April 2020 05 / يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۳۲۶۳۲۷
۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴
0
بانک ملت به منظور مبارزه با شیوع ویروس کرونا، سقف تراکنش های غیرحضوری خود را افزایش داد و کارت های بانکی با تاریخ انقضای اسفند ۹۸ و فروردین ۹۸ را سه ماه تمدید کرد.

افزایش برداشت از خودپرداز های بانک ملت تا سقف 500 هزار تومانبه گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز، مشتریان بانک ملت از این پس و تا اطلاع بعدی، می توانند از افزایش سقف مبلغ کارت به کارت (شتابی و ملت به ملت) تا ۵۰ میلیون ریال و برداشت از خودپرداز ها تا ۵ میلیون ریال بهره مند شوند.


براساس این گزارش کارمزد انتقال وجه کارت به کارت برای مبالغ بالاتر از ۳ میلیون تومان به میزان کارمزد سقف قبلی یعنی ۳ میلیون تومان از حساب مشتری کسر خواهد شد.


همچنین دارندگان کارت های بانک ملت که تاریخ انقضای کارت آن ها ۱۲/۹۸ یا ۱/۹۹ است، نیازی به مراجعه به شعب این بانک برای تمدید کارت خود ندارند و تاریخ اعتبار این دسته از کارت ها از بامداد پانزدهم اسفند ۹۸ به صورت خودکار به مدت سه ماه تمدید خواهد شد، براین اساس مشتریان در هنگام انجام تراکنش های نیازمند درج تاریخ انقضا، می بایست تاریخ ۳/۹۹ را در فیلد مربوطه درج نمایند.


این گزارش می افزاید سقف کارت به کارت در پرداخت سازها (اپلیکیشن های غیربانکی پرداخت)، نیز در صورت انطباق شماره ملی دارنده کارت با شماره ملی دارنده سیم کارت، به سه میلیون تومان افزایش یافته است.


در دیگر تسهیلات مبارزه با کرونا این امکان برای مشتریان فراهم شده است که در صورت ورود رمز اشتباه در تراکنش های نیازمند رمز دوم پویا تا ۵ بار در هر شبانه روز، کارت آن ها غیر فعال نشود تا نیازی به مراجعه به شعبه پیدا نکنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: