April 2020 05 / يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۳۲۵۵۵۵
۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۵
0
پول نیوز - شرکت «آ س پ» با وجود گذشت 5 ماه از سال درآمد عملیاتی چندانی شناسایی نکرده و بر فروش پروژه سعدی شیراز متمرکز شده است.

درآمدزایی در دیار حافظ شیرازی

به گزارش واحد تحلیل و ارزیابی پول نیوز (تاپ)، شرکت «آ س پ» در حال حاضر و با گذشت 5 ماه از سال مالی خود، فقط بر فروش پروژه پيمان مديريت سعدي شيراز تمرکز کرده است.
جمع کل درآمدهای دوره 5 ماهه به رقم نازل 2.5 میلیارد ريال رسیده؛ این در حالی است که در دوره مشابه سال گذشته نزدیک به 19 میلیارد ريال کسب درآمد کرده بود.
«آ س پ» چند پروژه دیگر را در سال جاری احداث کرد که در پروژه های واحدهای مسکونی رشدیه و خیابان دماوند مالکیت 100 درصدی داشت و این دو به ترتیب با صرف 61و 22 میلیارد ريال هزینه به مرحله بهره برداری رسید.
علاوه بر این، طرح برج های رشدیه را در دست ساخت داشت که مشارکت 50 درصدی آن، هزینه ای بالغ بر 31 میلیارد ريال به دنبال داشت.

درآمدزایی در دیار حافظ شیرازیشایان ذکر است که به دلیل رکود بازار مسکن، «آ س پ» در سال مالی گذشته زیانده بود و با زیان انباشته اندک روبرو است. در حال حاضر نیز، عملکرد 3 ماهه نخست منتهی به آذر سال 98 منتج به 17 میلیارد ريال زیان خالص شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: