تکرار سریال یک قسمتی از «بانک پارسیان»
کد خبر: ۳۲۷۰۵۳
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۷
0
«بانک پارسیان» برای چندمین بار در سال جاری گزارش توجیهی افزایش سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها را منتشر کرد.

به گزارش واحد تحلیل و ارزیابی پول نیوز (تاپ)، «بانک پارسیان» برای چندمین بار گزارش توجیهی افزایش سرمایه را روانه کدال کرده و باز هم خبر از افزایش سرمایه 580 درصدی داد.

پیش از این نیز در چند نوبت اقدام به ارائه گزارش های افزایش سرمایه کرده بود اما؛ هر بار با اصلاحیه مواجه شده است.

به این ترتیب، سرمایه 23 هزار و 760 میلیارد ريالی به 161 هزار و 561 میلیارد ريال افزایش خواهد یافت که این بانک برای این امر، محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها را انتخاب کرده است.

به منظور اصلاح ساختار مالي، بهبود نسبت های مالی و خروج از شمول مفاد ماده 141 قانون تجارت «بانک پارسیان» دست به تجدید ارزیابی دارایی های خود زده و طبقات زمین، ساختمان، سرقفلی و سرمایه گذاری های بلندمدت را به کار گرفته است.

«وپارس» و باز هم افزایش سرمایه

طبق صورت های مالی دوره 9 ماهه منتهی به آذر سال 98 زیان انباشته این بانک معادل 248 درصد سرمایه کنونی است. «بانک پارسیان» در سال 94 نیز دست به تجدید ارزیابی دارایی های خود زده بود و این بار محل های دیگری را برای این امر انتخاب کرد.

لازم به ذکر است که این بانک در سال جاری به جهت کاهش شدید درآمد مبادلات ارزی، عملکرد ضعیفی نسبت به سال قبل داشته و زیان قابل توجه 21 هزار میلیارد ريالی را شناسایی کرده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: