March 2020 30 / دوشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۳۲۶۳۴۰
۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۵
0

خدمات ویژه بانک آینده برای پیش‌گیری از شیوع کرونابه گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز، 13 اسفند ۱۳۹۸ در راستای مسئولیت اجتماعی و با هدف کاهش مراجعه هم‌وطنان به شعب بانک‌ و همچنین پیش‌گیری از شیوع بیماری کرونا مبتنی بر تأکید مراجع بهداشتی و درمانی، با هدف پرهیز از رفت‌وآمد غیرضروری در سطح شهر، بانک آینده از تاریخ ۱۲ اسفندماه، خدمات ویژه‌ای را در این خصوص، ارائه می‌دهد.

۱- تا اطلاع ثانوی، سقف برداشت از تمام دستگاه‌های خوپرداز به مبلغ ۵ میلیون ریال درهر روز افزایش می‌یابد.

۲- هم‌چنین سقف انتقال وجه کارت‌به‌کارت (شتابی و درون‌بانکی از مبلغ سی میلیون ريال به مبلغ ۵۰ میلیون ریال نیز افزایش یافته و تمامی هم‌وطنان می‌توانند از طریق خودپردازها و ابزارهای غیرحضوری (سامانه پیشخوان، همراه کارت ) تا مبلغ۵۰ میلیون ریال در هرروز انتقال وجه کارت‌به‌کارت انجام دهند.

۳- تمامی کارت‌های در اختیار مشتریان با تاریخ انقضای منتهی به اسفند ۱۳۹۸ و فرودین ۱۳۹۹ بدون نیاز به حضور در شعب بانک و پرداخت هزینه کارمزد صدور، به مدت یکسال تمدید خواهد شد.

۴- با هدف کاهش مراجعه حضوری مشتریان به شعب بانک آینده، تعداد دفعات مجاز برای ثبت رمزدوم اشتباه که منجر به غیرفعال شدن کارت می‌شود، به ۵ بار افزایش یافته است.

گفتنی است؛ مشتریان بانک آینده همواره می‌توانند با بهره‌مندی از سامانه‌های بانکداری الکترونیکی نظیر: پیشخوان مجازی، سامانه های کیلید و همراه‌‌کارت ، خدمات بانکی مورد نیاز خود مانند حواله ساتنا، حواله پایا، دریافت کارت هدیه، وجه نقد، واگذاری چک و ... را انجام دهند. همچنین میتوانند از خدمات مرتبط به کارت، سپرده، تسهیلات و ... که از طریق تارنمای رسمی بانک آینده قابل دریافت بود، بهره‌برداری نمایند تا از تردد غیر ضروری و مراجعه به شعبه‌های بانک، خودداری نمایند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: