کد خبر: ۳۲۵۴۰۰
۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۵
0
پول نیوز - دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی گفت: کشور عراق هیچ ویزایی برای مسافران ایرانی صادر نمی‌کند و کشور کویت به صورت کامل پرواز‌های خود را قطع کرده است.

به گزارش پول نیوز، مقصود اسعدی سامانی دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با بیان اینکه هیچ ویزایی برای مسافران ایرانی جهت تردد به کشور عراق از روز چهارشنبه صادر نمی‌شود گفت: طی دو روز گذشته انجام پرواز‌ها به کشور عراق تنها برای مسئولان، دیپلمات و مسافران عراق انجام می‌شود و کشور عراق هیچ ویزای از روز چهارشنبه برای مسافران ایرانی صادر نمی‌کند.

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با اشاره به اینکه پرواز‌ها به کشور کویت به صورت کامل متوقف شده است، گفت: کشور عراق اجازه هیچ پروازی به کشور ایران را نمیدهد و متاسفانه این اقدام برای حوزه هوایی کشور مشکل ساز خواهد شد.

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی توضیح داد: باید هرچه سریعتر وزارت بهداشت اقدامات لازم جهت برطرف شدن ویروس کرونا را انجام دهد تا پرواز‌ها به حالت عادی به ویژه برای کشور‌های عراق و کویت بازگردد.

او تصریح کرد: تا اطلاع ثانوی توقف پرواز‌ها ادامه خواهد داشت، اما امیدواریم هر چه سریعتر این مشکل برای حوزه پروازی برطرف شود چرا که در ایام نوروز ممکن است این اقدامات زمینه‌ساز کاهش پرواز‌های داخلی و خارجی شود.

دبیر انجمن شرکت‌های هوایی تاکید کرد: امیدواریم تنها کشور عراق و کویت این تصمیم را برای پرواز‌های ایرانی بگیرد چراکه خسارت‌های بسیار زیادی به کشور در این حوزه وارد خواهد شد.

او درباره پرواز‌های ایران به چین هم اعلام کرد: طبق آمار‌هایی که ارائه شده شرکت هواپیمایی ماهان تنها پرواز‌های باری آن هم تحت نظارت وزارت بهداشت جهت ارائه کمک‌های بشردوستانه انجام می‌دهد و از زمانی که تصمیم برای توقف پرواز‌ها به چین گرفته شده هیچ بلیتی از ایران برای کشور چین فروخته نشده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: