رییس ستاد برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه:
کد خبر: ۳۲۷۱۱۹
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۹
0
مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس گفت: فاینکس به عنوان رویداد مهم فرهنگ ساز بازار سرمایه هر ساله با قدرت برگزار شد و اکنون به رغم طی شدن مراحل پایانی برگزاری سیزدهمین دوره این رویداد مالی، با توجه به شرایط کشور و حوزه سلامت عمومی مردم، به دنبال تغییر زمان برگزاری آن هستیم.

فاینکس ۲۰۲۰ در انتظار اعلام زمان جدید برگزاری

 

به گزارش پول نیوز، یاسر فلاح، رییس ستاد برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه ضمن بیان مطلب فوق گفت: برنامه ریزی های لازم برای برگزاری فاینکس ۲۰۲۰ از تابستان سال جاری آغاز و مقرر شد سیزدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه یا همان فاینکس بیست بیست، یکم تا چهارم اردیبهشت سال ۱۳۹۹ و پیش از ماه مبارک رمضان در محل دائمی نمایشگاه ها برگزار شود. با این حال و به رغم طی شدن مراحل پایانی برگزاری این رویداد مهم مالی با توجه به شرایط کشور و حوزه سلامت عمومی مردم به دنبال تغییر زمان برگزاری آن هستیم.

مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس با بیان اینکه پیروی از تصمیمات اتخاذ شده در ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا وظیفه ملی و همگانی است، افزود: شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس نیز تابع نظر ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا است و سلامت مردم و ذینفعان مهمترین دغدغه این مجموعه است. از سوی دیگر بسیاری از مشارکت کنندگان و فعالان این نمایشگاه نیز درخواست هایی مبنی بر تغییر زمان برگزاری فاینکس ۲۰۲۰ داشتند.

یاسر فلاح ادامه داد: این احتمال نیز وجود داشت که با توجه به شیوع کرونا در سطح کشور و مرخصی و دورکاری پرسنل برخی دستگاه های اجرایی، دولتی و بخش خصوصی و زمان کوتاه باقی مانده تا برگزاری نمایشگاه، شرکت ها آمادگی لازم برای حضور پرقدرت در فاینکس ۲۰۲۰را نداشته باشند.

رییس ستاد برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه افزود: در صورت ریشه کن شدن این بیماری تا اردیبهشت ماه نیز ممکن است افزاد، آمادگی لازم و حتی آرامش روحی برای حضور در این رویداد را نداشته باشند. بنابراین سعی کردیم ضمن مذاکره و تعامل با شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی، فاینکس ۲۰۲۰ در تاریخ دیگری برگزار شود و منتظر اعلام زمان جدید از سوی شرکت نمایشگاه ها هستیم. فراموش نکنیم که در این شرایط اولویت صحت و سلامت، عموم مردم است و امیدواریم به زودی شاهد برگزاری فاینکس ۲۰۲۰ باشیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: