April 2020 05 / يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹
کد خبر: ۳۲۵۴۵۳
۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۸
0
پول نیوز - نمایندگی مجاز ۳۰۱۷ ایران‌خودرو، با کسب بالاترین امتیاز در ادوار ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، موفق به کسب رتبه ممتاز شد.

رتبه ممتاز نمایندگی 3017 ایران‌خودرو در ارائه خدمات پس از فروش

 

به گزارش پول نیوز، نمایندگی ۳۰۱۷ به صاحب امتیازی «محمد زحمتکش» در شهر فریمان استان خراسان رضوی، با کسب امتیاز ۹۶۸ از ۱۰۰۰ به حداکثر امتیاز کسب شده در طی ارزیابی‌های شرکت بازرسی در سال ۹۷ دست یافت.

بنابراین گزارش، بررسی وضعیت نمایندگی‌های خدمات پس از فروش هر سال به دو شکل «ارزیابی میدانی» و «ارزیابی نتایج رضایت مشتریان» صورت می‌گیرد؛ در صورتی که برآیند امتیاز کسب شده از این دو ارزیابی، عددی بین ۹۵۰ تا ۱۰۰۰ شود و شروط لازمی همچون دارا بودن اتاق انتظار، نظام انگیزشی کارکنان و کف اپوکسی نیز در آن لحاظ شده باشد، نمایندگی موفق به کسب رتبه ممتاز خواهد شد.

معاون خدمات پس از فروش ایساکو در این خصوص گفت: نمایندگی مذکور در ارزیابی‌های صورت گرفته در سال ۹۷ که نتایج آن در تابستان ۹۸ اعلام شد، در حالی به این توفیق دست یافت که میانگین امتیاز ارزیابی تمامی نمایندگی‌های شرکت در همان زمان، ۸۲۷ بوده است.

وردینی افزود: همان‌طور که اشاره شد، یکی از شاخص‌های موثر در ارزیابی میدانی نمایندگی‌ها، ارتقاء «نظام انگیزشی کارکنان» است، که زحمتکش به طرز چشمگیری در آن موفق عمل کرده و با ارائه طرح‌های تشویقی باعث افزایش رضایت پرسنل، افزایش بازدهی خدماتی نمایندگی و در نهایت افزایش رضایت مشتریان شده است.

وی در این خصوص تصریح کرد: نمایندگی ۳۰۱۷ اولین و تنها نمایندگی در تمام کشور است که بعد از اجرای آیین‌نامه جدید ارزیابی خدمات پس از فروش در طی ۵ سال اخیر موفق به کسب رتبه ممتاز شده است.

او در خصوص روحیه خدمت‌رسانی و نوع‌دوستی زحمتکش گفت: صاحب امتیاز این نمایندگی در شهرستان فریمان چهره شناخته شده و خیری است و تسری این روحیه به حوزه کاری، از علل مهم موفقیت این نمایندگی است.

معاون ایساکو ادامه داد: عملکرد این نمایندگی در شاخص‌های تعداد پذیرش، ایمنی، جذب مشتری در دوره وارانتی و… با توجه به ظرفیت آن بسیار بالاتر از حد انتظار بوده، به طوری که در سال گذشته با میانگین روزانه ۱۴ پذیرش خودرو بالاتر از سطح متوسط در شبکه خدمات پس از فروش ایران‌خودرو ایستاده است.

همچنین این مجموعه با دارا بودن بالاترین امتیاز رضایت مشتری (csi900) در کل کشور موفق به جذب بیشترین مشتریان در دوره وارانتی شده است، به نحوی که تعداد خودروهای وارانتی در این نمایندگی بیش از پذیرش گارانتی آن بوده است.

وردینی در پایان گفت: خدمت به هموطنان و کسب رضایت ایشان اولین و مهم‌ترین هدف شرکت ایساکو بوده و داشتن چنین همکارانی در حوزه خدمات پس از فروش، موجب مباهات مجموعه است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: