March 2020 31 / سه‌شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۳۲۷۱۸۷
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۶
0
رئیس شعبه شرکت بیمه کارآفرین در شهرستان سقز بزرگترین چالش موجود در این شهرستان را خسارت‌های ساختگی دانست که روز به روز افزایش می‌یابد.
به گارش پول نیوز، یعقوب اکابر گفت: یکی از چالش هایی که درحال حاضردر صنعت بیمه وجود دارد از خود صنعت و افراد فعال در این صنعت نشات می گیرد که آنهم  عدم آگاهی نمایندگان و شبکه فروش شرکت های بیمه ای در رابطه با حقوق و فن بیمه است.

وی ادامه داد: بسیاری از مدیران شعب اطلاع چندانی از حقوق بیمه ندارند که این بی اطلاعی برای شرکت های بیمه ای مشکل ایجاد می کند زمانیکه یک نماینده بیمه اطلاعات کافی نداشته باشد نمی تواند به درستی به بیمه گزار مشاوره دهد در نتیجه تنش ایجاد می شود.

رئیس شعبه شرکت بیمه کارآفرین در شهرستان سقز اظهار کرد: وقتی که بیمه گزار مشاوره درست نگیرد در زمان پرداخت خسارت به دلیل عدم آگاهی بیمه گزار در بخش پرداخت خسارت چالش های بسیاری مابین بیمه گر و بیمه گزار ایجاد می شود که به اعتبار و خوشنامی صنعت بیمه لطمه وارد می کند.

اکابر تصریح کرد: یکی از بزرگترین چالش های موجود در شهرستان سقز خسارت های ساختگی از جمله تصادفات ساختگی و جابه جایی ماشین است که روزبه روز افزایش می یابد که نیاز به دخالت  مراجع نظارتی دارد تا جلوی این مسائل گرفته شود.

وی افزود:مردم شهرستان سقز به غیر از بیمه نامه شخص ثالث نسبت به  بیمه نامه های دیگر توجه زیادی ندارند اما شرکت بیمه کارآفرین و چند شرکت بیمه ای دیگر تلاش می کنیم تا در زمینه بیمه های عمر و زندگی در این شهرستان کار و فرهنگ سازی کنیم.

اکابر تاکید کرد: در رابطه با بیمه بدنه و بیمه نامه های آتش سوزی تمایلی زیادی از سمت مردم وجود ندارد.
رئیس شعبه شرکت بیمه کارآفرین در شهرستان سقز درخصوص تاثیر شیوع ویروس کرونا برفروش شرکت های بیمه ای گفت: به دلیل آنکه مشاغل مختلف کلا تعطیل شده اند شبکه فروش امکان مراجعه جهت فروش را ندارد در نتیجه فروش هم نخواهد داشت و کرونا تاثیر بسیار بسزایی بر روی فروش تمامی مشاغل از جمله شرکت های بیمه ای گذاشته است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: