March 2020 29 / يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۳۲۶۸۸۰
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۹
0
طبق اعلام قبلی، امروز دو بلوک ۵.۳۲ و ۵.۸ درصدی سهام ایران خودرو متعلق به دو شرکت سرمایه گذاری سمند و نگار نصر سهم روانه میز فروش شد که یکی از بلوک ها به قیمت اعلامی معامله شد.

به گزارش پول نیوز، طبق اعلام قبلی، امروز دو بلوک 5.32 و 5.8 درصدی سهام ایران خودرو متعلق به دو شرکت سرمایه گذاری سمند و نگار نصر سهم روانه میز فروش می شود.

به این ترتیب ، "خودرو" 5.32 درصد از سهام سرمایه گذاری سمند شامل 770 میلیون سهم را به قیمت پایه 12 هزار و 446 ریال و به ارزش بیش از 959 میلیارد تومان را بصورت نقد و یا 10 درصد نقد باقی در چک 15 روزه عرضه می کند.

همچنین 5.8 درصد از سهام شرکت نگار نصر سهم شامل بیش از 900 میلیون و 943 هزار سهم به قیمت پایه 12 هزار و 466 ریال و به ارزش هزار و 123 میلیارد تومان با همان شرایط فروش مربوط به سرمایه گذاری سمند به همان قیمت اعلامی معامله شد.

بنابراین گزارش، ایران خودرو در جریان معاملات امروز با رشد 5 درصدی قیمت، حجم تقاضای بیش از 4.5 میلیون سهمی و صف خرید روبرو شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: