کد خبر: ۳۲۶۰۰۰
۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۲
0
مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: زمانی اجازه فروش گوشت‌های وارداتی داده می‌شود که فقط دو ماه به مهلت انقضای آن‌ها باقی مانده باشد.

به گزارش پول نیوز، حسن عباسی معروفان درباره اخباری مبنی بر مهلت محدود ۲۰ روزه تاریخ انقضای گوشت‌های وارداتی تنظیم بازاری اظهار کرد: گوشت‌های وارداتی از زمانی که کشتار و خریداری می‌شوند ۱۲ ماه مهلت دارند که تا زمان رسیدن به کشور این زمان به ۱۰ ماه کاهش می‌یابد.

مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام افزود: طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار این گوشت‌ها برای ذخیره سازی وارد می‌شوند تا در زمانی که نیاز بود به بازار عرضه شود به همین دلیل زمانی اجازه فروش این گوشت‌ها داده می‌شود که فقط دو ماه به مهلت انقضای آن‌ها باقی مانده باشد زودتر از این زمان، اجازه فروش داده نمی‌شود.

وی گفت: گوشت‌های تنظیم بازار منجمد از کشور برزیل و توسط بخش خصوصی وارد شده است.

عباسی معروفان بیان کرد: گوشت‌های تنظیم بازاری منجمد در سراسر کشور در میادین تره بار و فروشگاه‌های زنجیره‌ای توزیع می‌شود.

مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام با بیان اینکه این گوشت‌ها با دو نرخ عرضه می‌شوند، تصریح کرد: بخشی از این گوشت‌ها اختصاص به طرح معیشتی دارد که با قیمت ۴۰ هزار تومان عرضه می‌شود و بخشی دیگر که در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و میادین تره بار عرضه می شود با قیمت ۵۰ هزار تومان به فروش می رسد.

عباسی معروفان تاکید کرد: عرضه گوشت تنظیم بازاری تا ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت و در صورت کشش بازار احتمال افزایش حجم آن نیز وجود دارد.

گفتنی است؛ در پی افزایش قیمت گوشت قرمز در بازار، دولت برای تعدیل قیمت و تنظیم بازار عرضه ۲۰ تن گوشت قرمز را در دستور کار قرار داد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: