کد خبر: ۳۲۶۸۹۲
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۹
0
با هدف بهره‌مندی دارندگان واحدهای صندوق‌های سرمایه‌گذاری از مزایای عرضه‌های اولیه، در نظر گرفته شده است که روز کاری پس از عرضه اولیه، تعداد 6 میلیون و 500 هزار سهم ساوه به صندوق‌های سرمایه‌گذاری با قیمت ثابت کشف‌شده در فرایند عرضه اولیه، عرضه شود.

سیمان ساوه به جمع فرابورسی‌ها پیوست

 

به گزارش پول نیوز، فرابورس ایران در نخستین و آخرین روز کاری سومین هفته اسفندماه 98 از دو عرضه اولیه میزبانی کرد که در جریان آن شنبه هفدهم اسفندماه بخشی از سهام شرکت پتروشیمی تندگویان در نماد «شگویا» عرضه شد و امروز 21 اسفند نیز عرضه اولیه 58 میلیون و 500 هزار سهم «ساوه» متعلق به شرکت سیمان ساوه رقم خورد.

روز جاری نوبت به هفدهمین عرضه اولیه امسال فرابورس رسید که با عرضه بخشی از سهام شرکت سیمان ساوه و کشف قیمت هر سهم این شرکت به ارزش 23 هزار و 500 ریال در نماد «ساوه» انجام شد.

در این عرضه، تعداد یک میلیون و 618 هزار و 395 کد معاملاتی مشارکت کردند که به یک میلیون و 602 هزار و 608 کد، فرایند تخصیص سهم در حال انجام است.

دامنه قیمت در عرضه اولیه ساوه که با روش ثبت سفارش صورت گرفت از مبلغ 22،500 تا 23,500 ریال تعیین شده بود که هر سهم شرکت سیمان ساوه در سقف این دامنه، قیمت خورد.

همچنین با هدف بهره‌مندی دارندگان واحدهای صندوق‌های سرمایه‌گذاری از مزایای عرضه‌های اولیه، در نظر گرفته شده است که روز کاری پس از عرضه اولیه، تعداد 6 میلیون و 500 هزار سهم ساوه به صندوق‌های سرمایه‌گذاری با قیمت ثابت کشف‌شده در فرایند عرضه اولیه، عرضه شود.

از سوی دیگر، كارگزاري صباتامین علاوه بر آنکه مدیر این عرضه بود، به عنوان متعهد خرید، تعهد خرید 50 درصد از سهام ساوه در روز عرضه اولیه را داد.

گفتنی است شرکت سیمان ساوه مهرماه سال جاری در گروه سیمان، آهک و گچ در بازار دوم فرابورس ایران پذیرش و شانزدهم بهمن‌ماه نیز درج شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: