April 2020 06 / دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۳۲۵۷۵۳
۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۹
0
شاخص بورس از ابتدای امسال تا پایان بهمن ماه، بیش از ۳۰۰ هزار واحد رشد را به ثبت رسانده است.

رشد ۳۰۰ هزار واحدی شاخص بورس در ۱۱ ماه گذشته

 

به گزارش پول نیوز، نگاهی به دادوستدهای بازار سرمایه نشان می‌دهد از ابتدای امسال تا پایان بهمن ماه، طی ۱۱ ماه تعداد ۹۹۳میلیارد و ۵۷۴میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۴۱۶۵هزار و ۲۱۶میلیارد ریال در ۹۵میلیون و ۳۹۳هزار و ۲۲۰نوبت مورد در بورس اوراق بهادار معامله قرار گرفته است.

همچنین بررسی معاملات بازار سهام به تفکیک بازار نشان می‌دهد در این مدت ۶۵۱میلیارد و ۷۰۱میلیون سهم به ارزش ۲۰۱۳هزار و ۴۴۵میلیارد ریال در ۴۴میلیون و ۷۲۷هزار و ۹۶۶نوبت در بازار اول؛ ۳۱۴میلیارد و ۲۷۳میلیون سهم به ارزش ۱۷۸۱ هزار و ۴۳۸میلیارد ریال در ۴۹میلیون و ۶۵۸هزار و ۹۳نوبت در بازار دوم؛ ۸۶میلیون و ۳۲هزار برگه به ارزش ۸۳هزار و ۷۹۸میلیارد ریال در ۲۶هزار و ۹۰۸نوبت در بازار بدهی، ۲۱۷میلیون و ۲۷۸هزار قرارداد به ارزش ۱۹۸۵میلیارد ریال در ۱۲۰هزار و ۲۸۵نوبت در بازار مشتقه و ۲۷ میلیارد و ۲۹۷میلیون واحد از صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش ۲۸۴هزار و ۵۵۱میلیارد ریال در ۸۵۹هزار و ۹۶۸نوبت مورد معامله قرار گرفته است.

شاخص کل نیز که معاملات امسال بورس را از ارتفاع ۱۷۸هزار و ۶۵۹ واحد آغاز کرده است، تا پایان بهمن ماه ۳۰۰هزار و ۹۷واحد رشد، به ارتفاع ۴۷۸هزار و ۷۵۶واحد رسید.

شاخص بازار اول نیز در این مدت با رشد ۲۰۵هزار و ۲۹۸واحدی و شاخص بازار دوم با رشد ۶۶۷هزار و ۹۱۷واحدی به ترتیب ۱۵۳.۳۶ و ۱۹۳.۵۱ درصد افزایش داشته‌اند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
2 واکسن کرونا در مرحله آخر تست انسانی
دو نمونه از واکسن ویروس کرونا که محققان توسعه داده‌اند، وارد مرحله آزمایشات انسانی می‌شوند، اما ۶۰ واکسن دیگری که دیگر محققان توسعه داده‌اند، فعلا در مرحله پیش‌بالینی قرار خواهند داشت.