April 2020 06 / دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۳۲۵۶۹۷
۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۶
0
پول نیوز - معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید جزییات پیشرفت فیزیکی مسکن مهر در ۱۹ شهر جدید کشور را اعلام کرد.

جزییات پیشرفت مسکن مهر در 19 شهر جدید

 

به گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز، حبیب اله طاهرخانی، معاون وزیر راه وشهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با بیان اینکه برنامه های در تعهد شرکت عمران شهرهای جدید در خصوص پروژه های مسکن مهر در 12 شهر جدید از مجموع 19 شهر جدید اعلام شده به اتمام رسیده است، خاطرنشان کرد:در این 12 شهر جدید دو وضعیت متفاوت وجود دارد.در یک دسته از این شهرها تمام واحدهای مسکن مهر برنامه ریزی شده به افتتاح رسیده است اما در برخی از آن ها به رغم تکمیل واحدها و اتمام فرآیند نازک کاری به دلیل مشکلاتی همچون عدم تأمین خدمات زیربنایی و انشعابات آب و برق (یک یا چند مورد از انشعابات)،واحدها هنوز افتتاح و بهره برداری نشده است.

وی گفت: مجموع واحدهای مسکن مهر در تعهد شرکت عمران شهرهای جدید در 19 شهر جدید کشور معادل 361 هزار و 617 واحد مسکونی بوده است که از این تعداد 333 هزار و 799 واحد در مرحله اتمام نازک کاری و اتمام ابنیه قرار گرفته است و همچنین 250 هزار و 720 واحد مسکونی نیز تاکنون به متقاضیان تحویل شده است و مورد بهره برداری قرار گرفته است.

طاهرخانی تصریح کرد:این آمارها مربوط به بازه زمانی نیمه بهمن ماه سال جاری است.

وی همچنین خاطرنشان کرد:آمارهای جدید از آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی واحدهای مسکن مهر در 19 شهر جدید کشور مربوط به شهرهای جدیدامیرکبیر ، اندیشه، ایوانکی، بهارستان، بینالود، پردیس، پرند، رامشار، رامین، سهند، شیرین شهر، صدرا، عالیشهر، علوی، فولاد شهر، گلبهار، مجلسی،مهاجران و هشتگرد است.

در شهرهای اندیشه،ایوانکی،بهارستان،بینالود،رامشار،رامین،سهند،شیرین شهر،عالیشهر،علوی،مجلسی و مهاجران،برنامه های در تعهد شرکت عمران شهرهای جدید به پایان رسیده است و کار در مابقی شهرهای جدید در حال انجام است تا در اسرع وقت همه واحدها تکمیل و به متقاضیان تحویل شود.

معاون وزیر راه وشهرسازی افزود:برنامه کلی پیشرفت فیزیکی واحدهای مسکن مهر نشان می دهد از مجموع واحدهای در تعهد شرکت عمران شهرهای جدید (معادل 361 هزار و 617 واحد مسکونی) بیش از 92 درصد واحدها تکمیل شده اند.یعنی عملیات نارک کاری و تکمیل ابنیه آن ها به اتمام رسیده است.

همچنین از مجموع کل واحدهای در تعهد شرکت عمران برای ساخت در قالب طرح مسکن مهر نیز حدود 70 درصد کل واحدها تاکنونبه متقاضیان و مالکان آن ها تحویل داده شده است.تلاش می شود همه این واحدها در کوتاه ترین زمان ممکن و با رفع مشکلات موجود به متقاضیان تحویل شود.مهمترین مشکل این واحدها عدم برقراری یک یا چند مورد از انشعابات همچون خدمات برق رسانی،آب رسانی و .. است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
2 واکسن کرونا در مرحله آخر تست انسانی
دو نمونه از واکسن ویروس کرونا که محققان توسعه داده‌اند، وارد مرحله آزمایشات انسانی می‌شوند، اما ۶۰ واکسن دیگری که دیگر محققان توسعه داده‌اند، فعلا در مرحله پیش‌بالینی قرار خواهند داشت.