February 2020 20 / پنجشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۸
آغاز هفته ایران خودرو و ارقام عجیب؛
کد خبر: ۳۲۴۶۲۷
۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۰
0
پول نیوز - امروز محصولات ایران خودرو تا ۹ میلیون تومان افزایش قیمت را در کارنامه خود ثبت کرده‌اند.
به گزارش پول نیوز، تمام محصولات ایران خودرو امروز با افزایش قیمت روبرو شده و یک‌دست سبزپوش در جدول قیمت‌ها ظاهر شده‌اند. سمند LX امروز بیش از پنج میلیون تومان گران شده و روی مرز ۱۰۰ میلیون تومان ایستاده است. سمند EF۷ هم در تعطیلات آخر هفته افزایش قیمت چهار میلیون تومانی را پشت سر گذاشته و تا ۱۱۵ میلیون تومان گران شده است.  

پژو ۴۰۵ GLX در بازار امروز چهار میلیون تومان افزایش قیمت را به نام خود ثبت کرده و با نرخ ۹۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. پژو ۴۰۵ GLX هم دو میلیون تومان به قیمت خود اضافه کرده و اکنون به نرخ ۱۱۴ میلیون تومان رسیده است. در این بین پژو ۴۰۵ SLX حدود دو میلیون تومان گران شده و در بازار ۱۰۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود.  

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ دوباره به کانال ۱۰۰ میلیونی بازگشته است. این محصول ایران خودرو امروز یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان افزایش قیمت پیدا کرده و در بازار ۱۰۱ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود.  دیگر مدل‌های پژو ۲۰۶ یعنی پژو ۲۰۶ تیپ ۵ و پژو ۲۰۶ صندوق‌دار هر دو با سه میلیون تومان افزایش قیمت به استقبال مشتریانشان آمده‌اند و در بازار ۱۲۶ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شوند. باید توجه داشته باشید که این رقم حدود ۴۶ میلیون بالاتر از نرخ مصوب کارخانه است.

پژو پارس افزایش قیمت چشمگیر پنج میلیون تومانی را پشت سر گذاشته و امروز روی مرز ۱۲۰ میلیون تومان ایستاده است. رانا هم حدود دو میلیون تومان گران شده و امروز در بازار ۱۰۲ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. دانگ‌فنگ H۳۰ کمترین افزایش قیمت را در بین محصولات ایران خودرو به نام خود ثبت کرده و حدود یک میلیون تومامن گران شده است. قیمت روز دانگ فنگ H۳۰ در حال حاضر ۱۸۱ میلیون تومان در نظر گرفته می‌شود.  

دنا پلاس توربو شارژ امروز کانال ۲۰۰ میلیونی را فتح کرده است. این خودرو بیشترین افزایش قیمت را در بین محصولات ایران خودر و تجربه کرده و حدود ۹ میلیون تومان در تعطیلات آخر هفته گران شده است. امروز نمایشگاه‌دار‌ها دنا پلاس توربو را ۲۰۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌کنند. از طرف دیگر دنا پلاس امروز حدود دو میلیون تومان گران شده و به ۱۶۷ میلیون تومان رسیده و دنا معمولی با افزایش قیمت چهار میلیونی تا ۱۴۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان پیشروی کرده است.
 
سمند صد میلیونی و دنا دویست میلیونی +جدول
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: