April 2020 05 / يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۳۲۶۵۴۳
۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶
0
معاون مسافری راه آهن گفت: قطارها با نظارت بازرسان وزارت بهداشت ضدعفونی شده و در راستای خدمت‌رسانی مناسب‌تر آماده هستند.

ضدعفونی قطارهای حومه ای ادامه دارد

 

به گزارش پول نیوز، میرحسن موسوی معاون مسافری راه‌آهن با بیان اینکه بعد از شیوع ویروس کرونا به صورت کامل خدمات دهی به مسافران انجام می شود، گفت: قطارهای حومه‌ای بین شهری مانند روال روزهای گذشته سفر انجام می دهند اما برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا این قطارها به صورت کامل ضدعفونی می شود.

معاون مسافری راه آهن اظهار کرد: تا زمانی که مسافر برای این قطارها وجود داشته باشد خدمت رسانی به صورت کامل به مسافران انجام می شود و مشکلی از لحاظ خدمت رسانی وجود ندارد.

موسوی یادآور شد: این قطارها با نظارت بازرسان وزارت بهداشت ضدعفونی شده و در راستای خدمت‌رسانی مناسب‌تر آماده هستند، قطارهای حومه ای همانند روال سابق هر روز اقدام جابه‌جایی مسافران می‌کنند.

معاون مسافری راه آهن با بیان اینکه شرکت راه‌آهن از همان روزهای ابتدایی شیوع ویروس کرونا اقدام به ضد عفونی کردن محیط های خود به ویژه محیط راه آهن کرده است، گفت: علاوه بر قطارهای حومه ای تمامی قطارهای بین شهری به صورت کامل با نظارت وزارت بهداشت ضدعفونی می شوند.

معاون مسافری راه آهن تصریح کرد: تا زمانی که مسافر برای جا به جایی قطار وجود داشته باشد اقدامات و ارائه خدمات به مسافران به ویژه در شهرهای حومه ای اطراف را انجام خواهیم داد.

موسوی اظهار کرد: با توجه به افزایش‌ شیوع ویروس کرونا در کشورهای مختلف حمل ونقل ریلی مانند سایر بخش های حمل ونقلی با مشکل محدودیت رو به رو شده است ، افزود: انجام قطارهای مسافری تهران_ وان تا اطلاع ثانوی متوقف شده است.

او بیان کرد: این بخش حمل ونقلی هم مانند سایر بخش ها با مشکل مواجه شده و کشور ترکیه مرزهای ریلی خود را بسته است.

معاون مسافری راه آهن توضیح داد: با توجه به محدودیت هایی که ایجاد شده این تردد ها متوقف شده اما سعی خواهیم کرد با رایزنی ها این مشکل را برطرف کنیم. فعلا بلیت های در این مسیر به فروش نمی رسد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
2 واکسن کرونا در مرحله آخر تست انسانی
دو نمونه از واکسن ویروس کرونا که محققان توسعه داده‌اند، وارد مرحله آزمایشات انسانی می‌شوند، اما ۶۰ واکسن دیگری که دیگر محققان توسعه داده‌اند، فعلا در مرحله پیش‌بالینی قرار خواهند داشت.