کد خبر: ۳۲۵۴۲۹
۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸
0
پول نیوز - با اتمام شمارش آرای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، تازه‌ترین نتایج غیررسمی شمارش و تجمیع آرا در استان‌ها و شهرستان‌های سراسر کشور در حال انتشار است.

به گزارش پول نیوز، انتخابات به عنوان شاخصه و مظهر مردم‌سالاری از مهم ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است و در طول این چهار دهه مردم همواره با حضور در صحنه انتخابات، ضمن مایوس ساختن دشمن، سرنوشت سیاسی کشور را تعیین کرده‌اند.

روز گذشته (دوم اسفندماه) یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری از ساعت 8 صبح ‌آغاز و تا ساعت 24 ادامه یافت که براین اساس باید 290 نماینده از 208 حوزه انتخابیه انتخاب و راهی خانه ملت شوند. 

از مجموع 208 حوزه انتخابیه در سراسر کشور تعداد  174 حوزه دارای 1 نماینده، 21 حوزه 2 نماینده، 8 حوزه 3 نماینده، یک حوزه 4 نماینده، 2 حوزه 5 نماینده، 1 حوزه 6 نماینده و 1 حوزه هم 30 نماینده هستند. 5 حوزه انتخابیه نیز به نمایندگان اقلیت‌های دینی در مجلس یازدهم اختصاص دارد.
 
از دقایق ابتدایی بامداد امروز (‌سوم اسفندماه) شمارش آرا در حوزه‌های انتخابیه آغاز شد که نتایج شمارش آرا به شرح زیر است:
 
آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش سیاسی نتیجه تعداد کرسی
ورزقان الله وردی دهقانی اصولگرا   ۱
ملکان سید علی موسوی اصولگرا   ۱
هشترود و چاراویماق سیدحمزه امینی مستقل   ۱
تبریز، اسکو و آذرشهر

مسعود پزشکیان

اصلاح طلب   ۶

محمدحسین فرهنگی

لیست ائتلاف  
محمدرضا تاج الدینی لیست ائتلاف

 

روح الله متفکرآزاد لیست ائتلاف

 

محمد اسماعیل سعیدی اصولگرا  
علیرضا منادی مستقل  
علی جعفری آذر لیست ائتلاف  
عشرت شایق پیشتاز لیست ائتلاف

 

سراب و مهربان

یوسف داوودی

مستقل ۲۰۸ ۲۰ ۱
بناب محمد باقری اصولگرا ۲۳۵۴۴ ۱
بستان‌آباد غلامرضا نوری کارگزاران ۱۲۷۰۷ ۱
مرند و جلفا

معصومه پاشایی

اصولگرا   ۱
مراغه و عجب شیر

علی علیزاده

لیست ائتلاف ۴۴۶۹۱ ۱
میانه

مهدی اسماعیلی

لیست ائتلاف ۱۶۸۶۶ ۲

علی شامی / بهنام صفایی

  (دور دوم)
کلیبر و هوراند حسین حاتمی لیست ائتلاف ۱۷۶۲۵ ۱
اهر و هریس احمد محرم‌زاده  

۸۲۶ ۲۹

۱
شبستر جعفر راستی

 

۱۲۵۹۶

۱

 

آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
بوکان انور حبیب زاده بوکانی اصولگرا ۲۶۹۶۵ ۱
مهاباد جلال محمود زاده مستقل ۱۹۳۰۳ ۱
خوی عادل نجف زاده مستقل   ۱
ماکو و چالدران محمدعلیپور لیست ائتلاف

۲۰۱۳۰

 

۱
نقده و اشنویه علی زنجانی اصولگرا   ۱
میاندوآب مهدی عیسی زاده لیست ائتلاف ۴۳۰۱۶ ۱
تکاب و شاهین دژ حسن همتی / ‏‬ محمدجواد سبحانی‌فر   (دور دوم) ۱
سردشت و پیرانشهر کمال حسین پور اصولگرا   ۱
ارومیه

سیدسلمان ذاکر

لیست ائتلاف   ۳

روح الله حضرت پور،

اصولگرا  
وحید جلال زاده اصولگرا


 

سلماس

یعقوب رضا زاده

اصولگرا ۲۴۷۶۴ ۱

 

 

اردبیل
حوزه انتخابیه نامزد (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
پارس آباد و بیله سوار عباس جهانگیرزاده اصلاح طلب ۲۴۷۷۲ ۱
خلخال و کوثر سیدغنی نظری اصولگرا ۲۲۶۹۸ ۱
مشکین شهر محمود عباس زاده مشکینی اصولگرا ۳۲۲۵۴ ۱
گرمی ولی اسماعیلی اصولگرا ۲۴۱۶۹ ۱
اردبیل، نمین، سرعین و نیر علی نیکزاد اصولگرا ۱۱۷۶۱۲ ۳
صدیف بدری اصولگرا ۵۳۷۰۸
سیدکاظم موسوی اصولگرا ۵۹۵۱۶

 

 

 

ایلام
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
دهلران، آبدانان و دره‌شهر بهزاد علیزاده / ‏‬صادق کرمی  

دور دوم

۱
ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران

علی اکبر بسطامی

لیست ائتلاف ۲۹۶ ۴۲ ۲

سارا فلاحی

مستقل ۳۶۹۰۹

 

 

اصفهان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
کاشان، آران و بیدگل سیدجواد ساداتی نژاد لیست ائتلاف ۸۸۹۴۶ ۱
اصفهان

امیر حسین بانکی

لیست ائتلاف   ۵

عباس مقتدایی

اصولگرا  

مهدی طغیانی

لیست ائتلاف  

زهرا شیخی

لیست ائتلاف  

حجت الاسلام و المسلمین حسین میزرایی

لیست ائتلاف  
خوانسار و گلپایگان مسعود خاتمی لیست ائتلاف ۲۱۴۶۴ ۱
قمصر و نطنز رحمت الله فیروزی پور لیست ائتلاف   ۱
شاهین شهر، برخوار و میمه حسینعلی حاجی دلیگانی لیست ائتلاف   ۱
نجف‌آباد، تیران و کرون ابوالفضل ابوترابی لیست ائتلاف ۵۷۷۰۰ ۱
نائین الهام آزاد مستقل ۸۵۷۰ ۱
اردستان سیدصادق طباطبایی نژاد لیست ائتلاف ۱۳۲۲۹ ۱
شهرضا

سمیه محمودی

مستقل ۲۰۵۴۲ ۱
فلاورجان       ۱
مبارکه پروین صالحی لیست ائتلاف ۱۲۰۷۵ ۱
چادگان، فریدون‌شهر و فریدن حسین محمد صالحی مستقل ۲۶۹۲۰ ۱
لنجان حسین رجایی / ‏‬ علی یوسف پور   (دور دوم) ۱
سمیرم

رحیم کریمی / ‏‬ اصغر سلیمی

  (دور دوم) ۱
خمینی‌شهر محمدتقی نقدعلی لیست ائتلاف ۳۶۰۵۵ ۱

 

 

 

البرز
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
ساوجبلاغ علی حدادی لیست ائتلاف ۴۳۲۳۱ ۱
کرج

مهدی عسگری

    ۲

فاطمه آجرلو / ‏‬ علیرضا عباسی

  (دور دوم)

 

بوشهر
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
دشتستان ابراهیم رضایی اصولگرا ۳۶۵۸۱ ۱
کنگان، دیر و جم موسی احمدی لیست ائتلاف ۳۸۹۹۸ ۱
دشتی و تنگستان غلامحسین کرمی لیست ائتلاف ۲۹۰۵۷ ۱
بوشهر، گناوه و دیلم       ۱

 

تهران
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
دماوند و فیروزکوه

سیداحمد رسولی نژاد

لیست ائتلاف ۱۵۸۵۶ ۱
ورامین، پیشوا و قرچک حسین نوش آبادی مستقل   ۱
شهریار، قدس و ملارد

حسین حق وردی

لیست ائتلاف   ۱
پاکدشت فرهاد بشیری لیست ائتلاف   ۱
رباط کریم

حسن نوروزی

لیست ائتلاف   ۱
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس       ۳۰
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 

چهارمحال و بختیاری
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
شهرکرد احمد راستینه هفشجانی لیست ائتلاف ۳۵۸۷۲ ۱
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار

قدرت‌الله حمزه شلمزاری

لیست ائتلاف   ۱
بروجن

حجت الاسلام امیرقلی جعفری بروجنی

لیست ائتلاف ۱۱۸۶۳ ۱
لردگان حسین بامیری اصولگرا   ۱

 

خراسان جنوبی
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
بیرجند و درمیان حسین خسروی اسفزار   ۷۲۸۷۲ ۱
قائنات سلمان اسحاقی   ۲۱۹۳۴ ۱
نهبندان و سربیشه مصطفی نخعی لیست ائتلاف ۱۷۳۴۱ ۱
فردوس، طبس، سرایان و بشرویه مجید نصیرایی لیست ائتلاف ۳۷۳۳۴ ۱

 

خراسان رضوی
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
چناران و طرقبه       ۱
مشهد و کلات

حجت الاسلام نصرالله پژمانفر

لیست ائتلاف   ۵

سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی

لیست ائتلاف  

فاطمه رحمانی

لیست ائتلاف  

 

   

 

   
گناباد محمد صفایی دلویی لیست ائتلاف ۲۳۶۰۷ ۱
تربت حیدریه

محسن زنگنه

  ۵۶۷۰۶ ۱
درگز حسن رزمیان مقدم   ۹۱۸۴ ۱
کاشمر، بردسکن و خلیل آباد جواد نیک بین   ۲۹۴۸۷ ۱
نیشابور

 

    ۲

 

   
خواف و رشتخوار اکبر احمدپور   ۶۳۹۹۴ ۱
فریمان و سرخس سیداحسان قاضی زاده هاشمی لیست ائتلاف   ۱
سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب

علی اصغر عنابستانی

لیست ائتلاف ۸۰۰۲۶ ۲

بهروز محبی

   
قوچان و فاروج       ۱
تربت جام و تایباد جلیل رحیمی جهان آبادی   ۹۸۲۴۸ ۱

 

خراسان شمالی
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
بجنورد

 

    ۲

 

   
شیروان علی جدی لیست ائتلاف ۲۴۷۲۴ ۱
اسفراین امان‌الله حسین‌پور لیست ائتلاف ۱۹۳۱۲ ۱

 

خوزستان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
اهواز، باوی، حمیدیه، کارون

 

    ۳

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   
ماهشهر، امیدیه و هندیجان

 

    ۱

 

   
شوش محمد کعب عمیر   ۲۳۳۵۸ ۱
اندیمشک فریدون حسنوند اصولگرا ۳۳۹۰۲ ۱
شوشتر و گتوند سهراب گیلانی اصولگرا ۳۱۸۵۳ ۱
مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا

 

    ۱

 

   
دزفول       ۱
رامهرمز و رامشیر ابراهیم متینیان لیست ائتلاف ۲۴۵۱۳ ۱
خرمشهر سید لفته احمد نژاد   ۹۶۳۸ ۱
شادگان مجید ناصری نژاد اصولگرا ۱۲۵۵۵ ۱
دشت‌آزادگان و هویزه قاسم ساعدی اصولگرا ۱۹۵۸۹ ۱
آبادان

سیدمحمد مولوی

لیست ائتلاف ۳۵۰۰۵ ۳

جلیل مختار

اصولگرا ۱۹۸۴۲

سید مجتبی محفوظی

لیست ائتلاف ۲۱۴۰۲
ایذه و باغملک

عبداله ایزدپناه

لیست ائتلاف ۳۳۲۸۰ ۱
بهبهان

محمد طلا مظلومی

لیست ائتلاف ۱۸۰۲۸ ۱

 

زنجان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
زنجان و طارم

مصطفی طاهری

  ۵۹۸۰۰ ۲

شیخ مهدی باقری / ‏‬ نبی الله محمدی

  (دور دوم)
ابهر و خرمدره و سلطانیه حجت‌الاسلام حسن شجاعی اصولگرا ۱۹۴۵۴ ۱
خدابنده

سید البرز حسینی

لیست ائتلاف ۳۰۸۵۲ ۱
ماهنشان و ایجرود سید مرتضی خاتمی مستقل ۱۷۷۶۳ ۱

 

سمنان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
سمنان و مهدیشهر عباس گلرو لیست ائتلاف ۳۲۴۱۱ ۱
شاهرود علی اصغر خانی اصولگرا ۳۴۰۸۳ ۱
دامغان علی اکبر علیزاده لیست ائتلاف ۱۱۰۲۱ ۱
گرمسار و آرادان اردشیر مطهری اصولگرا ۱۳۱۳۰ ۱

 

سیستان و بلوچستان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
زاهدان

حسینعلی شهریاری

لیست ائتلاف ۶۵.۳۲ ۲

فداحسین مالکی

اصولگرا ۶۳۲۲۷
خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین اسماعیل حسین زهی   ۴۳۱۴۸ ۱
سراوان ملک فاضلی   ۴۳۵۳۰ ۱
زابل

محمد سرگزی

  ۷۶۶۸۴ ۲

حبیب الله دهمرده

  ۶۴۳۱۴
چابهار، نیکشهر و کنارک معین الدین سعیدی   ۹۰۸۶۳ ۱
ایرانشهر و سرباز عبدالناصر درخشان   ۹۵۸۹۶ ۱

 

فارس
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
نیریز و استهبان

فرهاد طهماسبی

لیست ائتلاف ۲۸۸۴۷ ۱
شیراز

علیرضا پاک فطرت

لیست ائتلاف   ۴
روح الله نجابت لیست ائتلاف  

جعفر قادری

لیست ائتلاف  

ابراهیم عزیزی

لیست ائتلاف  
لامرد و مهر سید موسی موسوی لیست ائتلاف   ۱
داراب و زرین دشت

محمد جواد عسکری

لیست ائتلاف  

۱

خرامه، سروستان و کوار عبدالعلی رحیمی مظفری   ۳۷۷۷۱ ۱
پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت جلال رشیدی کوچی لیست ائتلاف   ۱
آباده، بوانات و خرم‌بید رحیم زارع اصولگرا   ۱
لارستان، خنج و گراش حسین حسین زاده   ۲۸۳۳۹ ۱
جهرم محمدرضا رضایی کوچی اصولگرا ۳۹۹۴۰ ۱
اقلید مسلم صالحی اصولگرا ۱۴۵۸۰ ۱
سپیدان وبیضاء محسن علیزاده     ۱
نورآباد و ممسنی مجید انصاری     ۱
کازرون فریدون عباسی لیست ائتلاف   ۱
فسا حجت الله فیروزی لیست ائتلاف   ۱
فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند میرمحمدمهدی فروردین لیست ائتلاف   ۱

 

قزوین
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
قزوین و آبیک

فاطمه محمدبیگی

لیست ائتلاف   ۲

لطف الله سیاهکالی مرادی

لیست ائتلاف  
تاکستان رجب رحمانی اصولگرا ۲۶۰۴۵ ۱
بوئین‌زهرا روح الله عباسپور لیست ائتلاف ۳۷۵۸۹ ۱

 

قم
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
قم

احمد امیرآبادی فراهانی

اصولگرا   ۳

حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری

اصولگرا  

علیرضا زاکانی

اصولگرا  

 

کردستان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
بیجار حمدالله کریمی / مهدی زندیان ‏‬   (دور دوم) ۱
مریوان و سروآباد

شیوا قاسمی پور

مستقل   ۱
سقز و بانه بهزاد رحیمی مستقل ۳۴۴۳۹ ۱
قروه و دهگلان پرویز اوسطی اصولگرا ۱۷۱۹۶ ۱
سنندج، دیوان دره و کامیاران

مهدی فرشادان

مستقل ۳۵۷۱۶ ۲

محسن فتحی

مستقل ۳۲۵۱۸

 

کرمان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
کرمان و راور

محمدرضا پورابراهیمی

لیست ائتلاف ۱۳۰۱۹۵ ۲

محمد مهدی زاهدی

لیست ائتلاف ۹۰۷۱۴
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر       ۱
کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، فاریاب، قلعه‌گنج منصور شکراللهی لیست ائتلاف   ۱
جیرفت و عنبرآباد       ۱
بافت، رابر، ارزوئیه صمدالله محمدی   ۱۸۰۰۲ ۱
سیرجان و بردسیر شهباز حسن پور بیگلری مستقل ۴۸۸۶۴ ۱
شهربابک مصطفی رضاحسینی قطب آبادی اصولگرا ۱۳۳۵۰ ۱
رفسنجان و انار حسین جلالی لیست ائتلاف ۵۳۷۸۸ ۱
زرند و کوهبنان عفت شریعتی کوهبنانی لیست ائتلاف ۴۴۴۵۳ ۱

 

کرمانشاه
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
اسلام‌آباد غرب بخشی پور     ۱
کنگاور صحنه و هرسین علی رضایی مستقل   ۱
سنقر و کلیایی

سیدجواد حسینی کیا

لیست ائتلاف ۱۰۹۳۵ ۱
قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب شهریار حیدری     ۱
پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی آرش لهونی     ۱
کرمانشاه

عبدالرضا مصری

لیست ائتلاف ۹۵۰۶۱ ۳

محمد رشیدی

لیست ائتلاف ۵۷۱۷۰

سلمان محمدی

اصولگرا دور دوم

ابراهیم عزیزی

لیست ائتلاف دور دوم

 

کهگیلویه و بویراحمد
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
بویراحمدودنا مهدی روشنفکر اصولگرا   ۱
کهگیلویه و بهمئی سید محمد موحد لیست ائتلاف   ۱
گچساران غلامرضا تاجگردون اصلاح طلب   ۱

 

گلستان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
علی‌آباد کتول رحمت الله نوروزی لیست ائتلاف ۳۵۹۰۷ ۱
گنبد کاووس امان قلیچ شادمهر اصولگرا ۳۱۸۲۶ ۱
رامیان و آزادشهر غلامعلی کوهساری اصلاح طلب ۳۸۶۱۵ ۱

کردکوی،

بندرترکمن و بندرگز

عبدالجلال‌ایری / ‏رجب‬ محمد آبادی   (دور دوم) ۱
مینودشت و کلاله

رضا آریان پور

اصولگرا ۴۲۹۴۷ ۱
گرگان و آق‌قلا

رمضانعلی سنگدوینی

اصولگرا ۵۲۵۷۸ ۲

غلامرضا منتظری

لیست ائتلاف  

 

گیلان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
آستارا غلامرضا نرحبه     ۱
فومن و شفت خلیل بهروزی فر لیست ائتلاف   ۱
لنگرود پرویز محمد نژاد قاضی محله   ۲۲۶۳۳ ۱
طوالش، رضوانشهر و ماسال حسن محمد یاری   ۳۰۸۲۷ ۱
لاهیجان و سیاهکل رسول فرخی   ۱۸۶۲۰ ۱
صومعه‌سرا سید کاظم دلخوش اعتدال و توسعه ۲۸۱۷۶ ۱
بندر انزلی احمد دنیامالی اصولگرا ۱۶۷۳۵ ۱
رودسر و املش حجت الاسلام محمد صفری   ۲۵۴۷۴ ۱
آستانه اشرفیه محمد علی رمضانی دستک لیست ائتلاف ۱۳۹۴۸ ۱
رودبار

مهرداد گودرزوند چگینی

  ۱۶۱۹۹ ۱
رشت

جبار کوچکی نژاد

لیست ائتلاف   ۳

سیدعلی آقازاده

لیست ائتلاف  

محمدرضا احمدی

لیست ائتلاف  

 

لرستان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
خرم‌آباد

مرتضی محمودوند

اصولگرا   ۲

مهرداد ویسکرمی

اصولگرا  
سلسله و دلفان یحیی ابراهیمی اصلاح طلب   ۱
کوهدشت و رومشکان حجت‌الاسلام محمدرضا مبلغی اعتدال   ۱
الیگودرز محمد خدابخشی مستقل   ۱
درود و ازنا

حسین گودرزی

اصلاح طلب   ۱
پلدختر سیدحمیدرضا کاظمی اصولگرا   ۱
بروجرد

عباس گودرزی

اصولگرا   ۲

فاطمه مقصودی

اصلاح طلب  

 

مازندران
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
بابل

مهدی سعادتی

اصولگرا ۵۱۰۸۲ ۲

علی کریمی

اصولگرا ۵۳۶۶۶
ساری و میاندرود

منصور علی زارعی

لیست ائتلاف ۶۶۲۲۵ ۲

علی بابایی

مستقل ۴۱۹۸۳
نوشهر و چالوس محمدعلی محسنی بندپی اصلاح طلب ۲۴۰۹۲ ۱
نکا، بهشهر و گلوگاه غلامرضا شریعتی لیست ائتلاف ۵۷۹۴۵ ۱
آمل و لاریجان رضا حاجی پور اصولگرا ۵۷۹۵۱ ۱
بابلسر و فریدونکنار علی اصغر باقرزاده اصولگرا ۳۰۴۳۰ ۱
نور و محمودآباد ولی الله فرزانه اصولگرا ۳۵۳۴۷ ۱
قائمشهر، سوادکوه و جویبار

کمال علیپور خنکداری

لیست ائتلاف ۵۷۸۲۳ ۲

کیوان مرادیان کوچکسرایی

لیست ائتلاف ۶۱۹۸۰
رامسر، تنکابن، عباس‌آباد شمس الدین حسینی لیست ائتلاف ۴۴۹۷۳ ۱

 

مرکزی
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
اراک، کمیجان و خنداب

علی اکبر کریمی

لیست ائتلاف ۷۶۲۲۶ ۲

محمد حسن آصفری

اصولگرا ۵۴۹۲۱
شازند

محمود احمدی بی غش

اصولگرا ۲۴۴۵۲ ۱
دلیجان و محلات علیرضا سلیمی لیست ائتلاف ۱۰۴۷۱ ۱
ساوه و زرندیه

حجت الاسلام محمد سبزی

  ۲۷۵۴۴ ۱
خمین علیرضا نظری   ۱۵۱۵۷ ۱
تفرش، آشتیان و فراهان سینا کمال خانی   ۱۳۷۵۲ ۱

 

هرمزگان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
میناب، جاسک و سیریک حسین رئیسی     ۱
بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی

احمد مرادی

مستقل   ۳

منصور آرامی

مستقل  

محمد آشوری

مستقل  
بندرلنگه، بستک، پارسیان

احمد جباری

لیست ائتلاف ۳۰۷۰۲ ۱

 

همدان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
رزن

حسن لطفی

اصلاح طلب ۱۹۸۶۵ ۱
اسدآباد کیومرث سرمدی واله اصولگرا ۲۶۱۱۱ ۱
نهاوند علیرضا شهبازی مستقل ۱۸۵۷۸ ۱
بهار و کبودرآهنگ عیسی جعفری لیست ائتلاف ۳۶۸۸۴ ۱
تویسرکان محمدمهدی مفتح لیست ائتلاف ۱۶۲۵۸ ۱
ملایر

احد آزادیخواه

لیست ائتلاف ۳۶۴۷۸ ۲

هادی بیگی نژاد

اصولگرا ۲۲۰۶۲
همدان و فامنین

حمیدرضا حاجی بابایی

لیست ائتلاف   ۲

روح الله نباتی / ‏‬امیرحسین فلاحی

  (دور دوم)

 

یزد
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
یزد، اشکذر و ندوشن محمدصالح جوکار لیست ائتلاف   ۱
اردکان محمد رضا دشتی اردکانی   ۱۵۸۴۸ ۱
مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم

محمدرضا صباغیان

مستقل ۲۶۸۶۵ ۱
تفت و میبد سیدجلیل میرمحمدی میبدی اصولگرا ۲۰۲۸۶ ۱

 

اقلیت‌های دینی
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
زرتشتیان       ۱
کلیمیان‌       ۱
ارامنه شمال       ۱
آشوری       ۱
ارامنه جنوب       ۱

منتخب مردم آمل در خانه ملت مشخص شد

سید جعفر رسولی رئیس مرکز حوزه انتخابیه شهرستان آمل، اظهار داشت: رضا حاجی پور با کسب بیشترین آرای جمع آوری شده در سطح این شهرستان به عنوان نماینده مردم شهرستان آمل در مجلس یازدهم انتخاب شد.

وی افزود: از مجموع ۱۱۱ هزار و ۱۱۹ رأی مأخوذه، رضا حاجی پور با کسب ۵۷ هزار و ۹۵۱ رأی توانست بیشترین آرا شهروندان آملی را به خود اختصاص دهد و پس از او حسین جوادی با ۱۷ هزار و ۸۷۰ رأی و حسین قربانی با ۱۳ هزارو ۳۶۷ رأی به عنوان نفر دوم و سوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخاب شدند.

منتخب مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس یازدهم مشخص شد

اسماعیل حسن زاده رئیس حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار، اظهار داشت: برابر اطلاعیه شماره ۷۸ ستاد انتخابات، حو زه انتخابیه شهرستان‌های بابلسر و فریدونکنار جمع آرای ماخوذه صحیح در این حوزه انتخابیه ۶۴۰۲۹ رای بوده است که در نهایت علی اصغر باقرزاده به عنوان منتخب مردم بابلسر و فریدونکنار به بهارستان راه یافت و از سد، ولی الله نانواکناری عبور کرد.

"حسین محمدصالحی" نماینده فریدن، فریدون‌شهر، چادگان و بویین میاندشت شد‌

بر اساس اعلام فرمانداری شهرستان فریدن پس از پایان شمارش آرا مردم شهرستان فریدن ۶۲ هزار و ۴۴۳ رای به صندوق‌ها ریخته‌اند.

از این میزان حسین محمدصالحی با ۲۶ هزار و ۹۲۰ رای نماینده مردم فریدن، فریدون‌شهر، چادگان و بویین میاندشت در مجلس شد و پس از وی نیز اکبر ترکی نماینده فعلی مردم این حوزه انتخابیه با ۱۹ هزار ۱۸۱ رای از راه‌یابی به مجلس باز ماند.

 نماینده مردم کاشمر برای حضور در بهارستان مشخص شد

مسلم ساقی اظهار داشت: از مجموع ۱۲۶ هزار و ۶۹۶ رأی ماخوذه صحیح حجت الاسلام جواد نیک بین به عنوان نماینده این حوزه انتخابیه در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با کسب ۲۹ هزار و ۴۸۷ رأی به عنوان نماینده مردم کاشمر در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شد.

‌وی افزود: آقایان رضا جلالی، محمدرضا خباز، جواد کوهسرخی و محمد رضا انبیایی در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

نتایج شمارش آرا در ۴ حوزه انتخابیه دیگر گیلان اعلام شد

رئیس ستاد انتخابات استان گیلان پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس گزارشات دریافتی غلامرضا مرحبا توانست با کسب ۱۴ هزار و ۸۳۴ رأی به‌عنوان نماینده مردم آستارا راهی مجلس شورای اسلامی شود.

محمود قاسم‌نژاد به نتایج شمارش آرا در حوزه انتخابیه رودبار نیز اشاره کرد و ابراز داشت: مهرداد گودرزوند چگینی با کسب ۱۶ هزار و ۱۹۹ رأی به‌عنوان منتخب مردم رودبار پیروز این دوره از انتخابات شد.

‌رئیس ستاد انتخابات استان گیلان با بیان اینکه حجت‌الاسلام محمد صفری ملک میان به‌عنوان نماینده مردم در حوزه رودسر و املش انتخاب شد افزود: وی توانست با کسب ۲۵ هزار و ۴۷۴ رأی از سایر رقبای خود پیشی بگیرد.

قاسم‌نژاد به کاندیدای پیروز در حوزه انتخابیه صومعه‌سرا نیز اشاره و خاطرنشان کرد: در حوزه انتخابیه صومعه‌سرا سید کاظم دلخوش اباتری با کسب ۲۸ هزار و ۱۷۶ رأی مجدداً به‌عنوان نماینده راهی بهارستان می‌شود.

امان‌الله حسین‌پور از شهرستان اسفراین راهی بهارستان شد

طاهر رستمی، اظهار داشت: امان الله حسین پور منتخب مردم اسفراین شد.

‌وی افزود: بر این اساس، امان الله حسین پور ۱۹۳۱۲ رای، هادی قوامی ۱۸۳۶۵ رای و غلام حسین آرام ۱۷۶۰۳ رای مردم اسفراین را از آن خود کرد.

فرماندار اسفراین تصریح کرد: بیش از ۶۹ درصد از مردم اسفراین در این دوره از انتخابات شرکت کردند.

منتخب مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در انتخابات مجلس یازدهم مشخص شد‌

عبدالصمد صفرنژاد رئیس حوزه انتخابیه نوشهر، اظهار داشت: میزان آرای ماخوذه این حوزه انتخابیه در سه شهرستان نوشهر، کلاردشت و چالوس ۸۸ هزار و ۵۴۹ رای بوده که در نهایت محمد علی محسنی بندپی فرزند ابوالفتح با ۲۴ هزار و ۹۲ رای منتخب مردم نوشهر، کلاردشت و چالوس در بهارستان یازدهم شد.

وی افزود: اسحاق صلاحی کجور، قاسم احمدی لاشکی، حسن محمدپور و احد جاودانی نفرات دوم تا پنجم منتخبان مردم این سه شهرستان در بهارستان یازدهم شده که باید هفتم خرداد ۹۹ راهی بهارستان شوند.

"محمود احمدی‌بیغش" نماینده مردم شازند در مجلس یازدهم شد

"اسماعیل موسوی" دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور با اعلام نتایج شمارش آرا انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام کرد ۵۰ هزار و ۹۸۴ رای در شهرستان شازند به صندوق‌ها افتاده است.

براساس این اعلام محمود احمدی بیغش با کسب ۲۴ هزار و ۴۵۲ رای از این ۵۰ هزار و ۹۸۴ رای ماخوذه به‌عنوان نماینده مردم شهرستان شازند توانست مجوز ورود به بهارستان و مجلس یازدهم را کسب کند.

«علیرضا سلیمی» نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس یازدهم شد‌

براساس اعلام دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور "علیرضا سلیمی" با کسب ۱۰ هزار و ۴۷۱ رای از این ۲۷ هزار و ۷۵۲ رای ماخوذه به عنوان نماینده مردم دو شهرستان محلات و دلیجان توانست مجوز ورود به بهارستان و مجلس یازدهم را کسب کند.

«کوهساری» از حوزه انتخابیه آزادشهر و رامیان راهی مجلس یازدهم شد‌

فرماندار رامیان گفت: غلامعلی کوهساری با کسب ۳۸ هزار و ۶۱۵ رأی از کل آرای مأخوذه حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر به عنوان منتخب اول مردم این حوزه راهی مجلس یازدهم شد.

"احمد محرم زاده" نماینده اهر و هریس در مجلس یازدهم شد

علیار راستگو رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی اظهار داشت: بر اساس نتیجه شمارش آرا در حوزه انتخابیه اهر و هریس، از مجموع ۷۶ هزار و ۷۱۵ رأی مأخوذه، آقای احمد محرم‌زاده یخفروزان با ۲۹ هزار و ۸۲۶ رأی به عنوان نماینده این حوزه در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

"جلیل رحیمی" نماینده مردم تایباد و تربت جام در مجلس یازدهم شد

مرتضی حمیدی رئیس حوزه انتخابیه تایباد، تربت جام، باخرز و صالح آباد در تایباد اظهار داشت: از مجموع ۱۸۰ هزار و ۲۶۶ رای ماخوذه، جلیل رحیمی جهان آباد با ۹۸ هزار و ۲۴۸ رای و غلامرضا اسداللهی با ۴۱ هزار و ۸۹۹ رای بیشترین آرا را در حوزه انتخابیه تربت جام، تایباد، باخرز و صالح آباد کسب کردند.

"سیدصادق طباطبایی‌نژاد" نماینده مردم اردستان در مجلس یازدهم شد

بنابر اعلام ستاد انتخابات کشور، در حوزه انتخابیه اردستان حجت‌الاسلام سید صادق طباطبایی‌نژاد با کسب ۱۳ هزار و ۲۲۹ رای از مجموع ۲۷ هزار و ۵۱۰ رای به‌عنوان نماینده این شهرستان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

نتیجه انتخابات در ۷ حوزه انتخابیه خوزستان

رئیس ستاد انتخابات خوزستان از نهایی شدن نتیجه انتخابات در سه حوزه انتخابیه خرمشهر، شوش و شادگان خبر داد و گفت: در حوزه انتخابیه خرمشهر سید لفته احمدنژاد با ۹ هزار و ۶۳۸ رأی از مجموع آرای مأخوذه ۴۷ هزار و ۴۶۶ رأی در حوزه انتخابیه شادگان مجید ناصری نژاد با ۱۲ هزار و ۵۵۵ رأی از مجموع ۴۶ هزار و ۲۸ رأی و در حوزه انتخابیه شوش محمد کعب عمیر با ۲۳ هزار و ۳۵۸ رأی از مجموع ۹۴۸۲۴ رأی منتخب مردم در مجلس یازدهم شدند.

‌وی افزود: نتایج نهایی در حوزه انتخابیه ایذه و باغملک عبدالله ایزدپناه با ۳۳۲۸۰ رأی از مجموع ۱۲۷۵۰۶ آرای مأخوذه، در حوزه انتخابیه دشت آزادگان قاسم ساعدی با ۱۹۵۸۹ رأی از مجموع ۷۸۴۴۷ آرای مأخوذه، ابراهیم متینیان با کسب ۲۴ هزار و ۵۱۳ رأی و اختصاص ۳۷ درصد آراء به خود در حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر و محمد طلا مظلومی با ۱۸ هزار و ۲۸ رأی به مجلس یازدهم راه یافتند.

نمایندگان ۶ حوزه انتخابیه استان همدان در مجلس یازدهم مشخص شدند

مصطفی آزادبخت رئیس ستاد انتخابات استان همدان با حضور در جمع اصحاب رسانه نخستین اطلاعات درباره نتایج اولیه یازدهمین دوره انتخابات مجلس در استان همدان را به شرح ذیل اعلام کرد.

وی اظهار داشت: در شهرستان ملایر از ۲۳ نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی احد آزادیخواه با ۳۶ هزار و ۴۷۸ رأی و هادی بیگی با ۲۲ هزار و ۵۳ رأی به مجلس راه یافتند.

رئیس ستاد انتخابات استان همدان درباره شهرستان نهاوند نیز عنوان کرد: در این شهرستان ۱۴ نامزد انتخابات مجلس به رقابت پرداخته و سرانجام «علیرضا شهبازی» با ۱۸ هزار و ۵۸۸ رأی به مجلس راه یافت.

‌آزادبخت با اشاره به اینکه در شهرستان تویسرکان ۱۰ نامزد باهم رقابت داشتند، بیان کرد: درصد مشارکت در شهرستان تویسرکان ۴۷.۱ درصد بوده و در این رقابت تنگاتنگ نیز سرانجام «محمدمهدی مفتح» توانست با ۱۶ هزار و ۲۵۸ رأی به مجلس راه یابد.

رئیس ستاد انتخابات استان همدان با بیان اینکه در حوزه انتخابیه بهار و کبودراهنگ نیز ۲۲ نامزد انتخاباتی با یکدیگر رقابت داشتند، ابراز کرد: در حوزه انتخابیه بهار و کبودراهنگ «عیسی جعفری» توانست با ۳۶ هزار و ۸۸۴ کرسی نمایندگی در مجلس را به دست آورد.

وی با اشاره به رقابت هشت نامزد انتخاباتی در شهرستان اسدآبادنیز عنوان کرد: در این حوزه انتخابیه نیز «کیومرث سرمدی» با ۲۶ هزار و ۱۱۱ رأی راهی بهارستان شد.

آزادبخت درباره حوزه انتخابیه رزن و درگزین نیز اظهار داشت: در این حوزه نیز «حسن لطفی» با ۱۹ هزار و ۸۶۵ رأی کرسی نمایندگی در مجلس را به دست آورد.

رئیس ستاد انتخابات استان همدان درباره اعلام نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان همدان نیز بیان کرد: با توجه به گستردگی شهرستان همدان رأی گیری تا ساعت ۱۲ شب ادامه داشت و هنوز آراء اخذ شده جمع‌بندی نشده است.

‌انتخابات مجلس شورای اسلامی در سمیرم به دور دوم کشیده شد

‌محمدرضا عسگریان فرماندار سمیرم در اصفهان درباره نتایج انتخابات در این حوزه انتخابیه اظهار داشت: با توجه به اینکه نفرات در این حوزه انتخابیه نتوانستند ۲۰ درصد مجموع آراء صحیح را کسب کنند انتخابات در این حوزه به دور دوم کشیده شد.

‌وی افزود: رحیم کریمی و اصغر سلیمی با توجه به آرایی که کسب کردند به دور دوم رفته و در دور دوم با یکدیگر رقابت می‌کنند.

"سید لفته احمدنژاد" از حوزه انتخابیه خرمشهر راهی بهارستان شد‌

آمار نهایی آرای یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه خرمشهر اعلام شد که بر این اساس سید لفته احمدنژاد با اکثریت آرا به پارلمان راه یافت.

بر این اساس سید لفته احمدنژاد با کسب ۹ هزار و ۶۳۸ رای از رقیبان پیشی گرفت و توانست در حوزه انتخابیه خرمشهر به مجلس شورای اسلامی راه یابد.

 "پروین صالحی" نماینده مبارکه در مجلس شورای اسلامی شد

حمیدرضا عصارزادگان فرماندار مبارکه، از کسب حداکثر آرا توسط پروین صالحی مبارکه خبر داد و اظهار داشت: پروین صالحی با کسب ۱۲ هزار و ۷۵ رای به عنوان نماینده منتخب حوزه مبارکه از بین ۱۴ نامزد انتخاب شد.

نماینده تربت حیدریه در مجلس یازدهم شورای اسلامی مشخص شد

علی رستمی با اشاره به مشخص شدن نتیجه شمارش آرا در تربت حیدریه، زاوه و مه‌ولات اظهار داشت: بر این اساس محسن زنگنه با کسب ۵۶ هزار و ۷۰۶ رای از مجموع ۱۴۰ هزار و ۹۳۴ رای شمارش شده بیشترین تعداد رای را کسب کرد.

فرماندار تربت حیدریه افزود: پس از وی سعید باستانی نماینده مردم حوزه انتخابیه تربت‌حیدریه، زاوه و مه‌ولات در مجلس دهم نیز ۴۶ هزار و ۲۶۶ رای به دست آورده است.

"موسی احمدی" از حوزه انتخابیه کنگان، دیر، جم و عسلویه به مجلس یازدهم راه یافت

سید علی پاک‌نژاد صبح امروز در جمع خبرنگاران در کنگان با قدردانی از حماسه بی‌بدیل مردم در انتخابات ۲ اسفند اظهار داشت: مردم با مشارکت گسترده در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ضمن حمایت قاطع از نظام اسلامی ایران، ترفند‌های دشمنان را ناکام گذاشتند.

فرماندار کنگان، با بیان اینکه در حوزه انتخابیه کنگان، دیر، جم و عسلویه ۹۶ هزار ۴۶۳ رای صحیح به صندوق‌ها واریز شد خاطرنشان کرد: در این حوزه انتخابیه موسی احمدی با ۳۸ هزار و ۹۹۸ رای از مجموع این آرا به عنوان منتخب مردم کنگان، دیر، جم و عسلویه به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

نتایج انتخابات مجلس در حوزه‌های «رشت» و «بندرانزلی» اعلام شد

طبق اعلام ستاد انتخابات استان گیلان نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در دو حوزه رشت و بندر انزلی مشخص شد.

رئیس ستاد انتخابات استان گیلان صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به افراد راه یافته به مجلس در حوزه انتخابیه رشت اظهار داشت: «جبار کوچکی‌نژاد»، «سیدعلی آقازاده» و «محمدرضا احمدی سنگری» به‌ترتیب توانستند بیشترین رأی را در حوزه انتخابیه رشت کسب کنند.

محمود قاسم‌نژاد به کاندیدای منتخب مردم در حوزه انتخابیه بندرانزلی نیز اشاره کرد و عنوان داشت: «احمد دنیامالی» با کسب ۱۶ هزار و ۷۳۵ رأی منتخب مردم در حوزه انتخابیه بندرانزلی شد.

"قاسم ساعدی" نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه در مجلس یازدهم شد

آمار نهایی آرای یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دشت آزادگان و هویزه اعلام شد که بر این اساس قاسم ساعدی بار دیگر اعتماد مردم این منطقه را جلب کرد و با اکثریت آرا به پارلمان راه یافت.

قاسم ساعدی با کسب ۱۹ هزار و ۵۸۹ رای اعتماد مردم حوزه انتخابیه دشت آزادگان و هویزه را جلب کرد و توانست به مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم راه یابد.

نتایج انتخابات مجلس در حوزه‌های انتخابیه استان کرمانشاه

در حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه و هرسین علی رضایی حائز اکثریت آرا شد و در حوزه انتخابیه سنقروکلیایی نیز حجت الاسلام سیدجواد حسینی‌کیا به‌عنوان منتخب مردم برای دومین بار راهی مجلس شد.

در حوزه انتخابیه اورامانات و شهرستان‌های پاوه، جوانرود، روانسر و ثلاث باباجانی آرش لهونی با کسب بیشترین تعداد آرا راهی بهارستان شد و در حوزه انتخابیه قصرشیرین، گیلانغرب و سرپل‌ذهاب نیز شهریار حیدری منتخب مردم است.

در حوزه انتخابیه اسلام‌آباد غرب و دالاهو مجتبی بخشی‌پور و نادر نادری بیشترین رأی را کسب کرده، ولی هیچ کدام حائز اکثریت آرا نشدند تا انتخابات در این حوزه به دور دوم کشیده شود تا نماینده این حوزه در ۲۹ فروردین سال آینده تعیین شود.

در حوزه انتخابیه کرمانشاه نیز عبدالرضا مصری نایب رئیس کنونی مجلس بیشترین رأی را کسب کرد و پس از وی محمد رشیدی در جایگاه دوم قرار گرفت، ولی انتخاب نفر سوم بین ابراهیم عزیزی و سلمان محمدی به دور دوم کشیده شد.

عبدالله ایزدپناه نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شد

آمار نهایی آرای یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ایذه و باغملک اعلام شد که بر این اساس عبدالله ایزدپناه با اکثریت آرا به پارلمان راه یافت.

بر این اساس عبدالله ایزدپناه با کسب ۳۳ هزار و ۲۸۰ رای در حوزه انتخابیه ایذه و باغملک توانست از دیگر رقیبان پیشی بگیرد و به مجلس شورای اسلامی راه یابد.

رحمت‌الله نوروزی منتخب مردم علی‌آباد کتول شد

حسین هدایتی کتولی صبح امروز با اشاره به پایان شمارش آرا در این حوزه انتخابیه اظهارداشت: رحمت‌الله نوروزی با کسب ۳۵ هزار و ۹۰۷ رای از ۶۳ هزار و ۵۵۳ آرای ماخوذه، به عنوان نماینده حوزه انتخابیه علی آبادکتول در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

وی افزود: برهمین اساس از مجموع ۶۳ هزار و ۵۵۳ رای، رسول مظفری ۱۰ هزار و ۱۱۷ رأی، علیرضا اسفندیاری ۵ هزار و ۱۰۵ رأی را کسب کردند.

فرماندار علی‌آبادکتول بیان داشت: بنابراین رحمت‌الله نوروزی با حدود ۶۳ درصد آرا رتبه اول را کسب و به یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی راه یافت.

"انور حبیب‌زاده بوکانی" نماینده مردم بوکان در مجلس یازدهم شد

بر اساس اعلام ستاد انتخابات کشور انور حبیب زاده بوکانی به عنوان منتخب مردم شهرستان بوکان به مجلس یازدهم راه یافت.

حبیب زاده با کسب ۲۶ هزار و ۹۶۵ رای توانست به مجلس یازدهم راه بیابد.

"یوسف داودی" نماینده مردم سراب در مجلس یازدهم شد

علیار راستگو رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی اظهار داشت: بر اساس نتیجه شمارش آرا در حوزه انتخابیه سراب، از مجموع ۶۲ هزار و ۹۰۵ رأی مأخوذه، آقای یوسف داودی با ۲۰ هزار و ۲۰۸ رأی به عنوان نماینده این حوزه در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

مجید ناصری‌نژاد نماینده مردم شادگان در مجلس یازدهم شد
آمار نهایی آرای یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شادگان اعلام شد که بر این اساس مجید ناصری‌نژاد با اکثریت آرا دوباره اعتماد مردم را جلب کرد و به پارلمان راه یافت.

نتایج انتخابات در حوزه‌های انتخابیه استان خراسان جنوبی اعلام شد
‌فرماندار فردوس اظهار داشت: در حوزه فردوس، سرایان، طبس و بشرویه  حجت‌الاسلام مجید نصیرایی با 37 هزار و 334 رای به‌عنوان نماینده منتخب مردم فردوس، سرایان، طبس و بشرویه در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

در حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه نیز مصطفی نخعی با 17 هزار 341 رأی به عنوان نماینده منتخب مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

فرماندار قاین نیز اظهار داشت: با شمارش آرا در این حوزه انتخابیه سلمان اسحاقی با 31 هزار و 934 به عنوان نماینده منتخب مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

یعقوب رضازاده نماینده سلماس در مجلس یازدهم شد
با اعلام ستاد انتخابات کشور یعقوب رضازاده با کسب اکثریت آرا به عنوان نماینده مردم شهرستان سلماس در مجلس یازدهم انتخاب شد.

بر اساس این آگهی رضازاده با 24 هزار و 767 رأی انتخاب نخست مردم سلماس شد.
 
نتایج انتخابات در شهرستان زاهدان اعلام شد
ابوذر مهدی نخعی در زاهدان اظهار داشت: پس از شمارش آراء صندوق‌های رأی در شهرستان‌ زاهدان نتایج انتخابات مشخص شد.

‌فرماندار زاهدان افزود: حسینعلی شهریاری از مجموع 297 هزار و 554 رای ماخوذه با 65 هزار و 32 رای و فداحسین مالکی با 63 هزار و 277 رای حائز اکثریت آرا در حوزه انتخابیه زاهدان شدند و به عنوان نمایندگان حوزه انتخابیه زاهدان به یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی راه یافتند.

 "حجت‌الاسلام احمدپور" نماینده مردم خواف و رشتخوار در مجلس یازدهم شد
‌‌حسین سنجرانی ‌فرماندار خواف اظهار داشت: براساس نتایج اعلام شده حجت‌الاسلام غلامرضا احمدپور با کسب 63 هزار رای به‌عنوان منتخب مردم خواف و رشتخوار راهی بهارستان شد.
 
 مهدی عیسی‌زاده از میاندوآب راهی مجلس یازدهم شد
بر اساس اعلام ستاد انتخابات کشور مهدی عیسی‌زاده با کسب 43 هزار و 16 رأی به عنوان نماینده مردم میاندوآب انتخاب شد.

 «حمدالله کریمی» و «علیرضا زندیان» از بیجار به دور دوم انتخابات مجلس راه یافتند
رئیس ستاد انتخابات استان کردستان صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه، نتایج انتخابات حوزه انتخابیه «بیجار» را به صورت رسمی اعلام کرد.

بر اساس این گزارش در حوزه انتخابیه بیجار، 37 هزار و 286 نفر در انتخابات مشارکت کردند که حمدالله کریمی با 6847 رای و علیرضا زندیان با 5837 رای به دور دوم مجلس یازدهم راه یافتند.

 "جلال محمودزاده" نماینده مردم مهاباد در مجلس یازدهم شد
بر اساس اعلام ستاد انتخابات کشور جلال محمودزاده نماینده مردم شهرستان مهاباد در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شد. در این شهرستان تعداد 50 هزار و 504 رأی أخذ شده است.

‌محمودزاده با 19 هزار و 304 رأی به عنوان نماینده مردم مهاباد در 4 سال آینده انتخاب شد.

 "پرویز اوسطی" نماینده قروه و دهگلان در مجلس شد
رئیس ستاد انتخابات استان کردستان صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه، نتایج انتخابات حوزه انتخابیه «قروه و دهگلان» را به صورت رسمی اعلام کرد.

بر اساس این گزارش 67 هزار و 59 نفر از مردم قروه و دهگلان در انتخابات شرکت کردند که پرویز اوسطی با 17 هزار و 196 رأی ماخوذه به‌عنوان نماینده این دو شهرستان در دور اول به مجلس یازدهم راه یافت.

 پرویز اوسطی با حمایت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در این دوره از انتخابات حوزه انتخابیه شهرستان‌های قروه و دهگلان شرکت کرده بود.

 الهام آزاد نماینده مردم نایین و خور و بیابانک در مجلس یازدهم شد
بنابر اعلام ستاد انتخابات کشور، در حوزه انتخابیه نایین و خور و بیابانک، الهام آزاد با کسب 8 هزار و 570 رأی از مجموع 26 هزار و 319 رأی صحیح به‌عنوان نماینده این شهرستان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

 یک نماینده میانه مشخص شد/ انتخاب نماینده دوم در دور دوم
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی نتیجه شماری آرای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه میانه را اعلام کرد.

علیار راستگو رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه این حوزه، صاحب دو کرسی در مجلس شورای اسلامی است، اظهار داشت: بر اساس نتیجه شمارش آرا، آقای مهدی اسماعیلی با کسب 16 هزار و 866 رأی از مجموع 68 هزار و 814 رأی مأخوذه، به عنوان یکی از نمایندگان این حوزه انتخاب شد.

وی افزود: به دلیل به حد نصاب نرسیدن آرای سایر نامزدها، تکلیف کرسی دوم این حوزه، در دور دوم مشخص می‌شود که بر این اساس آقایان علی شامی با 11 هزار و 703 رأی و بهنام صفایی با 11 هزار و 34 رأی در دوم به رقابت می‌پردازند.

محمد کعب عمیر نماینده مردم شوش دانیال در مجلس شد
محمد کعب عمیر با اکثریت آرا از حوزه انتخابیه شوش دانیال(ع) به مجلس شورای اسلامی راه یافت و سید راضی نوری نتوانست دوباره اعتماد مردم را جلب کند و از راهیابی به پارلمان باز ماند.

 اسامی نمایندگان منتخب مردم در دشتستان، دشتی و تنگستان اعلام شد
فرماندار دشتی صبح امروز در جمع خبرنگاران با قدردانی از حضور حماسی مردم در انتخابات 2 اسفند اظهار داشت: مردم شهرستان‌های دشتی و تنگستان حماسه‌ای بی‌بدیل خلق کردند که سبب ناکامی دشمنان  شد.

عبدالله نادری با بیان اینکه در حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان 68 هزار 457 رای صحیح به صندوق‌ها واریز شد خاطرنشان کرد: در این حوزه انتخابیه غلامحسین کرمی با 29 هزار و 57 رای از مجموع این آرا به عنوان منتخب مردم این حوزه به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

‌فرماندار دشتستان نیز در جمع خبرنگاران با اشاره به 89 هزار و 941 رای ماخوذه در این حوزه انتخابیه افزود: در این حوزه انتخابیه ابراهیم رضایی با 36 هزار و581 رای به عنوان منتخب مردم دشتستان به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

جعفر راستی از شبستر به مجلس یازدهم راه یافت
ستاد انتخابات آذربایجان شرقی در اطلاعیه‌ای نتایج انتخابات در حوزه انتخابیه شبستر را اعلام کرد.

علیار راستگو اظهار داشت: براساس نتیجه شمارش آرا در حوزه انتخابیه شبستر از مجموع 51 هزار و 87 رأی مأخوذه جعفر راستی با 12 هزار و 596 رأی به‌عنوان منتخب این حوزه به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

‌رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی همچنین با اشاره به اینکه شمارش آرا در حوزه انتخابیه تبریز، اسکو و آذرشهر نیز رو به اتمام است، افزود: به محض ثبت نتایج هر یک حوزه‌های انتخابیه در سامانه جامع انتخابات نتایج آن به‌صورت رسمی اعلام خواهد شد.

گفتنی است جعفر راستی در این دوره از انتخابات با لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب آذربایجان شرقی وارد انتخابات شد.

 نمایندگان مردم در حوزه‌های پارس‌آباد و گرمی مشخص شدند
مطابق اعلام ستاد انتخابات استان اردبیل در حوزه انتخابیه پارس‌آباد، بیله سوار و اصلاندوز، عباس جهانگیرزاده با کسب 24هزار و 772 رأی و در حوزه انتخابیه گرمی، ولی اسماعیلی با 24هزار و 169 رأی به‌عنوان نمایندگان این دو حوزه انتخاب شدند.

 علی جدی به‌عنوان نماینده مردم شیروان راهی بهارستان شد
امین‌رضا مرآتی در بجنورد اطهار داشت: علی جدی نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی شد.
‌وی افزود: علی جدی با کسب آراء لازم، کرسی نمایندگی مردم شیروان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را از آن خود کرد.

فرماندار شیروان ادامه داد: هم‌چنین، قربانعلی اسدی و علی محمدزاده در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند. بیش از 69 هزار نفر از مردم شیروان در انتخابات شرکت کردند.
 
علی جدی نامزد مورد حمایت ائتلاف نیروهای انقلاب در شهرستان شیروان بود که اکثریت آراء را از آن خود کرد.

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس یازدهم معرفی شد
بنابر اعلام ستاد انتخابات کشور، در حوزه انتخابیه خمینی‌شهر حجت‌الاسلام محمدتقی نقدعلی با کسب 36 هزار و 55 رأی از مجموع 69 هزار و 518 رأی صحیح به عنوان نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

سید حمید‌رضا کاظمی در حوزه انتخابیه پلدختر و معمولان راهی مجلس شد‌
حسن رضائیان فرماندار پلدختر در پلدختر اظهار داشت: سید حمید‌رضا کاظمی با 25 هزار و 589 رای به‌عنوان منتخب مردم پلدختر و معمولان راهی مجلس شورای اسلامی شد و مصطفی چراغی با 22 هزار و877 رای نفر دوم شد.

 عیسی جعفری از حوزه انتخابیه بهار و کبودراهنگ به مجلس راه یافت
احسان قنبری در همدان اظهار داشت: در شهرستان بهار 85 هزار نفر واجد شرایط رأی دادن بودند که از این تعداد 68 هزار و 884 نفر در انتخابات مجلس یازدهم شرکت کردند.

وی درصد مشارکت بهاری‌ها در انتخابات مجلس یازدهم را 61 درصد عنوان کرد و افزود: از بین کاندیداهای انتخاباتی عیسی جعفری با 36 هزار و 884 رأی راهی مجلس شد.

سمیه محمودی بار دیگر به‌عنوان نماینده مردم شهرضا در مجلس انتخاب شد
ناصر اسدی  در شهرضا با اشاره به نتایج یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرضا اظهار داشت: در مجموع دو شهرستان‌ شهرضا و دهاقان 139 هزار و 313 نفر واجد شرایط رأی دادن بودند.

وی با اشاره به رقابت 16 داوطلب نمایندگی مجلس در حوزه انتخابیه شهرضا افزود: کل جمع آرای مأخوذه در حوزه انتخابیه شهرضا 61 هزار و 792 رأی بود.

‌سرپرست فرمانداری شهرضا گفت: سمیه محمودی با کسب 20 هزار و 542 رأی به عنوان نماینده مردم شهرستان‌های شهرضا و دهاقان انتخاب شد و بعد از آن فضل‌الله کفیل با 13 هزار و 922 رأی نفر دوم و محمدحسین صادقی با 7 هزار 649 رأی نفر سوم شدند.

 محمود عباس‌زاده‌ نماینده مردم مشگین شهر در مجلس یازدهم شد
مطابق اعلام ستاد انتخابات کشور در استان اردبیل حوزه انتخابیه مشگین‌شهر، محمود عباس‌زاده از 70 هزار و 973 رأی، 32 هزار و 254 رأی را کسب کرده است و به مجلس یازدهم شورای اسلامی راه پیدا کرد.

 اسامی نمایندگان یزد در مجلس یازدهم اعلام شد
احمد ترحمی در یزد اظهار داشت: 48.1 درصد مردم استان یزد در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، شرکت کردند.

رئیس ستاد انتخابات استان یزد خاطرنشان کرد: با شمارش آرای صندوق‌های رای، محمدصالح جوکار در حوزه یزد و اشکذر، سیدجلیل میرمحمدی در حوزه تفت و میبد، محمدرضا صباغیان بافقی در حوزه مهریز، ابرکوه، خاتم، بهاباد و بافق و محمدرضا دشتی اردکانی در حوزه اردکان موفق به کسب بیشترین آرا و راهیابی به مجلس یازدهم شدند.

 «عنابستانی و محبی» نمایندگان سبزوار در مجلس یازدهم شدند
احمد برادران در سبزوار اظهار داشت: ‌علی‌اصغر عنابستانی با 75000 رای و بهروز محبی نجم‌آبادی با 65000 رای به مجلس شورای اسلامی راه یافتند.

‌فرماندار سبزوار گفت: آمار نهایی میزان مشارکت در شهرستان سبزوار 52.4 درصد بود و در مجموع 183 هزار و 478 رای ماخوذ شده در سبزوار، جوین و جغتای و خوشاب و داورزن در انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای خبرگان رهبری اخذ شد.

آمار اولیه برخی حوزه‌های انتخابیه مجلس در استان کرمان اعلام شد
براساس اعلام وزارت کشور، آمار اولیه حوزه‌های انتخابیه سیرجان و بردسیر، شهربابک، زرند و کوهبنان و رفسنجان و انار در استان کرمان اعلام شد.‌ بر اساس این گزارش، شهباز حسن پوربیگلری با کسب 111 هزار و 444 رای صحیح از حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر حائز اکثریت آرا شد.

مصطفی رضاحسینی با کسب 40 هزار و 588 رای از حوزه انتخابیه شهربابک و عفت شریعتی کوهبنانی نیز با کسب 66 هزار و 502 رای صحیح از حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان راهی بهارستان شدند.
حسین جلالی نیز با کسب 106 هزار و 606 رای صحیح از حوزه انتخابیه رفسنجان و انار موفق به کسب اکثریت آرا شد.

 حسن رزمیان مقدم به عنوان نماینده درگز در مجلس یازدهم انتخاب شد‌
حسن رزمیان مقدم با انتخاب مردم درگز به عنوان نماینده این شهر در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

علی فراهی فرماندار درگز در مشهدمقدس، اظهار داشت: از مجموع 34 هزار و 527 رای  ماخوذه‌، حسن رزمیان مقدم با 9 هزار و 184 رای و حامد بیهقی با 8 هزار و 717 رای بیشترین آرا را کسب کردند.‌ به این ترتیب حسن رزمیان مقدم به عنوان نماینده مردم درگز در مجلس یازدهم شورای اسلامی انتخاب شد.

گلرو نماینده منتخب مردم سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس یازدهم شد
عباس گلرو با پایان شمارش آرا نماینده منتخب مردم حوزه انتخابیه مرکز استان سمنان در مجلس شورای اسلامی شد.  گلرو در مجموع توانست تعداد 32 هزار و 411 رأی را ازآن خود کرده و به عنوان یازدهمین نماینده مردم حوزه انتخابیه مرکز استان سمنان به خانه ملت راه یابد.

 فرماندار سمنان ضمن تأیید این خبر گفت: پس از گلرو، جمال دامغانیان توانست در مجموع هشت هزار و 80 رأی را به خود اختصاص دهد.

علیزاده از دامغان به خانه ملت راه یافت‌
همزمان با پایان شمارش آرا و مشخص شدن نتایج یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، علی اکبر علیزاده نماینده منتخب مردم حوزه انتخابیه شهرستان آرادان در مجلس شورای اسلامی شد.

علیزاده در مجموع توانست تعداد 11 هزار و 21 رأی را ازآن خود کرده و به عنوان یازدهمین نماینده مردم حوزه انتخابیه مرکز استان سمنان به خانه ملت راه یابد.

 اردشیر مطهری از گرمسار و آرادان به بهارستان رفت
‌‌اردشیر مطهری با پایان شمارش آرا به عنوان نماینده منتخب مردم حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان در استان سمنان راهی بهارستان‌ شد.‌‌‌ مطهری در مجموع توانست تعداد 13 هزار و 130 رأی را ازآن خود کرده و به عنوان یازدهمین نماینده مردم حوزه انتخابیه مرکز استان سمنان به خانه ملت راه یابد.‌

فرماندار گرمسار ضمن تأیید این خبر گفت: پس از مطهری، اسماعیل رجبی توانست در مجموع 6 هزار و 411 رأی را به خود اختصاص دهد.

وجید رجائی اضافه کرد: روح‌الله مطهری زاده نیز با کسب تعداد پنج هزار و 354 رأی نفر سوم این انتخابات در حوزه انتخابیه مرکز استان شد.

به گفته وی، مجموع ارای مأخوذه حوزه انتخابیه سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی 31 هزار و 472 رأی بود.

محمدرضا دشتی نماینده اردکان در مجلس یازدهم شد
‌فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان اردکان، نتایج نهایی شمارش آرای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه اردکان را اعلام کرد.‌

بهروز شهابی‌زاد ضمن تقدیر از حضور باشکوه مردم اظهار داشت: از مجموع 31.042 رأی مأخوذه در این حوزه، نامزدهای زیر به ترتیب حائز اکثریت آرا شدند:

1- محمدرضا دشتی اردکانی با تعداد آرای 15.848
2- سید اکبر حسینی‌نژاد با تعداد آرای 5.309
3- سید محمود وزیری با تعداد رأی 1.744
سیدجواد ساداتی‌نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس یازدهم شد
فرماندار کاشان گفت: سیدجواد ساداتی‌نژاد با کسب حداکثریت آرا نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس یازدهم شد.‌

علی اکبر مرتضایی با اشاره به تجمیع آراء ابراز داشت: با تجمیع آرا و ثبت در سامانه سیدجواد ساداتی نژاد موفق به کسب رای اعتماد مردم شد و به عنوان نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس معرفی شد.

حسین حاتمی نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس یازدهم شد
حسین حاتمی کاندیدای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابات کلیبر، خداآفرین و هوراند راهی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شد.‌

فرماندار شهرستان کلیبر در اطلاعیه‌ای نتایج انتخابات حوزه انتخابیه کلیبر، خداآفرین و هوراند را به‌صورت رسمی اعلام کرد.

بر اساس این اطلاعیه، حوزه انتخابیه کلیبر، خودآفرین و هوراند از مجموع 57996 رأی حسین حاتمی با 17625 رأی به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

گفتنی است حسین حاتمی در این دوره از انتخابات با لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب آذربایجان شرقی وارد انتخابات شد.

رسول خدابخش فرماندار کلیبر در کلیبر اظهار داشت:‌ مجموع کل آرای مأخوزه در حوزه‌ی انتخابیه‌ کلیبر، خداآفرین و هوراند 57،996 رأی بوده و میزان مشارکت در سراسر حوزه‌ انتخابیه 77.05 درصد و در شهرستان کلیبر 80.35 درصد است.

حسین خسروی اسفزار پیروز میدان انتخابات در حوزه انتخابیه بیرجند، خوسف و درمیان شد
‌علی ناصری در بیرجند، با اشاره به آمار نهایی انتخابات در حوزه بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در مجموع در حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف 144 هزار و 850 رأی اخذ شده است.

وی افزود: از این تعداد رأی مأخوذ شده حسین خسروی اسفزار با 72 هزار و 872 رأی به‌عنوان نماینده منتخب مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

فرماندار بیرجند با بیان اینکه از آرای اخذ شده 45 هزار و 595 رأی مربوط به محمدرضا مجیدی بوده است بیان کرد: همچنین 9 هزار و 114 رأی مربوط به علیرضا حسینی است.

 نماینده مردم گناباد در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مشخص شد
حامد قربانی  اظهار داشت: مردم گناباد بار دیگر با حضور حماسی خود پایبندی خود را به نظام جمهوری اسلامی ایران اعلام کردند و حضور  63 درصدی در پای صندوق‌های رأی داشتند.

فرماندار گناباد تاکید کرد:  محمد صفایی دلویی با کسب بیش از 50 درصد آراء به عنوان نماینده منتخب مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد. 
 
نمایندگان استان کهگیویه و بویراحمد در مجلس یازدهم مشخص شدند
احمد جمالی در یاسوج، جمع خبرنگاران با قدردانی از حضور مردم در انتخابات مجلس اظهارداشت: پس از شمارش آرا در 3 حوزه انتخابیه استان کهگیلویه و بویراحمد از حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا مهدی روشنفکر به مجلس راه یافت.

معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: از حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمٔی، چرام و لنده حجت الاسلام سیدمحمد موحد راهی بهارستان شدند.

جمالی افزود: از حوزه گچساران و باشت غلامرضا تاجگردون با اکثریت آرا به مجلس راه یافتند.

عفت شریعتی به عنوان نماینده زرند و کوهبنان انتخاب شد
علی صادق زاده در زرند اظهار داشت: با توجه به روبه پایان بودن شماره آرای در شهرستان‌های زرند و کوهبنان  خانم عفت شریعتی کوهبنانی با اکثریت رای مردم به عنوان نماینده مردم شهرستان زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

رئیس ستاد انتخابات شهرستانهای زرند و کوهبنان افزود: از مردم شهرستان های زرند و کوهبنان جهت حضور پرشور در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تقدیر و تشکر را داریم.

استاندار یزد: انتخابات در هیچ یک از حوزه‌های یزد به دور دوم کشیده نمی‌شود
 محمدعلی طالبی دقایقی قبل ئدر یزد اعلام کرد: شمارش آراء انتخابات استان یزد رو به پایان است و خبر خوب اینکه هیچ یک از حوزه‌های انتخابیه در استان به دور دوم انتخابات کشیده نخواهد شد.

وی در ادامه افزود: هر نماینده در حوزه انتخابیه خود حداقل باید 20 درصد آرای ماخوذه را به خود اختصاص دهد تا بتواند به مجلس شورای اسلامی راه پیدا کند که در تمام حوزه‌های چهارگانه استان یزد تاکنون این اتفاق رخ داده است.
 
در حال به روز رسانی...
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: