February 2020 27 / پنجشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۸
مدیرعامل کارگزاری آفتاب درخشان خاورمیانه خبر داد:
کد خبر: ۳۲۴۸۱۷
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۲
0
پول نیوز - یک کارشناس بازار سرمایه از رشد هیجانی بازار طی هفته های گذشته خبر داد.

رسیدن بازار سرمایه به حد ارزش دلاری خود///تولیدی

 

به گزارش خبرنگار پول نیوز، بازارسرمایه طی ماه گذشته از شاخص 400 هزار عبور کرد و روند افزایشی به خود گرفت اما؛ بازار روز گذشته کوتاه امد و شاخص بازار امروز کمی استراحت کرد.

علی اصغرزاده صادق مدیرعامل کارگزاری آفتاب درخشان خاورمیانه در گفت و گو با خبرنگار پول نیوز ضمن بیان این مطلب  گفت: درحال حاضر ازش دلاری بازار سرمایه به حد مطلوب خود رسیده است و حتی می تواند بیش از این نیز افزایش پیدا کند که مورد مساوی با افزایش شاخص های بازار می شود.

این کارشناس بازار سرمایه تاکید کرد: ارزش های جایگزینی سهام بر روی ارزش دلاری آن ها نیز تاثیر گذاشته و باعث افزایش شاخص بازار سرمایه شده اند.

وی ادامه داد: به علت اینکه بازارهای موازی بازار سرمایه هیچ گونه جذابیتی برای سرمایه گذاران ندارند سرمایه و نقدینگی موجود در بازار به سمت بازار سرمایه روانه می شود در نهایت می توان گفت بازار سرمایه سودده ترین بازار سرمایه گذاری شناخته می شود.

اصغرزاده در خصوص پولشویی بیان داشت: باتوجه به کنترل حساب های بانکی توسط بانک مرکزی و محدویت سازمان امور مالیاتی کشوری مطمئن ترین مکان سرمایه گذاری بازار سرمایه است چراکه در این بازار پولشویی به پایین ترین حد خود می رسد.

این کارشناس بازار سرمایه پیش بینی کرد: این هیجان بازار به زودی از بین می رود و سهام های بنیادی مسیر رشد و راهکار رشد خود را پیدا می کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: