March 2020 30 / دوشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۳۲۶۰۴۶
۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۷
0
همتی از مدیران بانک ها خواست شرایط امروزاشخاص حقیقی و حقوقی که از بابت کرونا دچار وقفه درآمدی میشوند را درنظر گرفته و در خصوص تمدید زمان و نحوه وصول اقساط وامها ، همراهی لازم را با مشتریان به عمل آورده و مراعات وضعیت آنها را بکنند.

بانک ها مراعات مشتریان را بکنند

 

به گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز، عبدالناصر همتی در تازه ترین یادداشت اینستاگرامی خود نوشت: در خصوص شرایط ناشی از شیوع کرونا ، تأکید بر دو نکته را،خطاب به مدیران وهمکاران بانکی خود ضروری می دانم: این روزها ، علیرغم ریسک فعالیت در شعب بانکها، شاهد تلاش ها و زحمات همکاران عزیز نظام بانکی،برای خدمت به مردم،خصوصاًدر شعب بانک هاهستیم.

مردم عزیز مان قطعاًقدر تلاش این عزیزان را میدانند . من نیز به سهم خودم،به تمامی همکاران خوبم خسته نباشید گفته و ضمن توجه دادن به دستورالعمل های بهداشتی، بابت تلاشهای آنها، قدردانی میکنم.

رئیس کل بانک مرکزی باتوجه به تاثیر کرونا در فعالیت های اقتصادی تاکید کرد: با توجه به تعطیلی یا کاهش فعالیت برخی از کسب وکارهای کشور، که ممکن است کاهش عایدی برخی واحدها وصنوف وحتی اشخاص حقیقی را درپی داشته باشد، به مدیران بانکها توصیه می کنم، شرایط امروز اشخاص حقیقی و حقوقی که از این بابت دچار وقفه درآمدی میشوند را درنظر گرفته و در خصوص تمدید زمان و نحوه وصول اقساط وامها ، همراهی لازم را با مشتریان به عمل آورده و مراعات وضعیت آنها را بکنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: