March 2020 31 / سه‌شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۳۲۶۴۱۱
۱۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۱
0
براساس ابلاغیه بانک مرکزی ج.ا.ا، در اجرای قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران بانکی و در راستای کمک به رونق تولید، امکان دسترسی الکترونیکی ثبت درخواست متقاضیان تسهیل تسویه بدهی بدهکاران بانکی بانک پارسیان فراهم شد.

تمهیدات بانک پارسیان برای تسهیل تسویه بدهی بدهکارانبه گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز، با توجه به شرایط خاص بهداشتی کشور و لزوم مراقبت وکنترل شیوع ویروس کرونا به منظور جلوگیری از مراجعه هموطنان به شعب، بانک پارسیان امکان دسترسی الکترونیکی ثبت درخواست متقاضیان قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران بانکی را فراهم کرد.

شایان ذکر است؛ مهلت ارایه و ثبت درخواست تا پایان سال 1398 بوده و مشتریان برای برخورداری از مزایای قانون مزبور، بایستی حداکثر تا پایان شهریور 1399، آمادگی تسویه نقدی و کامل بدهی را داشته باشند.

همچنین مطالبات ناشی از تسهیلات ریالی که قرارداد ملاک محاسبه آن در سامانه سمات، صرفاً در بخش های اقتصادی کشاورزی، شکار و جنگلداری، شیلات، استخراج معادن، صنعت، ساختمان و تامین برق، آب و گاز با هدف ایجاد، توسعه، تامین سرمایه در گردش و تعمیرات طبقه بندی شده باشد، مشمول قانون مزبور خواهد بود.

بر این اساس بانک پارسیان از تمامی بدهکاران مشمول این قانون دعوت می کند با رعایت شرایط احراز مواد قانون مزبور، حداکثر تا پایان سال جاری به تارنمای بانک پارسیان به نشانی www.parsian- bank.ir مراجعه و درخواست خود را ثبت نمایند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: