به منظور رعایت موارد بهداشتی و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا:
کد خبر: ۳۲۶۳۲۳
۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۶
0

پرداخت عوارض شهرداری به صورت غیر حضوری امکان پذیر است

 

به گزارش پول نیوز، با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت پرداخت قبوض عوارض پایدار شهرداری تهران تا 29/12/98 ، امکان پرداخت غیرحضوری قبوض عوارض و بهای خدمات مدیریت پسماند فراهم است.


مدیر کل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تهران گفت: شهروندان بدون مراجعه به شهرداری، دفاتر خدمات الکترونیک شهر ویا خودپرداز ها می توانند قبوض عوارض و بهای خدمات ملک خود را نیز بپردازند.


وحید عرب افزود، شهروندان گرامی می توانند از طریق کد دستوری #137* ، پرتال شهرداری تهران به نشانیwww.tehran.ir (در این سامانه قابلیت تقسیط عوارض و بهای خدمات در طول سال وجود دارد)، سامانه تلفنی 137 ، اینترنت بانک، همراه بانک ، تلفنبانک و از طریق درگاههای غیر حضوری بانکهای طرف قرارداد شهرداری تهران نسبت به پرداخت قبوض اقدام نمایند.


وی در ادامه گفت به منظور آغاز فرآیند حذف کاغذی قبوض و ارتباط هوشمند با شهرداری تهران ، ضرورت دارد شهروندان محترم تهرانی ، شماره شناسایی (15رقمی برای عوارض نوسازی و 12رقمی برای مشاغل)مندرج در قبوض عوارض را به سامانه 1370000070 پیامک کنند و از بدهی ملک خود نیز مطلع گردند.


مدیر کل تشخیص و وصول درآمد گفت: امکان دریافت اطلاعات بدهی ملک نیز از طریق سامانه تهران من فراهم شده است و شهروندان محترم با مراجعه به آدرس اینترنتی my.tehran.ir/melk می توانند ضمن بدست آوردن شماره شناسایی ملک خود از طریق سامانه نقشه تهران (map.tehran.ir) ، از میزان بدهی ملک خود به صورت برخط مطلع شوند و به یکی از روشهای فوق عوارض ملک خود را پرداخت نمایند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: