کد خبر: ۳۳۶۴۹۷
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۱
0
کریم میرزاخانی مدیر مرکز آموزش و پژوهش بانک توسعه تعاون انتقال دانش، فناوری و تجربیات بانکی را به‌عنوان استراتژی اصلی تعاملات آموزشی و پژوهشی این بانک مطرح نمود.

انتقال دانش، فناوری بانکی راهبرد اصلی تعاملات آموزشی و پژوهشی بانک توسعه تعاون

 

به گزارش  گروه بانک و بیمه پول نیوز ، میرزاخانی ضمن دعوت از مراکز دانشگاهی، آموزشی و پژوهشی معتبر، مدیران و کارکنان نظام بانکی، مدیران و کارکنان بانک توسعه تعاون و شرکت‌های دانش‌بنیان و شرکت‌های تابعه بانک در جهت انتقال دانش، فناوری و تجربیات بانکی به‌عنوان صاحبان دانش و تجربه افزود: انتقال دانش، فناوری و تجربیات ناب بانکی در حال حاضر به‌عنوان استراتژی اصلی مدیریت فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی بانک توسعه تعاون به شمار می‌آید و برقراری تعامل دوجانبه و هم‌افزائی استراتژیک بین بانک و شرکای آموزشی و پژوهشی فعال در کشور از راهبردهای مهم در مسیر توسعه پایدار نظام بانکی و بانک توسعه تعاون می‌باشد.

میرزاخانی در خصوص عملیاتی نمودن استراتژی مذکور بیان کرد: در بانک توسعه تعاون فازهای سه‌گانه‌ای برای این منظور از سوی مرکز آموزش و پژوهش بانک طراحی و بکار گرفته‌شده است.

میرزاخانی خاطرنشان کرد: در فاز نخست برقراری تعامل با مراکز دانشگاهی، آموزشی و پژوهشی معتبر در سطح کشور به‌عنوان یک سیاست دنبال شده و ظرفیت‌های مطلوبی در ترسیم و اجرای برنامه‌های آموزشی و پژوهشی بانک ایجادشده است. وی در این رابطه عنوان نمود: مسیر و زمینه‌های تعامل مراکز دانشگاهی، آموزشی و پژوهشی معتبر، مدیران و کارکنان نظام بانکی و شرکت‌های دانش بینان در انتقال دانش و فناوری‌های نوین و تجربیات ناب بانکی در مرکز آموزش و پژوهش بانک توسعه تعاون هموار می‌باشد.

مدیر مرکز آموزش و پژوهش بانک توسعه تعاون در خصوص فاز دوم بیان کرد: برنامه‌های پژوهشی متعددی با بهره‌گیری از ظرفیت و توانمندی‌های داخلی مدیران و کارکنان بانک با رویکرد انتقال فناوری و تجربیات انجام‌شده است.

میرزاخانی در این رابطه با اشاره به طرح‌های پژوهشی در حال انجام مانند طرح پژوهشی سنجش کیفیت خدمات و رضایت مشتریان بانک، طرح پژوهشی تدوین و توسعه گفتمان جدید مدیریتی در بانک، بررسی و استخراج شاخص‌های توسعه‌ای و اجتماعی بانک در قالب دو مفهوم بانکداری پایدار اقتصادی و اجتماعی و محاسبه منافع اجتماعی بانک، مسئولیت اجتماعی بر اساس مدل GRI و استانداردهای ایزو 26000، آسیب‌شناسی سامانه سدرا و سایر طرح پژوهشی گفت: با بهره‌گیری از ظرفیت‌های مراکز دانشگاهی، آموزشی و پژوهشی معتبر، مدیران و کارکنان نظام بانکی، مدیران و کارکنان بانک توسعه تعاون و شرکت‌های دانش‌بنیان و شرکت‌های تابعه بانک طرح‌های پژوهشی موردنیاز بانک در حال مدیریت می‌باشد.

میرزاخانی با تبیین برنامه‌های مذکور از امکان مشارکت مراکز دانشگاهی، آموزشی و پژوهشی معتبر، مدیران و کارکنان نظام بانکی و شرکت‌های دانش‌بنیان در برنامه‌های مذکور و برنامه مشابه در مرکز آموزش و پژوهش بانک توسعه تعاون خبر داد.

مدیر مرکز آموزش و پژوهش در تبیین فاز سوم گفت: به‌منظور پیشبرد راهبرد مذکور پیش‌بینی‌شده است سازوکاری به‌منظور گسترش و توسعه تعاملات آموزشی و پژوهشی مرکز با شرکت‌های تابعه بانک طراحی و عملیاتی گردد. میرزاخانی با اشاره به اینکه فازهای اول و دوم از ابتدای سال 1399 دنبال شده و نتایج و دستاوردهای آموزشی و پژوهشی مطلوبی از طراحی و مدیریت این فازها حاصل‌شده است گفت: فاز سوم باهدف توسعه تعاملات بین بانک و شرکت‌های تابعه طراحی‌شده و برخی برنامه‌ها در این حوزه آغاز و پیش‌بینی‌شده است و برنامه‌های جدی‌تری متناسب بااستعدادها و ظرفیت‌های دوجانبه تدوین و عملیاتی خواهد شد.

مدیر مرکز آموزش و پژوهش با تبیین فازهای سه‌گانه مدیریت مسیرهای ارتباطی آموزشی و پژوهشی بانک با رویکرد توسعه پایدار، گفت: عصر حاضر عصر فناوری‌های نوین و تبادل دانش است و در آینده سازمان‌هایی زمامدار امور در سطح جهانی و ملی خواهند بود که صاحب و مالک دانش باشند و استراتژی ویژه‌ای برای مدیریت دانش طراحی و بکار گیرند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: