March 2020 29 / يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۳۲۶۰۹۵
۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۰
0
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها با اشاره به اهمیت رعایت اصول بهداشتی در شرایط کنونی تاکید کرد: برقراری کسب کار الکترونیک، بانکداری الکترونیک و دولت الکترونیک امروز بیش از هر چیز دیگری ضرورتش حس می‌شود.

 

دولت الکترونیک امروز بیش از هر چیز دیگری ضرورتش حس می‌شود

به گزارش پول نیوز؛ محمد جواد کولیوند با اشاره به راهکار‌های جلوگیری از گسترش ویروس کرونا و متضرر شدن تولیدکنندگان و فروشندگان، بیان کرد: متاسفانه ما در مقاطع مختلف بعد از آنکه اتفاق‌هایی رخ می‌دهد تازه به فکر راهکار‌هایی می‌افتیم. اکنون نیز دغدغه همه جلوگیری از شیوع و گسترش ویروس کرونا است.

وی در ادامه اظهار کرد: اکنون در خصوص مدارس و دانشگاه‌ها آموزش از راه دور در دستور قرار گرفته است. از سوی دیگر برقراری کسب کار الکترونیک، بانکداری الکترونیک و دولت الکترونیک امروز بیش از هر چیز دیگری ضرورتش حس می‌شود.

نماینده مردم کرج در مجلس تصریح کرد: با حرکت به سمت انجام کار‌های روزمره به صورت الکترونیک هزینه خانوار‌ها کم می‌شود و تردد‌های غیر ضروری نیز کاهش می‌یابد. اکنون باتوجه به شرایط پیش آمده برگزاری جلسات، سمینار‌ها و میتینگ‌ها باید به صورت غیر حضوری و توسط ویدیو پرژکتور یک ضرورت است.

وی در ادامه تاکید کرد: رعایت اصول بهداشتی در شرایط کنونی بسیار حائز اهمیت است. باید زیرساخت‌های لازم فراهم شود تا افراد بتوانند کار‌های خود را از منزل مدیریت کنند. هر سه قوه باید به نوبه خود دولت الکترونیک را دنبال کنند اینگونه به کسب و کار‌ها نیز خسارت وارد نمی‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: