March 2020 29 / يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۳۲۶۹۸۰
۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۲
0
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با تاکید بر اینکه اگر افت فشار در برخی مناطق تهران اعمال نمی شد مصرف آب شرب تهران از مرز 3،5 میلیون متر مکعب عبور می کرد گفت:شهر تهران برای کنترل نیترات و کمبود آب برخی شهرهای اطراف روزانه 150 هزار متر مکعب آب کمک می کند.

کمک تهران به تامین آب شرب برخی شهرها

به گزارش پول نیوز، محمد رضا بختیاری در پاسخ به این سئوال که آیا مصرف آب شرب تهران کاهش یافته است یا خیر؟گفت:اگر افت فشار آب در تهران اعمال نمی شد مصرف آب شرب شهر تهران که در حال حاضر سه میلیون و 150 هزار متر مکعب هم رسیده است از مرز 3،5 میلیون متر مکعب می گذشت.

وی افزود: این روزها از شبکه آب شرب تهران به برخی شهرهای اطراف تهران مثل پرند و بهارستان کمک می شود و با این اقدام هم به لحاظ کمی و هم به لحاظ کیفی به این شهرها کمک می کنیم بطوریکه روزانه با انتقال 150 هزار متر مکعب آب به این شهرها علاوه بر تامین آب به کاهش نیترات این شهرها نیز کمک می کنیم.

بختیاری با تاکید بر اینکه متاسفانه در برخی شهرها مناطق تهران مردم در کوچه ها اقدام به شستن فرش می کنند تاکید کرد:مردم باید در مصرف آب مراعات کنند بنابراین ما مجبور هستیم با ارزیابی مناطق شش گانه آب و فاضلاب مناطقی که مصرف اب بالایی دارند را با افت فشار میزان مصرف را تنظیم کنیم.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران خاطر نشان کرد:آب به اندازه کافی هست اما مردم در مصرف آب مراعات کنند چرا که با این وضعیت مصرف در تابستان دچار مشکل خواهیم شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: