March 2020 30 / دوشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۹
سر خط خبر ها
کد خبر: ۳۲۶۵۷۱
۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۲
0
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس تاکید کرد: قطعا هر فردی در حیطه کاری و تخصص خود تصمیم ساز بوده و بی‌توجهی به دستورالعمل‌ها و نظرات کارشناسی ستاد مقابله با کرونا آثار و تبعات اجتماعی زیان‌آوری به دنبال دارد.

بی توجهی به تصمیمات ستاد مقابله با کرونا تبعات مخربی بدنبال دارد

 

به گزارش پول نیوز؛ اسدالله قره خانی، با اشاره به حکم رهبر معظم انقلاب در خصوص لایحه بودجه ۹۹ و توجه ایشان به نظرات ستاد مقابله با کرونا، بیان کرد: تعطیلی مجلس با دستور ستاد مقابله با کرونا بود که در این زمینه چند نکته باید مورد توجه قرار گیرد؛ ستاد مبارزه با کرونا برای مقابله با این ویروس تشکیل شده و دولت دستورات این ستاد را لازم الاجرا می‌داند چراکه دستور العمل های این ستاد با سلامت جامعه و حیات افراد و مباحث و معضلات اقتصادی و اجتماعی ارتباط دارد. در این مجموعه افراد کارشناس و متخصص در حوزه سلامت تصمیم گیری می کنند و شایستگی لازم را نیز دارند فلذا مجلس که خود مرکز قانون گذاری است باید در اجرای قوانین و دستورات کارشناسی پیشگام باشد.

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس تصریح کرد: اگر ما یک هواپیما را در نظر بگیریم در هنگام پرواز هر فردی با هر جایگاه و سمتی که در آن هواپیما حضور دارد در جایگاه تصمیم‌گیری نیست بلکه تصمیم با کادر پرواز است. قطعا هر فردی در حیطه کاری و تخصص خود تصمیم ساز بوده، پس بی توجهی به دستورالعمل ها و نظرات کارشناسی ستاد مقابله با کرونا آثار و تبعات اجتماعی زیان آوری به دنبال دارد.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس در ادامه تاکید کرد: در هفته اول اسفند که جلسات مجلس تشکیل شد از حدود ۱۲۰ نفر از نمایندگان به صورت داوطلبانه تست گرفته شد که تست تعدادی از نمایندگان مثبت بود که تجمع این افراد در صحن مجلس و شیوع آن در بین سایر نمایندگان از یک سو و سپس مراجعه به حوزه های انتخابیه و برقراری ارتباط و مراودات تنگاتنگ با مردم خود می توانست بسیار خطرناک باشد، بنابراین با دستور ستاد مقابله با کرونا جلسات مجلس لغو شد و بررسی بودجه 99 نیز با اذن رهبری از دستور خارج شد.

قره خانی تاکید کرد: تعطیلی جلسات مجلس نیز از روی رأی و نظر نمایندگان نبود بلکه یک التزام و ضرورت و دستورالعمل کارشناسی در شرایط کنونی بود.

نماینده مردم علی آباد کتول در پایان ضمن قدردانی از زحمات کادر پزشکی در مقابله با ویروس کرونا، گفت: انصافا تاکنون تیم پزشکی و پرستاری با وجود همه کاستی ها در مقابله با این ویروس کم نگذاشته اند و به سوگند خود پایدار مانده اند. با وجود اینکه بسیاری از بیمارستان های ما از نظر امکانات و تجهیزات فقیر است اما تیم های درمانی با تمام وجود برای بهبود بیماران تلاش می کنند که جای قدردانی و تشکر دارد و بنده نیز از همه آنان در سراسر کشور تشکر می کنم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: