کد خبر: ۳۳۷۵۸۳
۱۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۷
0
با توجه به نمودار شاخص غذایی به جز قند و شکر در تایم فریم روزانه، شاخص این صنعت از مرداد ۹۷ تا شهریور ۹۸ که ۱۳ ماه به طول انجامید در یک کانال صعودی قرار داشت تا بالاخره توانست در شهریور ۹۸ از سقف این کانال صعودی عبور کند.
اصلاح شاخص بورس چه زمانی تمام می شود؟
به گزارش پول نیوز، با توجه به نمودار شاخص غذایی به جز قند و شکر در تایم فریم روزانه، شاخص این صنعت از مرداد ۹۷ تا شهریور ۹۸ که ۱۳ ماه به طول انجامید در یک کانال صعودی قرار داشت تا بالاخره توانست در شهریور ۹۸ از سقف این کانال صعودی عبور کند.

سامان منتظری، مدرس و تحلیلگر بازار سرمایه در همین مورد نوشت: با توجه به نمودار شاخص غذایی به جز قند و شکر در تایم فریم روزانه، شاخص این صنعت از مرداد ۹۷ تا شهریور ۹۸ که ۱۳ ماه به طول انجامید در یک کانال صعودی قرار داشت تا بالاخره توانست در شهریور ۹۸ از سقف این کانال صعودی عبور کند.

در همان زمان سیگنال خرید در این صنعت صادر شد و یک روند صعودی جدید روی خط روند صعودی را آغاز کرد که تا مرداد ۹۹ ادامه داشت. با رسیدن شاخص این صنعت به محدوده مقاومتی ۸۴.۰۰۰ واحد و تشکیل الگوی سقف دو قله، روند صعودی آن متوقف شد و با شکست خط گردن که در محدوده ۷۲.۰۰۰ واحد بود وارد اصلاح شد. اولین محدوده حمایتی در این اصلاح بین ۵۷.۰۰۰ الی ۵۸.۰۰۰ واحد است که انتظار می‌رود مورد حمایت قرار بگیرد و در این محدوده همپوشانی فیبوناچی اصلاحی و هم خطوط روند را داریم و در حال حاضر عدد شاخص ۶۵.۹۸۷ واحد است و در حال حرکت به سمت محدوده حمایتی ۵۸.۰۰۰ واحد است. در صورت بازگشت از این محدوده اولین هدف شاخص لمس کردن خط گردن محدوده ۷۲.۰۰۰ واحد است. در صورت عبور از این محدوده مقاومتی هدف بعدی محدوده سقف تاریخی یعنی ۸۴.۰۰۰ واحد است.

ویتانا با نماد غویتا: قیمت در یک روند صعودی در حال حرکت است و پس از رسیدن به محدوده مقاومتی ۶۹۰۰ تا ۷ هزار تومان وارد اصلاح شد. این اصلاح ۱۵ درصدی نسبت به کلیه بازار اصلاح ناچیزی داشت و قیمت تا محدوده ۵۵۰۰ تومان افت داشته است. با رسیدن قیمت به این محدوه حمایتی (سطح۵۰ درصد فیبوناچی اصلاحی) مورد حمایت قرار گرفت و در حال حاضر در حال حرکت به سمت سقف تاریخی است در صورت عبور از سقف تاریخی محدوده ۷هزار تومان هدف اول محدوده ۷۵۰۰ تا ۷۷۰۰ است و هدف دوم در بلند مدت ۸۸۰۰ الی ۹هزار تومان است و حد ضرر برای سهامداران این شرکت تثبیت قیمت زیر محدوده ۵۳۰۰ تومان است.

صنعتی بهشهر با نماد غبشهر

قیمت در یک روند صعودی در حال حرکت بود و پس از رسیدن به محدوده مقاومتی ۳۹۰۰ تومان وارد اصلاح شد و این اصلاح ۳۵ درصدی که هنوز هم ادامه دارد باعث شده است قیمت تا محدوده ۲۵۰۰ تومان اصلاح آن فعلا ادامه پیدا کند؛ که انتظار داریم با رسیدن قیمت به یک محدوه حمایتی حوالی ۲۲۰۰ تومان (سطح۵۰ درصد فیبوناچی اصلاحی) مورد حمایت قرار بگیرد پس اصلاح می‌تواند تا محدوده ۲۲۰۰ تومان ادامه داشته باشد. در صورت برگشت از این محدوده هدف اول حوالی ۲۷۰۰ تا ۲۸۰۰ تومان است و حد ضرر برای سهامداران این شرکت تثبیت قیمت زیر محدوده ۲هزار تا ۲۲۰۰ تومان است.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: