March 2020 29 / يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۳۲۷۲۵۵
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵
0
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه تنها نسخه ای که امروز می توان برای مردم تجویز کرد نسخه ماندن در خانه است؛از مردم خواست تا برای قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا به این نسخه عمل کنند.

به گزارش پول نیوز؛ محمد وحدتی هلان، با تاکید بر پرهیز از هرگونه تردد غیر ضروری و لزوم در خانه ماندن در شرایط امروز کشور، تصریح کرد: تنها نسخه‌ای که امروز می‌توان برای مردم تجویز کرد نسخه ماندن در خانه است؛ این عمل بدون هزینه و در جهت حفظ جان و سلامتی کلیه مردم جامعه انجام می شود. با توجه به این می‌توان از انتقال بیماری از طریق افراد بیمار و بیمار شدن افرادی که هنوز به این ویروس مبتلا نشده‌اند جلوگیری کرد.

وی افزود: اگر ما با ماندن در خانه زنجیره شیوع را قطع کنیم، مسئولین و کادر درمانی می توانند بیماران فعلی را شناسایی و درمان کنند؛ اما در غیر این صورت این زنجیره شیوع ادامه پیدا می‌کند و بیماری به افراد دیگر منتقل و پیشگیری، جلوگیری و شکست دادن کرونا ویروس سخت خواهد شد و از سوی دیگر هزینه های مالی و هزینه های جانی زیادی را به دنبال خواهد داشت.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس خاطرنشان کرد: ملت ایران برای حفظ جان خودشان در خانه بمانند، نه تنها خود در خانه بمانند بلکه از دیگران نیز بخواهند که در خانه هایشان بمانند تا با ترددهای غیرضروری جانشان را به خطر نیندازند.

وی در پایان اضافه کرد: مردم حتما از ترددهای غیر ضروری پرهیز خواهند کرد و امسال عید به دید و بازدید نخواهند رفت؛ با همکاری مردم و با امید به خدا می توانیم کرونا ویروس را شکست دهیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: