April 2020 07 / سه‌شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹
مدیر فناوری اطلاعات سازمان بورس و اوراق بهادار توصیه کرد:
کد خبر: ۳۲۶۸۱۲
۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۰
0
مدیر فناوری اطلاعات سازمان بورس و اوراق بهادار، از سرمایه‌گذاران جدیدالورود به بورس خواست برای دریافت کد بورسی، به سرویس دریافت کدبورسی غیرحضوری کارگزاری‌ها مراجعه کنند.

دریافت کد غیرحضوری سرمایه گذاران جدیدالورود

 

به گزارش پول نیوز، احمد سحرخیز اظهار داشت: با توجه به استقبال تعداد زیادی از شرکت‌ها برای عرضه سهام خود در بورس و استقبال چشم‌گیر سرمایه‌گذاران از بازار سرمایه و به ویژه مشارکت در خریداری سهام عرضه‌های اولیه، بدیهی است مراجعات حضوری به شرکت‌های کارگزاری افزایش خواهد یافت.

وی با اشاره به اینکه این مسأله هم برای سرمایه گذاران و هم برای پرسنل شرکت‌های کارگزاری به دلیل شرایط کشور در موضوع ویروس کرونا، می‌تواند خطراتی به دنبال داشته باشد، افزود:  عمده شرکت‌های کارگزاری خدمات غیرحضوری بر بستر اینترنت راه‌اندازی کرده‌اند. از این‌رو، سرمایه‌گذاران  میزان مراجعات حضوری به شرکت‌های کارگزاری را به حداقل برسانند.

سحرخیز خاطرنشان کرد: سرمایه‌گذاران به ویژه سرمایه گذاران جدیدالورود همچنین برای ثبت سفارش‌های خود، می‌توانند به Call Center یا سامانه معاملات برخط کارگزاری‌ها دسترسی یابند. امکان ارائه حساب کاربری و رمز عبور غیرحضوری برای مشتریانی که سجامی شده‌اند وجود دارد.

مدیر فناوری اطلاعات سازمان بورس و اوراق بهادار ادامه داد: سرمایه‌گذاران فعلی دارای کد بورسی برای ثبت سفارش‌های خود می‌توانند به Call Center یا سامانه معاملات برخط کارگزاری‌ها دسترسی یابند. امکان ارائه حساب کاربری و رمز عبور به صورت غیرحضوری نیز برای مشتریانی که سجامی شده‌اند وجود دارد. همچنین مشتریان کارگزاری‌ها به خوبی مطلع شوند که فرآیند ثبت سفارش خود را برای خرید عرضه اولیه، چند روز زودتر از روز عرضه می‌توانند نزد کارگزار مد نظر خود انجام دهند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
جزییات طرح ویژه تعطیلی یک ‌ماهه کشور اعلام شد
عضو فراکسیون امید و نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی دریک رشته توئیت در حساب شخصی‌اش از ارائه طرح سه‌فوریتی تعطیلی یک ماه کشور به علت شیوع کرونا در جلسه علنی روز سه‌شنبه ۱۹ فروردین مجلس خبر داد.