کد خبر: ۳۵۱۰۰۲
۰۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۵
0
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت دستاورد دی (سهامی خاص) برای سال مالی منتهی به 1399/12/30 با حضور 100 درصدی سهامداران در تاریخ 5 خرداد ماه برگزار شد.

رشد 194 درصدی بیمه دی در سال 99

 

به گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز، هیات رئیسه این مجمع را جناب بنی صفار عضو محنرم هیات مدیره بیمه دی به عنوان رئیس مجمع، بهروز قزلباش به عنوان ناظر اول و همچنین آقای حدادیان به عنوان ناظر دوم و  حسنی به عنوان دبیر جلسه عهده دار بودند.

پس از رسمیت جلسه و قرائت گزارش هیات مدیره توسط حدادیان به عنوان مدیرعامل شرکت و گزارش بازرس قانونی و حسابرس مستقل توسط نماینده موسسه حسابرسی فاطر، مجمع ضمن تشکر از عملکرد درخشان شرکت و هیات مدیره ، ترازنامه و صورتهای مالی سال منتهی به 99/12/30 مورد تصویب قرار گرفت .لازم به ذکر است گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی نسبت به وضعیت و عملکرد صورت های مالی مقبول بوده که نشان از شفافیت و انضباط در گزارشگری مالی شرکت داشته است.

بر اساس عملکرد مالی شرکت در سال 1399 سود خالص معادل 3،102،470 میلیون ریال به دست آمده که در مقایسه با عملکرد سال 1398 معادل 194 درصد رشد نشان می داد . عمده این سود مربوط به سود حاصل از خرید و فروش سهام بوده که حدود 97 درصد از سود خالص شرکت را تشکیل داده است .

مجموع دارایی های شرکت در پایان سال 99 معادل 5،199،309 میلیون ریال بوده که در مقایسه با سال قبل ( 2،122،406 میلیون ریال ) معادل 145 درصد رشد نشان می دهد. عمده دارایی های شرکت در سال99 (معادل 4،763،960 میلیون ریال) در رابطه با سرمایه گذاری های صورت گرفته در سهام شرکت های بورسی بوده که 92 درصد از کل دارایی ها را شامل گردیده است .

عملکرد سرمایه گذاری های بورسی شرکت نشان از بازدهی 168 درصدی دارد که بالاتر از بازدهی 155 درصدی شاخص کل و متوسط بازدهی صندوق های مشترک (152 درصد) و همچنین بالاتر از شرکت های سرمایه گذاری مشابه بورسی بوده است و از این منظر شرکت موفقیت قابل قبولی را در ایجاد ارزش افزوده برای ذینفعان خود و بیمه دی کسب کرده است.

در این جلسه سهامداران تقسیم سودی معادل 3،000،000 میلیون ریال را به تصویب رساندند که در عمر شرکت بی سابقه بوده است. این مبلغ مستقیم به عنوان سود ناشی از سرمایه گذاری ها در صورت های مالی بیمه دی منعکس خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: