کد خبر: ۳۲۶۲۳۵
۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۱
0
معاون بازار فرابورس ایران از تغییر زمان عرضه اوليه سهام به روش ثبت سفارش در نماد «شصدف» خبر داد.

زمان عرضه اولیه «شصدف» تغییر کرد

 

به گزارش پول نیوز، معاون بازار فرابورس ایران زمان عرضه اولیه سهام شرکت صنعتی دود فام در نماد «شصدف» در بازار دوم فرابورس ایران خبر داد و گفت: باتوجه به در پیش بودن دو عرضه اولیه سهام در بورس و فرابورس و براسا ماده 5 دستور العمل اجرایی نحوه انجام معاملات اوراق بهادار در فرابورس ایران به منظور استفاده از حداکثر ظرفیت سامانه معاملاتی، ساعت شروع عرضه اولیه فرابورس به 7 صبح تغییر کرد تا عرضه اولیه بورس و فرابورس در دو جلسه معاملاتی جداگانه طی یک روزکاری انجام شود.

افسانه اروجی با اشاره به استقبال شرکت‌ها برای حضور در بازار سرمایه و همچنین استقبال سرمایه‌گذاران از عرضه‌های اولیه، اظهار کرد: بورس تهران و فرابورس ایران با همکاری ناشران در حال آماده‌سازی شرایط عرضه اولیه چندین شرکت تا پایان سال هستند و فردا چهارشنبه چهاردهم اسفندماه ۹۸ نیز شاهد دو عرضه اولیه در بازار سرمایه کشور خواهیم بود.

او با اشاره به اینکه دوره ثبت سفارش برای خرید عرضه اولیه سهام شصدف از ساعت ۰۷:۰۰ تا ۱۰:۰۰ صبح بوده و این دوره به هیچ وجه قابل تمدید نیست، اعلام کرد : کلیه معامله‌گران و سرمایه‌گذاران از طریق سامانه معاملات نامک و همچنین سامانه‌های معاملاتی برخط از ساعت ۷ صبح روز چهارشنبه ۱۴/۱۲/۱۳۹۸ به منظور ارسال سفارش در نماد شصدف دسترسی دارند و از این رو از تمامی متقاضیان درخواست کرد در این بازه زمانی از روش مد نظر خود نسبت به ثبت سفارش در نماد عرضه اولیه اقدام کنند.

اروجی در پایان از همکاران شرکت مدیریت فناوری بورس تهران که برای به نتیجه‌رساندن دو عرضه اولیه طی یک روز در بازار سرمایه، جهت آماده‌سازی سامانه‌ها چندین ساعت پیش از زمان ثبت سفارش و تا پاسی از شب برای ثبت معاملات، خدمت‌رسانی می‌کنند، قدردانی کرد و افزود:‌ از معامله‌گران و سرمایه‌گذاران نیز درخواست داریم همکاری لازم را داشته باشند و امیدواریم با ورود شرکت‌های جدید به بازار سرمایه، سرمایه‌گذاران نیز در روزهای پایانی سال بازدهی مناسبی کسب کنند.

خاطرنشان می شود:  فردا ۱۷ درصد از سهام شرکت صنعتی دوده فام در نماد شصدف در بازه قیمتی ۱۹۰۰۰ تا ۱۹۹۰۰ ریال برای نخستین بار عرضه می‌شود که حداکثر سهام قابل خریداری برای هر شخص حقیقی و حقوقی ۶۰ سهم در نظر گرفته شده است. همچنین در همین روز، ۱۳ درصد از سهام شرکت تامین سرمایه ملت در بازار دوم بورس تهران در دامنه قیمتی ۳۲۰۰ تا ۳۴۰۰ ریال عرضه اولیه خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: