توسعه ژاپن با سایر بانک‌های توسعه‌ای در جهان به ویژه ایران، معرفی بانک‌های توسعه‌ای تعاون ژاپن به ویژه بانک تعاونی نورینچوکین، پست بانک ژاپن، خدمات و محصولات بانک‌های تعاونی ژاپن و اهمیت و نقش بنگاه‌های کوچک و متوسط در اقتصاد و ضرورت حمایت از آن‌ها بوده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: