March 2020 31 / سه‌شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۳۲۶۶۰۶
۱۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۸
0
سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به فروش بلیت پروازهای خارجی تعلیق شده به ایرانی ها اعلام کرد:ایجاد تعهد و فروش بلیت این پروازها تخلف بوده و افراد خاطی به مراجع ذیصلاح معرفی می شوند.

فروش بلیت پروازهای خارجی تعلیق شده به مسافران ایرانی

 

به گزارش پول نیوز، در  این نامه که به امضای علی اصغر باریکانی مدیرکل دفتر نظارت بر فرودگاه ها، شرکت ها و موسسات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری رسیده، خطاب به مدیران نمایندگی های کل فروش و شعب شرکت های هواپیمایی خارجی در جمهوری اسلامی ایران آمده است؛

«با عنایت به این که از زمان شیوع بیماری کرونا در کشور تعدادی از شرکت های هواپیمایی خارجی اقدام به لغو پروازهای خود به دلیل عدم پذیرش مسافرین ایرانی از سوی کشورهای متبوع خود نموده اند، لیکن با عنایت به رصد سایت ها عرضه و فروش بلیت هواپیما اخیرا مشاهده گردیده است کهمجدد برخی از شرکت های هواپیمایی در حال حاضر پروازی به/از ایران ندارند اقدام به ایجاد تعهد و فروش بلیط برای روزهای آتی نموده اندکه موجب بروز مشکلاتی برای مسافرین گردیده است.

لذاغ بدین وسیله اعلام می دارد با عنایت به اهمیت موضوع و تعلیق بودن پروازها تا عادی شدن شرایط موجود برقراری مجدد پروازها و امکان ایجاد هرگونه تعهد منوط به اعلام رسمی کشور مربوطه به این سازمان مبنی بر لغو ممنوعیت های صادره و پذیریش مسافرین ایرانی جهت برقراری مجدد پروازها می باشد.

 بدیهی است با توجه به موارد فوق الذکر در صورت ایجاد هرگونه تعهد جدید (بدون اعلام رسمی کشور مربوطه) به دلیل شرایط موجود و عدم امکان پیش بینی زمان از سرگیری مجدد پروازها، موضوع به عنوان تخلف محسوب گردیده و افراد خاطی به مرالجه ذیصلاح جهت برخوردهای قانونی معرفی می گردند.

سازمان هواپیمایی کشوری ,

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: