دومین افزایش سرمایه در سال 98؛
کد خبر: ۳۲۵۱۹۵
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۸
0
پول نیوز - «اعتلا» بار دیگر دست به افزایش سرمایه می زند تا با نقدینگی حاصل از آن، از پتانسیل های بازار سرمایه استفاده کند.

 

به گزارش واحد تحلیل و ارزیابی پول نیوز (تاپ)، شرکت «سرمایه گذاری اعتلا البرز» بار دیگر تصمیم به افزایش سرمایه گرفت. در همین سال 98 بود که 200 میلیارد ريال بر سرمایه خود افزوده بود.
اکنون به فاصله بسیار اندک قرار است سرمایه 800 میلیارد ريالی کنونی با رشد 350 میلیارد ريالی معادل 44 درصد، به رقم 1150 میلیارد ريال افزایش یابد. محلی که برای این اقدام انتخاب شده همانند سایر موارد دیگر، مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی است.
حفظ و عدم خروج نقدينگي و همچنين ارتقاء بيشتر سودآوري از جمله اهداف «اعتلا» برای انجام این برنامه عنوان شده تا از پتانسیل های موجود در بازار سرمایه استفاده کند.
این شرکت سرمایه گذار پیش بینی کرده در سال مالی منتهی به اسفند 98 بتوند 538 میلیارد ريال سود خالص شناسایی کند که 897 ريال به ازای هر سهم می شود. با فرض انجام افزایش سرمایه، برای سال مالی 99 سود خالص 514 میلیارد ريالی برآورد شده است.

«اعتلا» در فکر خرید سهام است

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: