عرضه یورو در ده هفته اخیر سابقه نداشت؛
کد خبر: ۳۵۶۸۷۱
۱۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۰
0
متوسط هفتگی قیمت دلار متشکل به کانال ۲۵ هزار تومان وارد شد و رقم‌هایی را ثبت کرد که از هفته دوم سال جاری بی‌سابقه بود. متوسط هفتگی قیمت یورو آزاد به کانال ۳۰ هزار تومان وارد شد و رکورد جدیدی ثبت کرد.
رکورد جدید قیمت دلار و یورو در هفته دوم مرداد
به گزارش پول نیوز، متوسط هفتگی قیمت دلار و یورو متشکل در هفته اخیر رشد کرد و به کانال بالاتر منتقل شد. متوسط قیمت دلار متشکل به کانال ۲۵ هزار تومان وارد شد و رقم‌هایی را ثبت کرد که از هفته دوم سال سابقه نداشت. متوسط هفتگی قیمت دلار متشکل در هفته اخیر ۲۵ هزار و ۲۵ تومان بود.
 
متوسط قیمت یورو متشکل نیز در کانال ۲۹ هزار تومان قرار گرفت. افزایش قیمت‌ها در بازار متشکل در هفته اخیر احتمالا با رشد قیمت‌ها در بازار آزاد در ارتباط بود. قیمت دلار بازار آزاد در روز ابتدایی هفته اخیر رشد نسبتا شدیدی داشت و به مرز ۲۶ هزار تومان نزدیک شده بود، اما در روز‌های بعد قیمت‌ها قدری تعدیل شدند. تعدیل قیمت‌ها در بازار آزاد نیز احتمالا با عرضه این ارز در بازار متشکل مرتبط بود.

عرضه دلار در بازار متشکل نسبت به هفته گذشته رشد کرد و روی ۲۷ میلیون و ۶۴۸ هزار قرار گرفت. تغییرات عرضه یورو نیز نسبت به هفته گذشته مثبت بود. عرضه یورو در هفته اخیر روی ۶ میلیون و ۳۸۴ هزار قرار گرفت. هفته اخیر ۱۹ امین هفته سال جاری بود و عرضه یورو از هفته نهم سال رقم‌هایی در این حدود را تجربه نکرده بود. (عرضه یورو در هفته نهم بیشترین مقدار سال جاری یعنی رقم ۱۳ میلیون و ۶۰۳ هزار را به ثبت رسانده بود.)

قیمت متوسط هفتگی دلار در سامانه سنا رشد کرد، به کانال ۲۵ هزار تومان وارد شد و روی رقم ۲۵ هزار و ۲۳۶ تومان قرار گرفت. متوسط هفتگی قیمت دلار بازار آزاد نیز در کانال ۲۵ هزار تومان پیشروی کرد و روی ۲۵ هزار و ۶۴۴ تومان قرار گرفت. متوسط هفتگی قیمت دلار سنا و آزاد در هفته اخیر به نوعی رکورد بود و از هفته چهارم سال جاری همچین رقم‌هایی سابقه نداشت.

متوسط هفتگی قیمت یورو آزاد در هفته اخیر رشد کرد، به کانال ۳۰ هزار تومان وارد شد و روی رقم ۳۰ هزار و ۴۱۱ تومان قرار گرفت. این افزایش قیمت رکورد متوسط هفتگی قیمت یورو از هفته چهارم سال را جابجا کرد. متوسط هفتگی قیمت یورو سنا نیز با افزایش نسبت به هفته گذشته وارد کانال ۲۹ هزار تومان شد و مانند یورو بازار آزاد رکورد ۱۶ هفته‌ای را جابجا کرد. قیمت متوسط هفتگی یورو سنا در هفته اخیر ۲۹ هزار و ۶۹۴ تومان بود.
 
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: