March 2020 29 / يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۳۲۵۴۶۱
۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۷
0
پول نیوز - مدیرعامل شستا از کارخانه لطیف بازدید و در جریان روند فعالیت‌های از دپارتمان‌های مختلف خط تولید شامل واحد‌های جوهر زدایی ، ماشین کاغذ ، برش و بسته‌بندی و همچین از بخش آزمایشگاه مرکزی کارخانه و انبار های مواد اولیه سلولزی و محصولات قرار گرفت.

بازدید مدیر عامل شستا از شرکت محصولات کاغذی لطیف

 

به گزارش پول نیوز، روز پنجشنبه اول اسفند ماه جاری رضوانی‌فر، مدیرعامل شستا از کارخانه لطیف بازدید و در جریان روند فعالیت‌های از دپارتمان‌های مختلف خط تولید شامل واحد‌های جوهر زدایی ، ماشین کاغذ ، برش و بسته‌بندی و همچین از بخش آزمایشگاه مرکزی کارخانه و انبار های مواد اولیه سلولزی و محصولات قرار گرفت.

وی بیان کرد: حرکت در جهت ورود این شرکت به بورس می‌تواند ضمن رفع چالش‌های مختلف، فرصت بی‌نظیری را جهت رشد و توسعه آن فراهم آورد.

در ادامه ایشان ضمن تاکید به بهره‌برداری شرکت از امکانات هلدینگ انرژی و خرید برق از این طریق را برای صرفه‌جویی و اقدامات آتی شرکت بسیار ضروری و مهم توصیف کرد.

خشوعی، مدیرعامل شرکت محصولات کاغذی لطیف ضمن ارائه توضیحاتی در مورد ظرفیت و میزان تولید به موضوع صادرات و ارز‌آوری ناشی از آن و سایر فرصت‌ها و چالش‌های فرا روی شرکت گزارشی ارائه کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: