April 2020 06 / دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹
مدیرعامل کارگزاری خبرگان سهام در گفتگو با پول نیوز:
کد خبر: ۳۲۵۶۷۲
۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۲
0
بیش از یک ماه از ورود ویروس کرونا به کشورهای مختلف جهان از جمله چین می گذرد و این ویروس تاثیر زیادی در بازار های سرمایه جهانی داشته است.

به گزارش خبرنگار پول نیوز، کرونا ویروس تعطیلی چندین روزه بورس چین را برجای گذاشت و این تعطیلی تاثیرفراوانی در شاخص های بازار و سودهی داشت و در نهایت برای برخی سهامداران زیان زیادی به همراه داشت.

ویروس کرونا به بورس های آمریکا و چین صدمات زیادی وارد کرد اما؛ بازار سرمایه ایران از این قاعده مستثنا بود و هیچ گونه صدمه ای به این بازار وارد نشد.

بیش از 10 روز است که این ویروس از طریق چین، افغانستان و پاکستان به شهر قم و در نهایت به شهرهای مخلتف کشور رسیده اما؛ تعداد جانباختگان و ضرر و زیان این ویروس در ایران بسیار کمتر از کشور چین بود و کرونا هیچ خللی در بازارهای مالی از جمله بورس به وجود نیاورده است.

محمد کفاش پنجه شاهی مدیرعامل کارگزاری خبرگان سهام در گفتگو با خبرنگار پول نیوز بیان داشت: کلیت ویروس کرونا در بازارهای ایران تاثیری نداشته است زمانی این ویروس در بازار تاثیر گذار است که به تعطیلی مراکز مختلف کشور ختم شود.

این کارشناس بازار سرمایه گفت: کرونا در بازار سرمایه ایران تاثیر زیادی نداشته و بورس همچنان با قدرت و روند افزایشی به کار خود ادامه می دهد.

محمد کفاش پنجه شاهی در نهایت تاکید داشت: تاپایان سال زمان زیادی باقی نمانده است و در این زمان با افزایش مقدار فروش در بازار مواجه می شویم که این افزایش فروش یک امتیاز مثبت برای بازار محسوب می شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
جزییات طرح ویژه تعطیلی یک ‌ماهه کشور اعلام شد
عضو فراکسیون امید و نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی دریک رشته توئیت در حساب شخصی‌اش از ارائه طرح سه‌فوریتی تعطیلی یک ماه کشور به علت شیوع کرونا در جلسه علنی روز سه‌شنبه ۱۹ فروردین مجلس خبر داد.