March 2020 30 / دوشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۹
درآمدهای غیرعملیاتی سوار بر کشتی‌های شرکت شد:
کد خبر: ۳۲۵۹۰۲
۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۴
0
هر چند که «حاریا» عملیات چندانی ندارد اما؛ به موجب شناسایی درآمدهای غیرعملیاتی که تکرارپذیر نیست، توانست از شتاب زیاندهی خود بکاهد.

به گزارش واحد تحلیل و ارزیابی پول نیوز (تاپ)، شرکت «کشتیرانی آریا» که سال مالی منتهی به دی ماه دارد، در سال مالی 98 با زیان همراه بود و به این ترتیب، جمع کل زیان انباشته از رقم 926 میلیارد ريال فراتر رفت که 3 برابر سرمایه اسمی است.

این شرکت در دوره 12 ماهه منتهی به دی سال 98 رقم بسیار جزئی 203 میلیون ريالی را به عنوان درآمدهای عملیاتی ثبت کرد که نسبت به سال مالی قبل 34 درصد افت نشان می دهد. در واقع، شرکت عملیات چندانی ندارد و در خواب به سر می برد.

در چنین شرایطی، 15 میلیارد ريال صرف هزینه های اداری و عمومی شده و 64 میلیارد ريال نیز بابت وام های دریافت شده، هزینه مالی پرداخت کرده است.

هر چند که 22 میلیارد ريال درآمد سرمایه گذاری ها و 20 میلیارد ريال درآمد متفرقه کسب کرد اما؛ این موارد مانع از زیاندهی «حاریا» نشد و در نهایت، 139 ريال زیان به ازای هر سهم به ثبت رسید که نسبت به زیان سال مالی 97 حاکی از افت 65 درصدی است.

امواج سهمگین زیان بر تن «حاریا»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: